Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2031797 kartus)

Neprisijungęs andree

  • Įrašai: 21
    • Žiūrėti profilį
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #625: 2007 Spalio 22, 21:23:46 »
naudojus su automatais daznai, automate man reikia tik P R ir D daugiau niekada nieko nejungineju... o kur vilniuj diagnostika padaryti galima? rytoj vaziuosiu kur tvarko dezes, bet diagnostikos sako jokios nedaro.. taip pavirsutiniskai paziures.. ir tepalus patikrins  :V kaip apziurinejau masina tai labai graziai begius junginejo, net nustebau.. o dabar  :[

ir dar klausimas bardacioke lempute patrumpinau truputi,netycia.. dabar magas nesviecia klimos knopkes ir ten kur sedyniu sildimas.. ir prie dezes. saugikliai berods visi sveiki ir po kojom ir bagazinej..

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019299 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86398 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12468 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz