Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2032250 kartus)

Neprisijungęs CTRL

  • Įrašai: 533
    • Žiūrėti profilį
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #550: 2007 Spalio 16, 08:37:29 »
Bet tai nebrangi ta granata tikrai. O aš tiek jas bijojau laužyti :D


sorry  :D granatos guma 145 LTL, o orginali granata 800 LTL
ko tiek daug ???
as uz bilsteino nuo originalo jokio skirtumo sumokejau 45 lt kaune zerutije pasikeiciau abi jau nes viena pakeiciau o kita suplyso tai teko ir antra keistis :)

ką aš žinau, kodėl tiek kainuoja? gal dėl to kad orginalas?
o šiaip tai neturiu laiko kada ieškoti kitur, nuvarau į servisą ir keičiu.
žmogus kuris po manes nusipirks mano aštunkę - galės džiaugtis, kad viskas čiki.  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019377 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86413 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12474 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz