Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2028118 kartus)

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #525: 2007 Spalio 13, 13:57:24 »
;) ;) tai kad pas V8 irgi grandinės viduj:
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=090&unit=4FD04653  (+)  (+)
o tie ''ribbet'' at ''toothed'' arba net ''timing'' belt, tai tik žodžių žaismas.
Beje pas W12 yra dvi vandens pompos  :-] :-]
kolera, pas W12 velenai varomi grandne ir tashkas! :-] :-] (aa)
Tai ant V8 irgi reiktų tašką uždėt  (aa) (aa)
Nu blin :-] pas V8 nuo alkuninio link velenu eina toothet belt o grandine tik sujungia velenu poras o W12 nuo alkuninio iki velenu eina timing chain kartu su "slide rail" ir tt ir pan. Aj zodziu baik apsimetineti :-]

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1017199 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86309 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz