Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2028493 kartus)

Neprisijungęs Grishman

  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 7631
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Musu V8-os
« Atsakymas #500: 2007 Spalio 12, 01:27:25 »
Nu gedis, tikrai neblogas aparatas. Norėčiau ir aš tokios A8 6,0L :D

 ;) o as tokios net realiai jau ieskojau, bet kazkokia diena prisedau ir nutariau
apytiksliai primesti kiek man kainuos detalemis elementarus darbai, atliekami isigijus deveta masina, na kad ir pvz ir keiciant dirza pasikeisti termostata.  :D :D
tai va:
http://www.elcats.ru/audi/parts.asp?mdl=257&unit=6020D70C
ir tada supratau, nu kad as neturio a ne maziausio noro vien uz
termostata atiduot ~1300lt.  :D :)
 (+) (+) (+)
 (h)
Taip kad nuosirdziausiai linkiu sekmes igyvendinant savo svajone .

Tai kad W12 turi grandinine pavara, kokios problemos? :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1017413 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86322 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz