Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2032630 kartus)

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #3800: 2008 Liepos 02, 23:25:41 »
klausimelis toks, gal kam teko susidurti su nelabai kokiu kvapu is kondiskes? toks priplekes kvapas eina..

kaip sprest problema? maciau pas garaznikus (kondiskiu) paslauga yra, tipo pasalina nemalonius kvapus is kondiskes, gal kas bandet? kaip sekesi? :D
taip. perki kondicionieriu sistemu valikli apie 20lt kainuoja. jis ten su tokia ilga slanga ir puciasi i tuos putukus. ten tas kvapas nuo bakteriju.na silta salta pats supranti. tiesiog specialus antibakterinis skystis
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1020434 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86423 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12476 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz