Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2031755 kartus)

Neprisijungęs likido

  • Įrašai: 549
    • Žiūrėti profilį
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #3775: 2008 Liepos 01, 19:09:36 »
Tokia situacija. Ijungiant xenonus viena lempa sumirksi ir tik tada uzsidega..ir ijungus pavara ismeta perbraukta skrituliuka. Cia imanoma dar kazka tvarkyti? :)
statyti apgavikus kitaip sakant varzas. o kad sumirksi tai speju balastas prastas.klausk pas bajora daugiau apie tai papasakos ir apgaviku pas ji yra.

 :V a prie ko cia apgavikai  ?!?

taupyk valdymo blokui  :D

o kiek tas valdymo blokas kastuoja? Kad sumirksi uzdegant dzin, svarbu, kad kompas nepypsetu:D
[/quote]

tai pirma issiaiskink kodel uzsidega ant kompo, o ksenonas dega tuo metu?

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019281 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86397 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12468 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz