Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2027485 kartus)

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #2450: 2008 Kovo 18, 16:11:22 »
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1782237

sakyciau gana nebrangi S8, nors skelbimas keistokas  (!?)

hahahah mielas cia traktorius o ne S8 ;]]]]

as nebuciau toks isitikines. jeigu is fotkiu gali spresti apie tech stovi-tu genijus.siulau pirkti dazniau teleloto, turesi ne s8 d2, o d3. Nebuvau jos apziureti, bet paprasciausiai negalima taip kalbeti. o ir siaip keistas didziavimasis tavo s8, toks jausmas kad tik tu vienas tesugebi tokia isigyt.



Va tikrai neatrodo lavonas, bet pigi. ir salonas idomus  8-P
http://auto.plius.lt/pirkejams/skelbimas?type=lengvieji&id=1793718

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1016631 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86274 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz