Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2027335 kartus)

Neprisijungęs Donatas

  • Įrašai: 1263
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kretinga
Re: A8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #17825: 2016 Rugsėjo 10, 19:55:39 »
gal kas zinot S8 d2 sitiem bixenon ar xenon plus kaip jie vadinas tiksliau  kokias lemputes priklause gamykliskai deti,     D2S AR D2R ?? ir kiek kelvinu geriausiai siom lempo yra 5k ar 4.3k   tamsoi geriausiai kelia kad apsviestu ??  kazka skaiciau kad kad kazkatros lemputes is tu 2ieju yra reflektorinem lempo o kitas lemputes tipas kazkokiam kitam tipui lempu labiau skirtas.. todel iskilo idomus toks klausimas katras pasirinkti lemputes man :)  visuomet dejau d2s lemputes, bet kazka lyg lenku kalba slengu radau jog kaip mano lempom labiau skirtos d2r yra. gal todel ir sviecia blogiau mano lempos su d2s net nzn :)
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Rugsėjo 10, 20:02:32 sukūrė Donatas »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1016344 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86260 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12460 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz