Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 1383049 kartus)

Neprisijungęs Edwe

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
Re: A8 Pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #17775: 2016 Vasario 01, 21:53:14 »
Komplektacija turiu, apie galine sedynes tik sitas punktas yra:
3Q6   Three rear headrests   Подголовники сзади (3 штуки)
Kaip suprantu jei trys atlosiukai galvai yra, tai kaip ir turetu buti trys vietos gale sedimos.
Buvau regitroj, jie pasikele duomenis ir sako kad jau vokiskose dokumentose buvo nurodytos 4 vietos, ne ju klaida. Liepia eiti pas ekspertus, nueinu pas ekspertus, ekspertai sako duok pazyma kas sumontavo gale triviete sedyne, kitaip jie nedarys ekspertizes. Nueinu i Klaipedos audi centra, klausiu ar jie pagal vin numeri galetu nustatyti keturvieti ar penkevieti gamintojas automobili isleido, jie sako kad per senas automobilis ir jokiu duomenu nemato, apart komplektacijoj paminetus tris galvai atlosiukus, atsiprase kad daugiau niekuo padeti negali. Tai va kolkas aklavietej esu.
gali duoti kėbulo numerį, vakare ištrauksiu komplektaciją kokia išjudėjo iš gamyklos, sakyk iš audi centro tas lapas, gal padės.

daugiau nepatarsiu. d2 neturiu
gali duoti kėbulo numerį, vakare ištrauksiu komplektaciją kokia išjudėjo iš gamyklos, sakyk iš audi centro tas lapas, gal padės.

daugiau nepatarsiu. d2 neturiu

Jei nesunku pamėgink dar karta pagal vin ištraukti komplektacija WAUZZZ4DZYN010034. Pavarciau forumą ir kitu forumieciu komplektacijoje matau kad yra įrašas 3C7 3-point seat belt for center rear seat, o pas mane toj komplektacijoje kur turiu tokio įrašo nematau, nes kažkas is forumieciu copy-paste į tema buvo įmetęs mano komplektacija, gal ką praleido...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
664430 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
74 Atsakymai
63534 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Rugpjūčio 17, 08:47:24
sukūrė agdam
13 Atsakymai
10439 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz