Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2032404 kartus)

Neprisijungęs Maxtor

  • Įrašai: 1826
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
AUDI A8 - vargai ir džiaugsmai
« Atsakymas #1550: 2008 Sausio 09, 20:48:46 »
jei plačiau pasižvalgytum, tai ir bulkų, ir ceškių ir dar visokio velnio yra su tv/navi  ;)
 
tik skirtumas jog ten ne gamyklinei :P
a tai pagal tave šitoj aštunkėj tv/navi gamykliškai (t.y. gamykloje) įdėta ?? parktronikas taip pat ??
tik navi plus anteną pamiršo originalią  :/

o tai ka nori pasakyt kad cia ne orginali audi tv/navi stovi? :) gal cia ir ideta nuo naujasnes bet vis tiek audi firmos o ne kinieciu produkcijos :D
p.s rinkdamasis masina ziuriu kad butu tiek stovis geras tiek komplektacija padoresnes. tikrai nenoreciau A8 be sildomu sedyniu ar su veliuriniu salonu. :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019408 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12475 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz