Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2028555 kartus)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi A8 pokalbiai ir diskusijos
« Atsakymas #11375: 2009 Liepos 15, 16:53:30 »
na grubiai pasakysiu... per menesi pravynioju ~2500km ir del to, kad vazineju dujom sutaupau ~600lt... tai per metus butu 7200lt... iranga gera tarkim 4000lt, taigi jei su savo vaziavimu isideciau gera iranga, man ji siek tiek daugiau nei per pusmeti atsipirktu...
ne i tema, bet kai tampiau savo kupa tris metus su 2.3 ir paprastom dujytem ir sake kad jos kenkia varikliui... atvazinejo pries mane su jom kazkiek, as atkeliau tikrai nemazai, dabar dar vazineja :D gal dujos ir gadina, bet variklis ~2-3 simtai litu kainuoja, o sutaupe man dujos apie ~4 cielas masinas :D
Nera teisybes :D

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1017442 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86330 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12461 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz