Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: A8 Pokalbiai ir diskusijos  (Skaityta 2032496 kartus)

under

  • Svečias
Re: audi vs. bmw, arba 7er vs a8.
« Atsakymas #11225: 2009 Liepos 11, 20:40:37 »
is pradziu rinkaus a6 ar a6 avanta  :)
paskui nusprendiziau kad reik didesnes
tai teko rinktis is
a8 7er ir phaeton
ishsirinkau audine nes saugiausia ir maloniausiai vidus atrode, o kuri traukia geriau tai nelabai ir idomu buvo nes nelakstymui skirta masina

o kas nuo phaetono atkalbejo?? :V dizainas sios masinos tai tikrai nerealus  ff
dizainas jo nieko tik viduj tokios pigoka apdaila pasirode, be to norejau saugesnes masinos manau quattro geriau nei vw awd
Phaetono pigus vidus?  :O Baik,baik.. vidus jo tai tikrai nepigus. Nezinau koki tu ten ziurejai  :)

vat prie ko, tiesiog idomu pasidare kodel geriau ar kuo skirias quattro neigu 4motion  :V

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4571 Atsakymai
1019552 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2019 Rugsėjo 16, 20:16:46
sukūrė kiesza
77 Atsakymai
86417 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2025 Lapkričio 08, 20:35:38
sukūrė limitted
13 Atsakymai
12475 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2020 Balandžio 03, 10:50:46
sukūrė gataz