Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Vilniuj vagys vidury dienos  (Skaityta 56157 kartus)

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #225: 2010 Lapkričio 26, 10:25:46 »
VN zinai?

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #226: 2010 Lapkričio 26, 10:26:36 »
nežinau net ką ši santrumpa reiškia... :s

Neprisijungęs DOHC

  • Įrašai: 2680
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #227: 2010 Lapkričio 26, 10:28:08 »
Gal kas žinote kur internete galima pažiūrėti informaciją apie pavogtus/dingusius automobilius? Šįryt Vilniuje keisti dalykai dėjosi... ;)

placiau apie dalykus :)

Neprisijungęs Žora

  • Įrašai: 1459
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Marijampolė
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #228: 2010 Lapkričio 26, 10:29:00 »
nežinau net ką ši santrumpa reiškia... :s

Valstybini numeri  :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #229: 2010 Lapkričio 26, 11:25:04 »
neesu tikras, bet manau kažkas stiprius trikdžius netoli manęs leido, aš savo negalėjau atrakinti, kitos mašinos irgi kaukteldavo lyg iš niekur nieko... :V Todėl ir teiraujuosi, gal ne šiaip sau tai vyko...

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #230: 2010 Lapkričio 26, 11:28:34 »
yra kazkokia programa trikdziam skleisti, kad negaletum pulteliu uzrankinti masinos. daugelis pasimeta ir uzrakina masina tik su raktu, nes galvoja, kad pagedo signalizacija. o tada...

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #231: 2010 Lapkričio 26, 11:42:15 »
o tada... pyst ir nėra mašinos :)
gal valandą laiko negalėjau atrakinti... čiuju tikrai kažko laukė...

Yra buvę ir anksčiau panašus bajeris Panevėžyje, prie autobusų stoties (šalia IKI),ten taip pat vargau...
tačiau tik išvažiavau iš tos zonos - veikė viskas puikiai. Kaip ir šįkart...
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 26, 11:44:43 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #232: 2010 Lapkričio 26, 11:43:38 »
gal. o itartinu automobiliu salia nepastebejai?

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #233: 2010 Lapkričio 26, 11:46:26 »
pas mane peidžerinė, tai jeigu ir kur už kelių šimtų metrų yra trikdis - reaguoja. Kieme su paprasta signalizacija atsirakino ir nuvažiavo be problemų...

Neprisijungęs Klaustukas

  • viską matau
  • Įrašai: 7027
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #234: 2010 Lapkričio 26, 12:23:00 »
yra Vilniuje pora -trejetas vietų kur labai stiprūs elektromegnetiniai trugdžiai, tokios kaip Koraluose prie bokšto, šiaurės miestelyje Žukausko gatvėje, Naujininkuose Dzūkų gatvėje, kur problematiška įjungt - išjungt signalizacijas, taip kad nereiškia kad vagiai jus seka............

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #235: 2010 Lapkričio 26, 13:11:20 »
bet... per 3-4metus, kol čia gyvenu, nėra buvę panašaus atvejo. Jeigu ką - antakalnis :)

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #236: 2010 Lapkričio 27, 14:04:44 »
bet... per 3-4metus, kol čia gyvenu, nėra buvę panašaus atvejo. Jeigu ką - antakalnis :)
o gal zaide kazkas. zodziu esme tokia, tu nori atsirakint masina arba uzrakint, o as sedziu salia automobily ir ispaudes laikau savo signalizacijos pultelio mygtuka istisai ir kol jo neatleisiu tu niekaip saviskes signalizacijos nepriduosi ar atvirksciai. esme tokia jog maniskis pultelis iskraipys tavo pultelio skleidziamus daznius, ir visa ta visuma gaves sign blokas tavo masinos nesupras kas yra kas. va taip va.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #237: 2010 Lapkričio 27, 14:39:04 »
gal... bet 50min... kažkaip daugoka "žaidimui". Man panašiau kad tykojo kažko, ir kažkur toliau, nes arti nieko nesimatė ir nesigirdėjo (visgi aktyvuojant ar deaktyvuojant signalizaciją būna tam tikri pastebimi įvykiai: kiauktelėjimas, šviesų mirktelėjimas, galų gale centrinio darbas)...

Neprisijungęs iMechanic

  • Įrašai: 1700
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #238: 2010 Lapkričio 27, 14:43:24 »
gal... bet 50min... kažkaip daugoka "žaidimui". Man panašiau kad tykojo kažko, ir kažkur toliau, nes arti nieko nesimatė ir nesigirdėjo (visgi aktyvuojant ar deaktyvuojant signalizaciją būna tam tikri pastebimi įvykiai: kiauktelėjimas, šviesų mirktelėjimas, galų gale centrinio darbas)...
tu cia apie kitos masinos sign  pridavimo zenklus kalbi? paprasciausiai vagis gali tiesiog pultely atsinese bet koki taip daryt...

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #239: 2010 Lapkričio 27, 16:47:34 »
arba tavo peidžeris grybą pjauna,turėjau tokį pas save,kartais jam užplaukdavao ir ne tik kad aš,niekas aplink stovintis kokiu 50m spinduliu mašinos neatsirakindavo B- :D,jei nieko nesiimdavau,po kiek laiko atsistatydavo ir viskas būdavo ok,o jei jau reikdavo kur važiuot,tada tiesiog raktu atsidarydavau mašiną,pradėdavo kaukt signalizacija,bet būtent tuo momentu jam smegenai ir atsigaudavo,visos mašinos aplink pradėdavo kaukt,bet jau ir pulteliais valdydavosi :),kelis kart taip buvo sudurniavę prie pardotuovių tai įdomu būdavo truputi palaukt ir pastebėt žmonių reakcijas,kai negali į mašinas įeit,o paskui kai aš savają su rakteliu atidarydavau,tai aplink taip sukaukdavo,lyg kokia bomba į aikštelę būtų nukritus,tai tavo atvejis grynai primena maniškio peidžerio "darbą",jei pamatydavau kad kieme kažkas vargsta su savo signa,tai 99 proc. būdavo dėl mano peidžerio,tekdavo eit ir rakteliu atrakint savo mašiną kad jis atblokuotų signalą...išmečiau po poros savaičių naudojimo.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #240: 2010 Lapkričio 27, 17:03:48 »
arba tavo peidžeris grybą pjauna,turėjau tokį pas save,kartais jam užplaukdavao ir ne tik kad aš,niekas aplink stovintis kokiu 50m spinduliu mašinos neatsirakindavo B- :D,jei nieko nesiimdavau,po kiek laiko atsistatydavo ir viskas būdavo ok,o jei jau reikdavo kur važiuot,tada tiesiog raktu atsidarydavau mašiną,pradėdavo kaukt signalizacija,bet būtent tuo momentu jam smegenai ir atsigaudavo,visos mašinos aplink pradėdavo kaukt,bet jau ir pulteliais valdydavosi :),kelis kart taip buvo sudurniavę prie pardotuovių tai įdomu būdavo truputi palaukt ir pastebėt žmonių reakcijas,kai negali į mašinas įeit,o paskui kai aš savają su rakteliu atidarydavau,tai aplink taip sukaukdavo,lyg kokia bomba į aikštelę būtų nukritus,tai tavo atvejis grynai primena maniškio peidžerio "darbą",jei pamatydavau kad kieme kažkas vargsta su savo signa,tai 99 proc. būdavo dėl mano peidžerio,tekdavo eit ir rakteliu atrakint savo mašiną kad jis atblokuotų signalą...išmečiau po poros savaičių naudojimo.

kaip dažnai tau tai kartodavosi?
man per 3metus tai antras kartas - pirmakart kaip ir minėjau buvo panevėžy, prie stoties IKI, tik tada negalėjau užrakinti, žinojau apie berniukų metodus, todėl išvažiavau iš ten(nesenai turėjau mašiną tai buvo neramu ir gaila palikti :D), o prie maximos (turgaus) nebuvo jokių problemų.
Dar vienas dalykas, kaip man praeitą rytą nepavyko atsirakinti - aplinkinės mašinos irgi kiaukteldavo, tai viena, tai kita (kad ir nieko nespaudžiu), o brolis likęs namie minėjo kad ta keista signalizacijų kakofonija tesėsi dar iki 11val (jeigu mano signalkė trigdis - tai jos turėjo nurimti :D).
Visgi laikausi nuomonės kad kažkur netoliesę kažkas kažką negero veikė ;)

Grįžtant prie esmės: ar yra kur galimybė pažiūrėti apie vagystes? radau tik vogtų automobilių registrą (reikia įvesti automobilio duomenis), tačiau iš to naudos mažai, juk neisiu 400m spindulių užsirašinėti automobilių modelių ir numerių :D

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #241: 2010 Lapkričio 27, 17:05:06 »
gal... bet 50min... kažkaip daugoka "žaidimui". Man panašiau kad tykojo kažko, ir kažkur toliau, nes arti nieko nesimatė ir nesigirdėjo (visgi aktyvuojant ar deaktyvuojant signalizaciją būna tam tikri pastebimi įvykiai: kiauktelėjimas, šviesų mirktelėjimas, galų gale centrinio darbas)...
tu cia apie kitos masinos sign  pridavimo zenklus kalbi? paprasciausiai vagis gali tiesiog pultely atsinese bet koki taip daryt...
na, kokios išraiškos ir formos trikdžių skleistuvą naudoją - neesmė, bet faktas kad labai LABAI į juos panašu.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #242: 2010 Lapkričio 27, 17:09:32 »
man kai tą peidžerį įdėjo,kokią savaitę viskas buvo ok,o paskui kai per dieną pradėjo po pora kartų durniuot aš jį išmečiau

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #243: 2010 Lapkričio 27, 17:15:42 »
nu va... čia jau panašu į gedimą, arba didelį jautrumą aplinkai.
Kalbėjau su vienu signų meistru - tai yra taip - peidžerinei esant galima didesniu atstumu pasiekti automobilį pulto pagalbą, bet dėl to paties didesnio atstumo - ji ir didesniu spinduliu gali pagauti trikdžius ;)
Salyginė blogybė kuri kompensuojama galimybe "pračekinti" ir matyti didesniu atstumu nei esant įprastinei signalizacijai.


p.s. žinoma, jeigu 3.14darai netoliese - griauna viską, tačiau ir šiuo atveju galima atkapstyti kas vyksta, bei imtis priemonių :D
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 27, 17:23:23 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #244: 2011 Gegužės 23, 22:12:09 »
Siandien vidury dienos vagejai nusuko visus 4 metalinius ventyliu uzsuktukus tiksliai nezinau kur (PC Big, Akropolis ar Ozas stovejimo aikstelese) Nuostolis 8 Lt :D
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #245: 2011 Gegužės 24, 08:43:43 »
Siandien vidury dienos vagejai nusuko visus 4 metalinius ventyliu uzsuktukus tiksliai nezinau kur (PC Big, Akropolis ar Ozas stovejimo aikstelese) Nuostolis 8 Lt :D
Blyn, kaiptik vakar teko pirkt ventylius Mazdai. :D Reikėjo nepirkt, o nuo Volumes nusukt, bet jau kažkas pirmesnis buvo. :D

Neprisijungęs juniors

  • Įrašai: 5199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #246: 2011 Gegužės 24, 09:03:19 »
Siandien vidury dienos vagejai nusuko visus 4 metalinius ventyliu uzsuktukus tiksliai nezinau kur (PC Big, Akropolis ar Ozas stovejimo aikstelese) Nuostolis 8 Lt :D

man pernai bande ratus nusukt, bet padejo sekretkes, tai pavoge irgi aliuminius ventyliu uzsuktukus visus 4  :-] :D bent jau tiek pavoge  :-]
Audi A4 B5 1,8T sedanas 110kw+    FOO232

#garaže  www.garaze.lt

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #247: 2011 Gegužės 26, 09:20:18 »
Siandien vidury dienos vagejai nusuko visus 4 metalinius ventyliu uzsuktukus tiksliai nezinau kur (PC Big, Akropolis ar Ozas stovejimo aikstelese) Nuostolis 8 Lt :D
ko tamsta per prekybos centrus taip vazinejate?

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #248: 2011 Gegužės 26, 10:35:46 »
Siandien vidury dienos vagejai nusuko visus 4 metalinius ventyliu uzsuktukus tiksliai nezinau kur (PC Big, Akropolis ar Ozas stovejimo aikstelese) Nuostolis 8 Lt :D
ko tamsta per prekybos centrus taip vazinejate?
Ieskau, kur uzdirbtus pinigus isleist :)
Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

Neprisijungęs volume13

  • Audi klubo prezidentas
  • Temos moderatorius
  • *
  • Įrašai: 19462
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Vilniuj vagys vidury dienos
« Atsakymas #249: 2011 Liepos 07, 22:09:11 »
Pastebejau kaip apvoginejo "gataz"/"draugo"automobili palikta mano "pit zonoje". Vagejai buvo nepilameciai , tad jiems kulkiniu bausmiu neskyriau :D .Jie buvo sudrausminti zodziu.Tikiuosi drausminomoji pamoka pavyko.
Priesistore:
Vaikai privaziuoja dviraciais, atsidaro duris, ir kazka issiema, visi vieningai bega nuo bemvo :) Itarimas- kazka pavoge :)
operatyvus fotogarafafimas, balsinis sudrausminimas  ir t.t. kazkas padeda atgal.Vizualiai tai-magnetola.Nepatingiu nueinu iki BMW , paimu padeta magnetola( dabar pas mane ), uzfiksuoju prabangaus 7 vidu.Apmaudu kas dedasi viduje.
Gerb.Forumo dalyvi "gataz".Tavo/tavo draugo turtas realiame pavojuje.Jei nesiimsi atitikamu stebejio/prieziuros priemoniu, jis tau/tavo draugui prisisauks nuostolius.Kiek pamenu tai buvo sekmingai vaziuojanti 7 kalses BMW.









Jei keliaujate po pasaulį, prisidėkite prie kolekcijos! :
Kolekcija

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
dienos sviesos

Pradėjo siwa « 1 2 » Elektros skyrius

28 Atsakymai
5354 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Lapkričio 12, 15:08:40
sukūrė krabas
3 Atsakymai
1384 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Vasario 08, 20:13:55
sukūrė Toto
5 Atsakymai
1669 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Vasario 08, 13:05:08
sukūrė bagdonas