Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Sarnyru restauravimas  (Skaityta 24070 kartus)

Neprisijungęs TMX

  • Įrašai: 1106
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Re: Sarnyru restauravimas
« Atsakymas #100: 2013 Rugsėjo 13, 07:05:18 »
Nereikia cia LIA LIA kad i geras dezutes kinisku daliu neproideda... nesakyk kad parduotuves super saziningos yra dirbusiu pazistamu dideliose parduortuvese zinau tvarka...
Audi A3 1.9TDI Quattro

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Sarnyru restauravimas
« Atsakymas #101: 2013 Rugsėjo 13, 08:00:10 »
Nežinau, kokioje tu šaragoje dirbai, bet normalioje parduotuvėje taip padarius dar ir snapas gali nukentėti...

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Sarnyru restauravimas
« Atsakymas #102: 2013 Rugsėjo 13, 10:12:10 »
:D
aš tai savo praieito amžiaus technikai darau taip: stengiuosi pirkti tik geriausių gamintojų dalis, bet būna taip kad jų tiesiog nėra. Tada restauruoju. Kiek pamenu taip su šarnyru teko daryt. Nes ne aš o meistras tuos sprendimus priima.

Neprisijungęs Nori alaus?

  • Įrašai: 435
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sarnyru restauravimas
« Atsakymas #103: 2016 Spalio 30, 23:09:56 »
Sveiki visi. Siek tiek atgaivinsiu sena, bet, manau, daug kam aktualia tema.
Audi A4 B6.

Buvau vienam servisiuke (Toptis, Verkiu g. 50, Vilnius) padangas pakeisti, tai anie alia nemokamai pakabos ir kitu dalyku check'a (su parodymais man) padare ir recepta pateike (prikabinta pabaigoje). Aisku, aktualiausia daugiasvirtes pakabos remontas. Plake vadovas save bizunu, kad daro itin kokybiskai, suverzia tik ant suvedimo stendo, o standumas po restauracijos juntamas iki 1k km. Ziuriu i darbu ir detaliu kainas ir galvoju:
1. Sailenbloku ir sarnyru (6 svirtys) keitimas su stabilizatoriais ir darbais bei suvedimu gaunasi €300. Tai per kuria vieta pigiau restauruoti, jei is vokieciu galiu parsisiusti visa svirciu rinkini su vairo traukiu antgaliais ir varztais Meyle HD uz €370 ir beliks susirasti, kas tvarkingai sudes, suvers. Kazkaip abejoju, kad tai kainuotu >€100 su suvedimu.
2. Man aiskina, kad restauruotos laiko beveik kaip originalas ir pernesa Meyle HD, Swag ar Febi Bilstein. Jau nekalbama apie EGT, ABS, IR, Zinger bei panasias piguciu kontoras. Bet tai lieka neaisku, kokias ivores patys sudeda - ar Lemforder, ar kokia Ruvile (nepagalvojau klausti).

Mano tikslas nera padaryti masina vel nauja (302k km), bet su ja planuoju nuvaziuoti ~80k km arba 4 metus ir parduoti nebyrancia.

Gal galit patarti del galimu sprendimu:

1. Restauruoti pas kazka kita, kas tai padarytu kokybiskai ir labiau krikscioniska kaina. Tikiu, kad tai butu kazkoks ilgamete patirti turintis garazinis, turintis bendravimo problemu, bet orientuotas i kokybe. Tokio zmogaus ieskau Vilniuje arba Alytuje.

2. Imti visa Meyle HD rinkini is Vokieciu (€370 su siuntimu) ir ieskoti zmogaus, kuris teisingai suverztu pakaba (kazkas kaip Dangis Kaune).

3. Pirkti TRW atskiras svirtis, kurios dabar yra pazeistos (6 is 8) plius stabilizatoriai, 2 sveikas (apatines galines po €63) palikti vegetuoti. Tik ka patikrinau www.automobiliudalys24.lt - TRW 6 svirtys €240. Dar visai krikscioniska kaina. Prie to paties gal dar naujus amortizatorius i prieki sudeciau.

4. Pageidaujama resursa pasiekciau su pigesniu sprendimu (EGT, ABS, IR, Zinger ir pan., iki €200 uz visa komplekta) plius teisingom rankom ir metodais suverzta pakaba.

Prie to paties. Pilnai susukus vaira parkuojantis kartais pasigirsta dingtelejimas kaip kazkas atsoktu (abidvi puses). Stiprintuvo siurblys pauzia truputi, bet planuoju pakeisti skysti (sintetini) ir ipilti Xado atjauninancios magijos. TA birzeli ant stendo priekaistu neturejo.

Is anksto aciu uz nuomones ir pasiulymus.

Receptas:



Sent from my iPhone using Tapatalk
« Paskutinį kartą keitė: 2016 Spalio 30, 23:28:27 sukūrė Nori alaus? »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
30 Atsakymai
9017 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Birželio 06, 16:50:56
sukūrė ::: Marius :::
26 Atsakymai
6853 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 09, 23:42:12
sukūrė Zaudi
1 Atsakymai
1740 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Lapkričio 01, 20:09:28
sukūrė only AUDI