Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: diskusijos ir patarimau del AUDI A4 ir A3 vaziuokles..  (Skaityta 9279 kartus)

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Justai, isvirtimas tikrai darosi, normaliam stende is karto ismeta reiksmes, tik beda, kad musu meistrai nenori tuom uzsiimti ir dar kaip kolega rase, gali pakeisti isvirtima traverso pagalba, bet keiciasi abieju ratu is karto, po viena rata nepadarysi, nors pagal suvedimo instrukcija raso, kad galima ir po viena, bet ten tiek mazos ribos, kad greiciau tik teoriskai galima, praktiskai jeigu ismusei viena rata, ji atstatyti jei nepazeistas lanzeronas tik pakeitus traukes, sarnyrus. Jei ka, tai auto, kad ir ne Q galas irgi darosi, labai nedidelese reiksmese ir nors viskas irgi atrodo susirenka stabiliai yra laisvumai suvedimui.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai aš tikiu, suklydau pirma rašydamas, kad visai nesidaro :) Tiesiog aš tą išvirtimo reguliavimą supratau ir apibūdinau kaip eilinis vairuotojas po eilinio važiuoklės remonto, t.y. pakeitus bet kurią svirtį ar vairo traukės antgalį išvirtimo reguliuot nereikia  ;)

Neprisijungęs kubikas

  • Įrašai: 1813
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nu pagaliau  atrodo isiaiskinom, zodziu idesiu vakare fotkes ka ismeta programa del ratu isvirtimo, tada bus aiskiau

Neprisijungęs kubikas

  • Įrašai: 1813
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kaip zadejau, sory uz kokybe bet visvien bendram ispudziui manau aiskiau bus







 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
1821 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Rugpjūčio 03, 15:04:07
sukūrė wildman
7 Atsakymai
1039 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 06, 22:24:22
sukūrė Ginciukas
134 Atsakymai
84828 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Liepos 12, 21:57:50
sukūrė tiger_eye