Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: dingo stabdziai pasikunsultuoti  (Skaityta 3899 kartus)

Neprisijungęs MASE

  • Įrašai: 40
    • Žiūrėti profilį
dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Topic Start: 2010 Vasario 07, 00:14:15 »
sveiki gal kas galetumet patarti ar gali vakumo pusle kalta buti kad nera stabdziu nes skistis nedinksta o kaip nuorini stabdzius tuom kartu jie yra o paskiau lieka tik vienam rate stabdziai tai kaip ? ce 90 audi sedanas

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #1: 2010 Vasario 07, 09:23:56 »
Jei vakuumas neveikia, vis tiek stabdo visi ratai. Tik labai sumažėja stabdymo efektyvumas ir pailgėja stabdžių pedalo eiga (pedalas nueina beveik iki grindų).

Neprisijungęs MASE

  • Įrašai: 40
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #2: 2010 Vasario 07, 16:12:42 »
o tai kazi kas ce galetu buti nes kaip sakai nusispaudze iki galo bet stabdo tik vienas ratas kaip nu orini tada gerai bet vistiek paskiau taspats ir orinau jau net nzn kiek kartu daug!

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #3: 2010 Vasario 07, 17:37:01 »
Jei vakuumas neveikia, vis tiek stabdo visi ratai. Tik labai sumažėja stabdymo efektyvumas ir pailgėja stabdžių pedalo eiga (pedalas nueina beveik iki grindų).
tai kad kaip tik kai vakuumo nėra, tai stabdžiai kieti kaip akmuo, pabandyk ant neužvestos mašinos (kuri turi vakuuminę pompą) stabdį paspaudyt.

Neprisijungęs rolis72

  • Įrašai: 308
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #4: 2010 Vasario 09, 15:18:58 »
Greiciausiai kazkur gaudo ora.

Neprisijungęs MASE

  • Įrašai: 40
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #5: 2010 Vasario 10, 00:33:55 »
tai as suprantu kad gaudo ora bet skystis tai nedinksta!

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #6: 2010 Kovo 01, 19:01:02 »
Kad nekurti naujos temos. Tai va, turiu idomiu simptomu su stabdziais. Viskas stabdo normaliai ir efektyviai. Bet sustoji prie sankryzos ir biski pastovejes pradedu jaust, kaip stabdis po mazu laisveja, jei jo nespaudziu toliau, stabdziai biski atsilaisvina ir masina biski bando judet. O vat tarkim jei vel atleidziu ir paspaudziu, stabdzio pedalas vel normalus, bet vel pradeda laisvet ir spaustis toliau. Gal cia truksta stabdziu skyscio ? ziurejau lygi, lyg ir dapiltu biski. O gal cia jau kas rimciau ? Prasau padekit  ;)

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #7: 2010 Kovo 01, 19:21:54 »
Dar darasau, kad 5 dieni masina buvo plauta, gavo dregmes ir nuo 5 dienio 16:00 valandos iki pirmadienio ryto stovejo nevaziuota.

Neprisijungęs Egiux

  • Įrašai: 763
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #8: 2010 Kovo 01, 19:51:01 »
Kad nekurti naujos temos. Tai va, turiu idomiu simptomu su stabdziais. Viskas stabdo normaliai ir efektyviai. Bet sustoji prie sankryzos ir biski pastovejes pradedu jaust, kaip stabdis po mazu laisveja, jei jo nespaudziu toliau, stabdziai biski atsilaisvina ir masina biski bando judet. O vat tarkim jei vel atleidziu ir paspaudziu, stabdzio pedalas vel normalus, bet vel pradeda laisvet ir spaustis toliau. Gal cia truksta stabdziu skyscio ? ziurejau lygi, lyg ir dapiltu biski. O gal cia jau kas rimciau ? Prasau padekit  ;)
kažkaip man čia pagrindinio stabžių cilindro problemos šviečias :V čia tik spėjimas, palauk labiau nusimanančių :)

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #9: 2010 Kovo 01, 20:28:42 »
Kad nekurti naujos temos. Tai va, turiu idomiu simptomu su stabdziais. Viskas stabdo normaliai ir efektyviai. Bet sustoji prie sankryzos ir biski pastovejes pradedu jaust, kaip stabdis po mazu laisveja, jei jo nespaudziu toliau, stabdziai biski atsilaisvina ir masina biski bando judet. O vat tarkim jei vel atleidziu ir paspaudziu, stabdzio pedalas vel normalus, bet vel pradeda laisvet ir spaustis toliau. Gal cia truksta stabdziu skyscio ? ziurejau lygi, lyg ir dapiltu biski. O gal cia jau kas rimciau ? Prasau padekit  ;)
kažkaip man čia pagrindinio stabžių cilindro problemos šviečias :V čia tik spėjimas, palauk labiau nusimanančių :)
ok, aciu, turesiu omenyje tavo spejima :)

Neprisijungęs Gintulis

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #10: 2010 Kovo 01, 22:01:36 »
Tas spėjimas ir bus kad pagrindinio stabdžių cilindras perėjo, nes jis nuspaudus stabdį nesudaro tinkamo spaudimo sistemoj, skystis grįžta atgal.     

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #11: 2010 Kovo 01, 23:11:03 »
Tas spėjimas ir bus kad pagrindinio stabdžių cilindras perėjo, nes jis nuspaudus stabdį nesudaro tinkamo spaudimo sistemoj, skystis grįžta atgal.     
ok, jasna tada, o man jis dar labiau negali pareit, kad isvis dings stabdziai, nes idomus gan jausmas su tokia vazinet  :-]

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #12: 2010 Kovo 01, 23:12:20 »
o pedala stipriai uzmynus jis "neseda" iki dugno? :V

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #13: 2010 Kovo 01, 23:18:09 »
o pedala stipriai uzmynus jis "neseda" iki dugno? :V
ne, kolkas neseda  :-] tik stovint prie sankrizu po biski pradeda sest. kai atleidi ir vel nuspaudi, vel ok. o poto vel seda po biski.

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #14: 2010 Kovo 01, 23:20:17 »
Tai reiskia seda :D
zodziu numini stipriai stabdzio pedala ir jis po truputi leidziasi iki dugno? jei taip, tai tikrai panasu kad pagrindinis stabdziu cilindras pareina..

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #15: 2010 Kovo 01, 23:35:03 »
Tai reiskia seda :D
zodziu numini stipriai stabdzio pedala ir jis po truputi leidziasi iki dugno? jei taip, tai tikrai panasu kad pagrindinis stabdziu cilindras pareina..
siandien dar isbandziau ant didesnio greicio tiesiojoj kaip stabdo, tai taip stabdo labai gerai ir nesedo dar, nors is staigiau uzmynes buvau, bet va kai jau laikai kokiu 10 sekundziu ir daugiau jau jauciasi kad jis eina tolyn.  :-] ir reik toliau spaust, kad laikytu stabdziai stovint :) nu tai ka turbut reiks jau ruost servisui masina  :-] tikiuosi dar neparduosim vienos atliekamos masineles ir turesiu pakaitine  :-] o jei ne, tai avtobusas bus mano draugas  :-]

Neprisijungęs Ra1mis

  • Įrašai: 146
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #16: 2010 Kovo 02, 10:15:00 »
Pas mane irgi tas pats pedalas po truputi sėda,kai stoviu,važiuojant viskas normaliai stabdo,pas mane net,lemputė šauktukas užsidegė matyt nuo to gedimo.

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #17: 2010 Kovo 02, 15:39:27 »
Pas mane irgi tas pats pedalas po truputi sėda,kai stoviu,važiuojant viskas normaliai stabdo,pas mane net,lemputė šauktukas užsidegė matyt nuo to gedimo.
pas mane dar kolkas lempute neuzsidega. bet lyg ir sian geriau veike stabdziai  :-] nesedo lygtais  :-] nu vienu zodziu, yra spejimu kas gali but tai prie progos pasitvarkyt reiks  :-]

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #18: 2010 Kovo 04, 22:36:48 »
Pas mane irgi tas pats pedalas po truputi sėda,kai stoviu,važiuojant viskas normaliai stabdo,pas mane net,lemputė šauktukas užsidegė matyt nuo to gedimo.
nu va, pas mane jau irgi sauktukas dega. per visa ekrana toks didelis didelis  :-]  :/ (z) nzn cia sutapimas ar kad bet ir neberodo kiek kuro bake.  :-{ vienu zodziu, vel pradejo nebesisekt  :/

Neprisijungęs Vytkė

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1741
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #19: 2010 Kovo 05, 19:24:10 »
itariu kad stabdziu taisymas bus nebrangus  :-] truksta stabdziu skyscio  :-]  :s :/

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #20: 2010 Kovo 09, 16:34:14 »
pas mane panasi situacija... Pedalas ant ne uzvestos kietas. uzvedi laikai nuspaudus po biski seda pedalas... Pries tai viskas gerai buvo, prasidejo nuo to, kad pakeiciau priekinius stabdziu diskus ir kaladeles... Skystis niekur nebega.. wtf... Oro sistemoje nera...
Buvo viena kart irgi toks kuriozas po mandzetu keitimo c4tai, tai teko per naujo perinkti suporta ir problema issisprende... PAs save abu suportus perinkau ir panasu, kad problemos nesibaige...  :(

Neprisijungęs inzinierius

  • Įrašai: 620
    • Žiūrėti profilį
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #21: 2010 Kovo 09, 19:20:30 »
Is patirties zinau jog vanduo patekes i stabdziu skysti reaguoja su juo ir susidaro zele:
1. Prie pliusines temperaturos ta zele patenka i pagrindini stabdziu cilindra ir pradeda uzkisineti vamzdelius del ko dingsta stabdziai istrizuose ratuose(vienas priekyje, kitas gale, bet skirtingose pusese) arba neatsileidzia stabdziai istrizuose ratuose ir ilgiau vaziuojant net uzgnybia, o po kiek laiko uzgesinus atslugsta.
2. Prie minusines temperaturos tas susidares zele susala i leda ir sudrasko pagrindinio cilindro gumeles arba net subraizo stoka, del ko dingsta stabdziai.
Pirmu atveju pakanka pakeist stabdziu skysti ir nuorint, o antru atveju tenka keist pagrindini stabdziu cilindra ir kartu stabdziu skysti. Devetas stabdziu cilindras srote 30-50lt.
Nepatarciau vazinet kol visai dings stbdziai...

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #22: 2010 Kovo 10, 10:59:48 »
perinkti abu priekinai suportai problemos nesibaige... :( vaziuojant ir stabdant pedalas nueina iki galo, stovint papumpuoji kietas, bet laikant po biski leidziasi zemyn... Gal kas turi ideju??

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #23: 2010 Kovo 10, 11:25:19 »
Nuorinai normaliai? Teisinga eilės tvarka?

Neprisijungęs Amigos

  • OOOO
  • Įrašai: 2365
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: dingo stabdziai pasikunsultuoti
« Atsakymas #24: 2010 Kovo 10, 11:26:54 »
Nuorinai normaliai? Teisinga eilės tvarka?
taip, nuorinta ir ant ne uzvestos ir ant uzvestos...

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
22 Atsakymai
2374 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Vasario 28, 18:39:31
sukūrė TomisVR6
6 Atsakymai
944 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Lapkričio 09, 13:54:18
sukūrė valodze
1 Atsakymai
724 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Balandžio 23, 23:18:28
sukūrė only AUDI