Sveiki. B4 fwd posūkyje nuspaudus stabdžius iškart galinius ratus blokuoja, galiu skersą statyti be rankinio.

užtenka spustelt stabdį. Galvojau, kad gale padangos labai prastos, bet negali tiek stipriai įtakoti, kad net stipriai užstabdyt nereikia ir galas čiuožia. Kiek žinau gale yra ta spyruoklė, kuri pagal tai, kiek nusėda mašina, reguliuoja stabdžių paskirstymą tarp priekio ir galo, kai daugiau pakrauta - galui didesnis stabdymas (pataisykit jei klystu). Nesenai sudėjau žemintas spyruokles. Ar gali būti, kad dėl to, kad žemiau stovi, ta spyruoklė pakeitus poziciją ir dėl to perduoda daug stabdymo galui?
