Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina  (Skaityta 17191 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #75: 2009 Gegužės 19, 07:01:13 »
Jiems aprova bus nebent tuo atveju, jei važinėsi su pusiau pabirusia pakaba.

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #76: 2009 Gegužės 19, 11:17:05 »
keisdamas viska is karto sutaupai tik darba. o siaip kad keisti po viena dali, pakaba reikia labai priziureti, vos kazkas islindo, turi vaziuoti i servisa.
Mano atveju - pradejo dundeti, pasivazinejau dar, tada nuvariau i servisa kad paziuretu, 2 svirtys buvo labai pavarge, kitu irgi padidejes laisvumas arba sarnyre arba salenbloke, tai man siule keist po viena svirti, kitom tik salenbloka, zodziu vis tiek visa ja butu reikeje isimti, tai tuo paciu iseme ir sudejo viska. Salenblokai nauji, sarnyrus atrestauravo, su pakeitimu gavosi 2 kartus pigiau nei pirkti nauja. Kol kas tikrai nesigailiu, pravaziuota 50000km, suplyso tik stabilizatoriaus pasageles (jas dejau irgi naujas) ir vienos svirties sarnyro apsaugine gumele. Situos dalykus pasikeiciau pats ir vel vaziuoju su nedundancia pakaba :)

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #77: 2009 Birželio 13, 15:00:04 »


pirkau A4 vaziuokles detales, siule TRW firmos, bet man siektiek buvo brangu, tai pasiule lyg ir DELFI, bet kai kita dien tevukas nuvaziavo ju paimti  pasirodo kad gavau RTS firmos detales, kurios kainavo po 100 lt.

kokia Jusu nuomone apie RTS?







Dekoju uz patarimus  ;)

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #78: 2009 Birželio 13, 15:01:40 »
lenku gamyba. speju AD baltike pirkai? puse velnio jie. geriau negu GPD

Neprisijungęs arcimas

  • Įrašai: 1821
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #79: 2009 Birželio 13, 15:17:22 »
Pirkau pakruojije, cia vietineje parduotuveje, bet jas uzsakinejo, nes nebuvo tuo metu...

na jei geros tai gerai, o kad lenkiskos tai nelabai kaip skamba, :V bet kad tik laikytu  :)



dar prie to pacio paklausiu apie FEBI firmos salenblokus savajai B4  mokejau 10 lt/vnt, sake brangesniu nebeturi,  (z) kaip sita firma?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #80: 2009 Birželio 13, 15:19:19 »
Laiko rts normaliai, dabar sau vieną šarnyrą įsimečiau, norėjau staigiai pasikeisti, o vietoje trw irgi nebuvo. Kol kas laiko gerai :)

Neprisijungęs Audi_kl

  • Įrašai: 152
    • Žiūrėti profilį
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #81: 2009 Birželio 16, 23:59:07 »
o tai TRW tipo cia geros? sakiau kad detu geresnes dalis tai man sudejo trw viska bet as kaip nenusimanau tai man tai nieko nesako :D bet kaip matau is jusu komentaru tai gal neapgavo :D

flex

  • Svečias
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #82: 2009 Birželio 17, 01:22:56 »
o tai TRW tipo cia geros? sakiau kad detu geresnes dalis tai man sudejo trw viska bet as kaip nenusimanau tai man tai nieko nesako :D bet kaip matau is jusu komentaru tai gal neapgavo :D

TRW prieš tai vadinosi LUCAS. Dauguma originalių ir gerų detalių buvo LUCAS - sankabos dalys, stabdžių kalodkės ir kaip matau važiuoklės dalys :)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #83: 2009 Birželio 17, 07:00:25 »
Geras brandas trw, nepavedė nė karto.

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina
« Atsakymas #84: 2009 Birželio 25, 16:47:23 »
o jei sudėjus powerflex?

Neprisijungęs SURE

  • Įrašai: 149
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas


pirkau A4 vaziuokles detales, siule TRW firmos, bet man siektiek buvo brangu, tai pasiule lyg ir DELFI, bet kai kita dien tevukas nuvaziavo ju paimti  pasirodo kad gavau RTS firmos detales, kurios kainavo po 100 lt.

kokia Jusu nuomone apie RTS?





Siandien kaip tik keiciau sarnyrus tokiu dvieju traukiu vieno rato ty restauravo tai kainavo viskas 60Lt(sarnyras 30Lt). Zinoma pats detales issiemiau ir nuveziau. Stai ir kainu skirtumas o laikys ne ka prasciau nei nauji sarnyrai


Dekoju uz patarimus  ;)


Neprisijungęs abc

  • Įrašai: 544
    • Žiūrėti profilį
Na kiek zinau FEBI nepasizymi patvarumu, o tiksliau visiskas s

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Na kiek zinau FEBI nepasizymi patvarumu, o tiksliau visiskas s

Tai kad kaip tik, jei orginalas febi, tai laiko ok

Neprisijungęs Kambas

  • Įrašai: 1597
    • Žiūrėti profilį
niekam ne paslaptis, kad febi tik pakuotojas. Paskutiniu laiku vis rečiau randu kažką normalaus supakuota pas juos....

Neprisijungęs Antonijus

  • Įrašai: 2412
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Ir kas man labai įdomu. Nei ant įpakavimo lapo, nei ant pačios dėžės negaliu nustatyti nei kur gaminta, nei kur supakuota. Suprantu tik tiek, kad išsiųsta iš Vokietijos. Gal aš nemoku ieškot ar tiesiog nematau... Gal kas įdomumo dėlei galite pagelbėti?
 

Dalį iššifravau, siųsta iš Vokietijos miesto 59073 Hamm http://maps.google.lt/maps?oe=utf-8&rls=org.mozilla:lt:official&client=firefox-a&q=59073+Hamm&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=D-59073+Hamm,+Germany&gl=lt&ei=sCmBTOL-G8GMOMOS2YAO&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CBgQ8gEwAA.
Aišku, labiau rūpėtų kur jos pagamintos.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Rugsėjo 03, 23:32:15 sukūrė antonijus »

Neprisijungęs andriukx

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
labai giliai nesigilinau bet pacioj pradzioj kalbejot apie traukes is ebejaus tai tik galiu patarti pirkit drasiai nepralosit nei kiek http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-SET-AUDI-A4-B5-A6-VW-PASSAT-3B-/230513437926?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35ababece6 cia vieni is kuriu turiuos as pats esu isidejas pasikeiciau viska priekyje pravaziavau jau 17000 myliu po kolkas viskas vaziuokleje ok. idejau draugui passatui pex firmos komplekta jis truputi brangesnis ir vairo traukiu angaliukai su guminem yvorelem ,o pas mane jie lieviau padaryti, be ju metaliniai.vaziuoja puse metu jau pas ji taipat viskas gerai .dabar dar pigesnius sudejau vienai audinej bus matyti rezultatai greitu laiku.mano isitikinimu kokiek trisdesimt tukstanciu laikys ir apie pora metu tai skaitau labai viskas cia su jais ok.bet tai tik mano nuomone.

Neprisijungęs Liulius_

  • Įrašai: 1
    • Žiūrėti profilį
Sveiki Audieciai,

Zodziu ir as tapau audi vairuotoju pries ~15000km :) turiu audi a4 1.9tdi 97m 81kw, labai smagiai rieda. Atejo laikas keisti praktiskai visa pakaba :S
Servize patikrino tai sarasiukas nemazas ir kiek skaiciau forumus neapsimoka po kelias detales keisti, brangiau gaunasi, o ir restauruot nzn ar apsimoka, uztruks tikrai ilgiau ir be to masina man reikalinga kiekviena diena. Tai radau ebay priekine pakaba uz 580lt manau labai pigu pagal LT auto detaliu parduotuves. tik klausimas ar atitiks sios detales kaina ir kokybe ir t.t. na bus matyt :? 
http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-SET-AUDI-A4-B5-A6-VW-PASSAT-3B_W0QQitemZ230527754688QQcategoryZ9886QQcmdZViewItemQQ_trksidZp4340.m263QQ_trkparmsZalgo%3DDLSL%252BSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%26otn%3D8%26pmod%3D230513437926%252B230513437926%26po%3D%26ps%3D63%26clkid%3D5175887697559907235#ht_4737wt_1138
Aisku priekiu dar reikia amortizatoriu ir gale balkio salenblokai laukia....
Servize parase kad galinius guolius keist reikia, bet jie neuzia biski laisvoki, gal uztektu truputi paverst ir vaziuoti?

Neprisijungęs awdi

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
ar nepaparasciau restauruoti wisas traukes ir sakes,taigi daug pigiau ir laiko ilgiau.

Neprisijungęs kiesa

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
as uz restauracija,po jos jau 30tuks lietuvos keliais ir kolkas viskas gerai

Neprisijungęs awdi

  • Įrašai: 47
    • Žiūrėti profilį
irrestaurojant wisos preky traukikes irsakes  kainoja ape 400 ,tai kam pirkt naujas (fuflekus)  jai restauruoti laiko ilgiau

Neprisijungęs Dimania856

  • Įrašai: 183
    • Žiūrėti profilį
Visos vaziuokles komplektas, 12 daliu kaina butu 560 litu. Gamintojas EGT (europa)

Neprisijungęs baggio_r

  • Įrašai: 872
    • Žiūrėti profilį
Visos vaziuokles komplektas, 12 daliu kaina butu 560 litu. Gamintojas EGT (europa)

po tuo egt dazniausiai slepiasi koks kinietis ar pan ;) pat ieskojau viso komplekto ir pazystamas eolte dirba tai savam atvirai pasake ;)

Neprisijungęs Dimania856

  • Įrašai: 183
    • Žiūrėti profilį
Gali buti, bet jie taip gi teigia kad gamintojas 12 menesiu garantija duoda EGT dalim, tik va pardavejai nesuteikai pirkejams. Is esmes ten nesuprasi kur gaminamos tiksliai.

Neprisijungęs Audi110kw

  • Įrašai: 2367
    • Žiūrėti profilį
Gali buti, bet jie taip gi teigia kad gamintojas 12 menesiu garantija duoda EGT dalim, tik va pardavejai nesuteikai pirkejams. Is esmes ten nesuprasi kur gaminamos tiksliai.
gal ne lietuvos keliams suteikti garantija  :)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1055 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 26, 13:05:12
sukūrė raimuska
1 Atsakymai
844 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Birželio 10, 12:16:58
sukūrė Justas.
8 Atsakymai
1715 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Lapkričio 28, 16:05:47
sukūrė Prezas