Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: audi a4 visos priekines vaziuokles kaina  (Skaityta 17196 kartus)

Neprisijungęs andriukx

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
labai giliai nesigilinau bet pacioj pradzioj kalbejot apie traukes is ebejaus tai tik galiu patarti pirkit drasiai nepralosit nei kiek http://cgi.ebay.co.uk/SUSPENSION-CONTROL-ARM-SET-AUDI-A4-B5-A6-VW-PASSAT-3B-/230513437926?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item35ababece6 cia vieni is kuriu turiuos as pats esu isidejas pasikeiciau viska priekyje pravaziavau jau 17000 myliu po kolkas viskas vaziuokleje ok. idejau draugui passatui pex firmos komplekta jis truputi brangesnis ir vairo traukiu angaliukai su guminem yvorelem ,o pas mane jie lieviau padaryti, be ju metaliniai.vaziuoja puse metu jau pas ji taipat viskas gerai .dabar dar pigesnius sudejau vienai audinej bus matyti rezultatai greitu laiku.mano isitikinimu kokiek trisdesimt tukstanciu laikys ir apie pora metu tai skaitau labai viskas cia su jais ok.bet tai tik mano nuomone.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
4 Atsakymai
1055 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Rugsėjo 26, 13:05:12
sukūrė raimuska
1 Atsakymai
844 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Birželio 10, 12:16:58
sukūrė Justas.
8 Atsakymai
1716 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Lapkričio 28, 16:05:47
sukūrė Prezas