Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Išmetimo sistema  (Skaityta 119958 kartus)

Neprisijungęs Lomberg

  • Įrašai: 1557
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Išmetimo sistema
« Atsakymas #350: 2011 Gruodžio 21, 11:38:22 »
pas mane paliktas tik vidurinis bakelis , vietoj galinio bakelio ir vamzdziu, pravestas vienas 60-70 vamzdis, Seip labai puikus rezultatas, ant laisvu puikus zemas garsas, gal siek tiek erzina ant 60kmh, nes susidaro zemo rezonancas, bet nera ryskus pripratus visai uzmirsau. autostradoje jokio garso, ar 100kmh ar 200kmh
zodziu uzvaziuodamas tvarkyti savosios i 4.2 servisa pasikonsultuosiu ir vietoje apziuresime  (+) 

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
4303 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Kovo 22, 22:25:49
sukūrė HMX
2 Atsakymai
1643 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Birželio 18, 17:05:12
sukūrė Andrius_834
1 Atsakymai
12783 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Birželio 08, 15:38:08
sukūrė gataz