Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Utenos pokalbių tema  (Skaityta 151574 kartus)

Neprisijungęs WIPas

  • Įrašai: 1964
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: Utenos pokalbių tema
« Atsakymas #625: 2015 Kovo 01, 10:55:26 »
aktuatoriui paduok slegio bet nedaug iki 1bar max.tam tinka kompresorius su padangu putimo rankena.toliau ta n75voztuva issiimk.nuo turbos iki aktuatoriaus isejimu turi pustis lengvai.uzdenk viena isejima(geriau ta nuo aktuatoriaus puses) ir pusk jei leis pro 3 isejima vadinas n75 voztuvas kiauras reik keist,jei ne tada jungi 12v ir ziuri ar atidaro voztuva ir per ta 3 isejima(kur i isiurbimo slanga jungiasi) jau turi leist prapust ora.jei neleis vadinasi vel n75 voztuvas reik keist.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
1663 Atsakymai
291509 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:36:41
sukūrė volume13
13890 Atsakymai
1520730 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2023 Spalio 20, 09:37:51
sukūrė volume13
17 Atsakymai
13051 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2016 Birželio 06, 20:39:42
sukūrė Razbainikas