Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas  (Skaityta 58671 kartus)

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Topic Start: 2008 Spalio 18, 17:47:06 »
Šioje temoje moderatoriai talpins visus asmenis, kurie pardavinėja nekokybiškas prekes, garantuodami, kad prekės geros. Taip pat talpinami bus ir pirkėjai, kurie forume užsirezervuos prekę, garantuos, kad jau perka, o realiame gyvenime nepasirodys. Prie kiekvieno "pasižymėjusio veikėjo" bus parašyta ir kaip jis pasižymėjo. Patarčiau į šį sąrašą nepatekti nė vienam, jei norite Turgaus skiltyje ir ne tik turėti gerą vardą.

Blogai užsirekomendavę pardavėjai:
1. wirgis333 (Pardavė lęšines faras katastrofiško stovio, nors teigė, kad šviečia labai gerai). - flex
2. lion (Asmuo nesugebantis normaliai reaguoti į išsakytą kritiką, pradeda bendrauti necenzūriškai, o nieko pakeisti taip ir nesugeba. Patarčiau privengti tokių psichiškai nestabilių žmonių. Kaip ir visi panašaus intelekto lygio veikėjai gali pradėti keisti nick'us, tai nurodysiu ir kontaktus: Vilnius, tel.nr. 8-646 46413, 8-687 57355) - stam
3. Dziojis (nesaziningai skirsto kam parduot kam neparduot preke. Poto seka juokingai vaikiski pasiteisinimai.) - Brutas
4. Magaizeris   (susitarė su forumo dalyviu (Tomis) apsikeisti ratus, greičiausiai pardavė, nieko nepranešęs padarė dingau (išsitrynė account'ą) - adrian

Blogai užsirekomendavę pirkėjai:
1. mazhas (užsisakė pirkti tuščią tarą kurui, derėjosi dėl kainos, užsisakinėjo, o kai reikėjo imt reikalingą tarą nėrė į krūmus, kitaip tariant traukiamas į shitlisted pirkėjų sąrašą); - stam
2. Sausas (laimėjo aukcioną ir pasiplovė) - stam;
3. audriusb4 - pirko prekę, bet "nusipirkęs" dingo - stam;
4. BOLESLOVAS - derėjosi dėl prekės savaitę laiko, kai susiderėdavo, vis rasdavo priežastį nepirkti taip tik maustydamas pardavėją. Shitlisted.
5. armarius - su zmogum apsikeiten prekem, ko pasekoje as keiciau i pasak ji tik aptrinta nokia e90... Sako susidesi kita virseli ir dzin... Kadangi skyre didelis atstumas pasitikejau as zmogumi ir per transporto paslaugas susikalbejau su zmogum, kad mum sukeistu prekes, ka zmogelis neilis i tel ir neprades ten vietoj ardyt.. Pardavejas mane uztikrino kad visa kita technine puse telefono liux! Na ka gaunu as ta telefona, visiskai sudroztas ... laikikliai isluze, visas kleba... Na galvoju dar neproblema, cia pats kaltas.. Pora savaiciu laukiau naujo virselio... Pradejau ardyt o ziuriu kad nifiga... Visos detales su superglue viduj suklijuotos, garsiakalbis neveikia, fotoaparatas neveikia... Vnz totalus ss... Rasiau jam PM, jokios reakcijos... Jau savaite vis ji kaip nauja darau bet vis islenda koks defektas, uzkniso juodai... Turbut dabar dziaugiasi kad nekokybiska preke ibruko... Su juo niekam jokiu reikalu nelinkeciau tureti... Tipinis kamikadze... Tiesos jo zodziuose dideliis 0. Shitlisted.
6. vasho laimėjo aukcioną, bet per mėnesį laiko nesugebėjo atsiimti prekės. NO_FEAR
7. Saulius18 nepatikimas pirkejas aukciono skiltyje.

Turgaus skilties kenkėjai savo bereikalingais komentarais tik teršiantys turgaus skiltį
Yra ne vienas forumo dalyvis, kuris pastoviai reiškia savo komentarus ten, kur jie būna nereikalingi, jau atsibodo juos trinti, patarčiau apsiraminti visiems nepriklausomai nuo to ar klubo narys, ar forumo naujokas.

Sąrašas atnaujinamas po kiekvieno pasitvirtinusio skundo.
Sėkmės visiem parduodant ir perkant.
« Paskutinį kartą keitė: 2013 Gruodžio 10, 21:08:23 sukūrė Brutas »

Neprisijungęs Matvis

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Reiktu itraukti i juodaji sarasa ASA prekes "pirko" o kai atsiskaityti i krumus nere, nei telefonu susisiekti neimanoma i zinutes nereaguoja

http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,49940.0.html
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Liepos 16, 17:58:13 sukūrė Matvis »

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
gal galite konkrečiai su temų nuorodomis, ką pirko veikėjai, kuriuos siūloma traukti į juodąjį sąrašą ??

Neprisijungęs relax

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 3115
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #3: 2010 Balandžio 09, 19:19:25 »
Siulau itraukti garazasTDI. Buvo sutarta del ratu pirkimo ( r18 su pax sistema ), zadejo atsiusti nuotraukas ir paskambinti kai bus nufotografaves. Nei nuotrauku, nei skambucio nebuvo, tema istrinta, ziniu jokiu apie tuos jo ratus nebera.

Neprisijungęs romas

  • Įrašai: 1323
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #4: 2010 Balandžio 15, 19:03:48 »
Siulau itraukti garazasTDI. Buvo sutarta del ratu pirkimo ( r18 su pax sistema ), zadejo atsiusti nuotraukas ir paskambinti kai bus nufotografaves. Nei nuotrauku, nei skambucio nebuvo, tema istrinta, ziniu jokiu apie tuos jo ratus nebera.
nemanai kad bereikalo keli vejus?  atvaziavo koks zmogus, pakiso pinigus po nosim ir pardave... o cia dar foto siuntinek, skambinek pirks-nepirks bla bla bla... teisingai ir padare zmogus...

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #5: 2010 Balandžio 15, 19:42:24 »
ralax.. as taip pat manau kaip romas.. todel i tavo PM nereagavau.. tsakant, kas pirmesnis tas gudresnis.. nei tu rankpinigius davei jam nei ka.. zodis visada liks zodziu..

Neprisijungęs BOLESLOVAS

  • Įrašai: 1696
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #6: 2010 Balandžio 16, 21:46:51 »
o tai ko mane itrauket i sarasa?

Neprisijungęs VooDoo

  • Įrašai: 3802
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #7: 2010 Balandžio 21, 23:52:17 »
parasyto prie tavo nicko :) skaityti nemoki ??

Neprisijungęs BOLESLOVAS

  • Įrašai: 1696
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #8: 2010 Balandžio 22, 12:46:15 »
parasyto prie tavo nicko :) skaityti nemoki ??

tai tas pardavejas biski idomus, tegul prilipdo magnetine antena prie a8. Ar jam fizikos desniai negalioja?

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #9: 2010 Balandžio 22, 13:49:26 »
Boleslovai, o tai pirkėjas nafig tada domisi ta antena ?? :V

Neprisijungęs BOLESLOVAS

  • Įrašai: 1696
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #10: 2010 Balandžio 22, 18:55:55 »
Boleslovai, o tai pirkėjas nafig tada domisi ta antena ?? :V

o ir skelbimo parduodu cb ir antena, daug info gauni?

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #11: 2010 Balandžio 23, 13:45:08 »
o pasiklausti nelygis ?? :V

Neprisijungęs BOLESLOVAS

  • Įrašai: 1696
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #12: 2010 Balandžio 25, 22:17:55 »
nu tai ir pasiklausiau, paaiskejo kad man netinka. pasiuliau savo kaina, pardavejui ji netiko.Man nieko neatrase o parase jums kad itraukti i juodaji sarasa. Tai tas pats kad manes dabar dug kas klausia ar bulgarkes veikia? jie ju irgi neperka tai gal irgi atsiusti blogu pirkeju sarasa?

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #13: 2010 Birželio 13, 13:08:35 »
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,94609.0.html

su pardaveju sutarem kad siandien prilekiu paziuret, atsake lauksim. o jis pyst ir pardave. galima sitaip?

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #14: 2010 Birželio 13, 13:31:57 »
taip galima... rankpinigius buvai pervedes?? zmogui pakiso pinigus, jis ir atidave, kodel jis turi laukt kazkokio "ZODZIO".. siais laikais su tais "zodziais" gali greit likt plika subine..

pazeidimo nematau.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #15: 2010 Birželio 13, 13:38:39 »
pala... jeigu pardavejas atsako LAUKSIM, ka tai reiskia?

kad nelauks ir parduos pirmam atvykusiam, ar kad sutinka su mano pasiulymu ir lauks kol  atvaziuosiu sekancia diena (tai jau siandien, sekmadieni)?

ne dvieju savaiciu rezervus delioju... bet neesu is Pnv ar be savaitgalio laisvalaikio, kad lekciau ta pacia akimirka 100km.
todel butent ir pasiuliau rezerva, bei atvykim sekancia diena. Atsakymas LAUKSIM leido suprasti rytoj galiu tiketis jog preke bus.

tai wtf??

galiu aukcione pardavinedamas parduoti kitam... ir ka statytojas??? juk rankpinigiu nepervede... neatleke iskart... tegu uosto klaviatura.... tipo taip iseina?  (!?)

« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 13, 13:40:17 sukūrė ::: Marius ::: »

drunkenmaster

  • Svečias
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #16: 2010 Birželio 13, 14:06:33 »
Nu, jeigu čia nematot nieko baisaus, reiškia galima ir aukcione drąsiai taip elgtis :V (!?)

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #17: 2010 Birželio 13, 14:21:25 »
plioat nepradekit kelt bangu lygioj vietoj. nelyginkit aukciono su pardavimu.  vel viska is naujo pradesit kelt... pl pardavinekit patys dauhiau daigtu, ir su tais zodiniais apreiskimais kai susidursit, kai po penkiu min pasuka zmogus ir sako atvaziuoju paimu. o tu sakai ne, JIS REZERVUOTAS.. o tas rezervininkas pasiuncia tave nafik susirades kita daigta sekancia diena, o tu lieki apsiktas ir nepardaves prekes. tam yra bankiniai pavedimai t.t nori tos prekes, sukiesi kaip ismanai, sedi ir vaziuoji nors nakti jei pardavejui tinka... nespejai -TAVO BEDOS... keik as visko pardavineju, man pasuka ir pasako rezervuoju, iskart ispeju, kad tas rezervas toks ir tera, kad prasinesei kad tave domina preke, jei atsiranda kas duoda i sauja pinigus, man pajabat kas skambino ir kas ka TIPO rezervavo. tiek kartu esu nudeges kad daugiau tokio sh su pirkejais neberezgu. nori - duodi pinigus pasiimi, rezervuoji - pervedi i sask pinigus, palaikau preke. kitu atveju as savo asmenine nuomone neimatau.

nebukit mergaites.

Neprisijungęs ::: Marius :::

  • Aš ne pikta menantis - aš pikta užsirašantis.
  • Įrašai: 4449
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #18: 2010 Birželio 13, 14:31:48 »
nemazai sanderiu ivyksta ir zodziu, atkreipkime demesi, kad pardavejas sutiko ("LAUKSIM"!!!!!!!!!!!!)
o apie nepriiminejamus rezervus pareiske tik pardaves preke. Taip brutai, tu pirkejui pasakai, kad nepriimi, ir pirkejas zino ko tiketis ir ko ne.  o sis kadras akivaizdziai vartosi.

tu tik is pardavejo pozicijos ziuri, kad tave apgavo ir la la la... o mane (pirkeja) siuo metu taip pat apgavo. tai peklon, jeigu nepriima rezervu, iskarto sako ir zinociau.


manau kaip visi, taip ir pardavejai turetu atsakyti uz savo zodzius. keikiantis forume, ar izeidus kaip mat ateina ispejimai, nuobaudos, t.y. autorius turi atsakyti uz savo veiksmus, o siuo atveju - dangstoma.

plioat... kiek temu yra buve kai jus "forumo dievukus" nuvyle... kaip mat - ispejimai, banai... (taip, jus saunuoliai seniai sutvarket viska savo naudai, todel irodymu mazai liko) specialiai db stebesiu ar dar kartosis panasus atvejai. Nes jau senai matau kad yra asmenu tupinciu ala aukstai su riestais i save nagais.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 13, 15:30:43 sukūrė ::: Marius ::: »

Neprisijungęs Obščiako Vadovas

  • Banned!
  • Įrašai: 7131
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #19: 2010 Birželio 13, 16:45:28 »
taip galima... rankpinigius buvai pervedes?? zmogui pakiso pinigus, jis ir atidave, kodel jis turi laukt kazkokio "ZODZIO".. siais laikais su tais "zodziais" gali greit likt plika subine..

pazeidimo nematau.
jei vyras dave zodi, tai turi laikytis, jei ne - tai jis skuduras, mazgote, triochala  ;)

Neprisijungęs Brutas

  • Įrašai: 8627
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #20: 2010 Birželio 13, 19:04:35 »
taip galima... rankpinigius buvai pervedes?? zmogui pakiso pinigus, jis ir atidave, kodel jis turi laukt kazkokio "ZODZIO".. siais laikais su tais "zodziais" gali greit likt plika subine..

pazeidimo nematau.
jei vyras dave zodi, tai turi laikytis, jei ne - tai jis skuduras, mazgote, triochala  ;)

nu nebesvaikt mergaites...

Neprisijungęs Tom4s

  • Įrašai: 6846
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #21: 2010 Birželio 14, 08:50:53 »
Brutas teisus, per tuos rezervus gali likti be nieko, bet šiuo atveju suprantu ir Marių ir, mano nuomone, pardavėjas turėtų pranešti, kad rezervai nepriimami, ko šiuo atveju nebuvo :V

P.S. Veltis į asmeniškumus ir vadintis mergaitėmis nederėtų (-)

No_Fear

  • Svečias
Re: Juodasis pardavėjų/pirkėjų sąrašas
« Atsakymas #22: 2011 Balandžio 04, 13:16:47 »
6. vasho laimėjo aukcioną bet per menesį laiko nesugebėjo atsiimti prekės.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Balandžio 12, 09:50:22 sukūrė NO_FEAR »

Neprisijungęs edgaras1989

  • Įrašai: 1906
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Prikelsiu tema. Pardavejas /cabrio/ pardave stiprintuva (kaip jis teige veikianti), parsigabenus is Vilniaus i Kauna ir pajungus, jis neveike :E Susisiekus su pardaveju, jis atsisake paimti preke atgal. Pasiuliau sumoketi uz remonta, ta atsisake taip pat padaryti. Galiausiai grazino puse sumos kuria as buvau sumokejas. Stiprintuva nuveziau pas meistrus ir gavau atsakyma, kad jis jau senai sudegusiu konverteriu. Viso to pabaiga 30 eu stiprintuvo kaina - 15 eu grazino= 15 eu kaina + 39 eu remontas, i minusa 24 eu :E

Neprisijungęs Cut

  • Įrašai: 245
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Pardavėjas Aretis. Prieš pirkdamas detalę (A6 C5 vairuotojo durelėse esančio langų mygtukai) prašiau patikslinti ar sveiki fiksatoriai, kurie laiko visą korpusą ir ar fiksuojasi galinių langų užrakinimo mygtukas. Galvą guldė, kad viskas puiku. Tvarka, imam. Atsiunčia - fiksatoriai nulaužti, kampai nuo Super glue pabalę, užrakinimo mygtukas iškleręs baisiau nei pas mane patį. Paračiau n+k laiškų, iš pradžių tai jis į užsienį išlėkė, tai kojinės šlapios, tai vėl kas. Dabar iš vis žinutes ignoruoja. Siūliau supakuoti prekes ir išsiųsti atgal, bent pinigus grąžintų, kad ir iš mano pusės parsiuntimas. Pinigai nėra dideli, bet nemalonu kai tiek metų čia būnant nei vienas neapmulkino, o dabar nepasitikėjimas atsirado.