Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura  (Skaityta 2969 kartus)

Igoris

  • Svečias
Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
« Topic Start: 2009 Gegužės 03, 16:51:42 »
Man teorijos aiskinti nereikia, servise nedirbu o esu savininkas.
Jei taip sunkiai skaitoma sia tema, as kartoju klausima, jei kas nors skaitantis si foruma turi Audi 80 su ABT varikliu, kaip pas jumis situacija su variklio ventiliatoriaus isijungimu? karstai masinai pastovejus 1min sankryzoje jis suveikia? Ar jam suveikti reiketu ilgesnio stovejimo laiko?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 03, 16:54:52 sukūrė Igoris »

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
937 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 15, 23:00:33
sukūrė Brutas
1 Atsakymai
750 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gegužės 27, 23:19:58
sukūrė Bajoras
7 Atsakymai
2378 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 27, 19:27:20
sukūrė wilme123