Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura  (Skaityta 2956 kartus)

Igoris

  • Svečias
Re: 2.0 mono ipurskimas variklio temperatura
« Topic Start: 2009 Balandžio 28, 23:02:20 »
Skaiciau, buvo kelios panasios temos, dabar pasikalbam konkreciai, pas ka kaip

t.y. kas turi 66 ar 85 kw, kaip situacija su temperatura? ar sustojus sankryzoje isijungia ventiliatorius? Ar kad jis isijungtu reiktu stoveti ilgai.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
2 Atsakymai
937 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2007 Gruodžio 15, 23:00:33
sukūrė Brutas
1 Atsakymai
750 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2008 Gegužės 27, 23:19:58
sukūrė Bajoras
7 Atsakymai
2378 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 27, 19:27:20
sukūrė wilme123