Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364888 kartus)

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
jeigu reduktorius nuo automato pats eina?

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
pas tave awd ?

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
v8 3.6 mechanine

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
 na man kai isejo reduktorius C4 2.6 Q tai gale net ratus buvo surakine , vaziujant tai raskesys bildesys ir nemalonus garsai o tempent ant busyro beveik nieko nesigirdejo  ;)

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
pas mane sukant lb dauzosi, tiesiai vaziuojant kaip ir nieko. bet ko tolyn tuo daugiau kazkas ten byra. turiu 3,6 automata suzinojus kas ten pabirejo galima butu pakeist viestiek su automatu tik kuro deginimas :-]

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
cia deze bus nepriko cia galinis reduktorius bus greiciausei , o bent pats isivaizduoji kas yra tas reduktorius ? :)

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
isivaizduoju  :) tik noriu pasikonsultuot tiksliai. vakar tik masina pirkau :-]

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
ir nusipirkai su tokiu defektu  :O   

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
viskas grazu buvo. jinai ilgaistovejus osiandien pradejo vienu momentu irvis garsyn. sakau gal koks torsenas parejo.

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
pakelk masinos gala ir ijung begi ir atledinek sankaba ispo lengvo masina turetu stovieti vietoje o ratai galinei suktis ir tada klausykis kur gale tikslei traska barska  :)

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
taigi priekis varys

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
na mano c4 nevare priekis stovejo vietoje o galas sukosi  ;)  tik nezinau kaip su v8 ar jom suksis ar ne

pasmane sukosi laisvom variklio apsukom gazo padavus nezinau kaip butu buve , bet ant laisvu galas sukosi , o priekis stovejo ant zemes  ;)

Neprisijungęs arroN

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
tau irgi ant posukiu ziaurus garsai buvo?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
taigi priekis varys
nevarys, jei staigių veiksmų nedarysi ar rankinio nebūsi užtraukęs

Neprisijungęs Minde

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 4116
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Iš kur aš žinau :D Kiek teko girdėti, bent jau apie kitas auto, tai rida išsaugoma yra ne vien skydelyje, o ir "dar kažkur" :D tai gal per diagnostiką matė, kad visos jos sutampa? Arba gal sukant ridą kažkur išsisaugo pats faktas, kad ji atsukta?

Na nežinau iš tikro, šiaip neturiu pagrindo netikėt diagnostiku, atrodė rimtas meistras. Jei būtų koks pacaniukas su laptopu ir iš ebay pirktu laidu daręs, tai gal ir nepasitikėčiau. :) Arba netikėčiau, jei auto būtų iš Vokietijos, bet Italijoj, manau, visai įtikinama tokia rida.
vat tame ir bajeris kad tave api***o kaip burunduka. nesisaugo pas c5 (matau kad q tai reiskias tikrai ne 1,9tdi su edc 15) niekur kitur rida.
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Vasario 07, 07:20:12 sukūrė Mindezas »

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
na pasmane ir ant posukiu ir tiesei vaziuojant bet as dauk km net nepavazevau pats nes negalejau buvo perskaudu vaziuoti  :E

o ant laisvo nieko biski tiktai girdejosi bet nedauk

Neprisijungęs herpaderp

  • Įrašai: 289
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
vat tame ir bajeris kad tave api***o kaip burunduka. nesisaugo pas c5 (matau kad q tai reiskias tikrai ne 1,9tdi su edc 15) niekur kitur rida.
Na velnias žino dėl to apipisymo, bet tada nesuprantu, koks jam tolkas meluoti buvo? Tuo labiau dėl ridos aš jo nei prašiau, nei ką, o jis pats baiginėdamas darbą sako dar galiu pažiūrėti ar rida neatsukta.
Dabar dar pagalvojau ar negali būti, kad dėžėje išsisaugo? Kaip teisingai pastebėjai, pas mane ne 1.9, tai ir dėžė ne mechaninė, o tiptronic'as, tai joje kiek suprantu elektronikos nemažai, tai gal ir kilometražą kažkur fiksuoja? Iš esmės tikiu, kad rida gali būti tikra, va jei būtų iš Vokietijos ir su kaip dažniausiai būna 150-180 kkm ar panašia rida, tai aišku nepatikėčiau. :D
Na kol kas aišku, kad niekas neaišku, o jei bus su auto kokių bėdų, tai vėl ten pat diagnostiką darysiuosi ir užklausiu dėl šito dalyko. ?!?

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, per savo tingejima prisidariau bedu  :) Tai vat, vazinejau ilgai su kaukianciu galiniu guoliu, iki kol atvaziaves is Panevezio i Vilniu pajutau kad lygtais pradejo kirstis tas guolis, kuo toliau tuo blogiau buvo, net masina pradejo plaukiot po kelia  (z) tai kokiu klausimu rasau, ar dar kazkaip parvaziuociau i panevezi su tuo besikertanciu ratu ir kiek rizikuociau vaziuodamas, beabejo atsizvelgdamas i tai kad meto sikna masinos. Suprantu, kad geriausiai butu tiesiog nuvest i servisa kad pakeistu ji, bet kai namie yra visa stupica su sveiku amortizatoriu ir  dar nesubyrejusiu guoliu, tai kazkaip nesinori keisti ta guoli servise. Tiesa, masina audi 90 quattro 1985 metu. Dekui uz patarimus, atsakymus  (h) :)

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Manau kad tikrai ne. ;]

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
na kas gali nutikt tai sudrozt ta stupica ir uzsikirst ratas, cia jau rizika, bet kadangi tu turikita stupica tairizikuoji tik uzkirst rata ir neparvaziuot :)

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O jei dar greit vaziiuosi ir uzkirs rata tai gali but labai nekas :]

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Nu dekui uz atsakymus, reiks bandyt kazka galvot tada  (h) :) ?!?

Neprisijungęs Rimviss

  • Įrašai: 151
    • Žiūrėti profilį
ar man i b4 2.8 tiks quattro deze is c4 2.8? (perdavimai ir visa kita?) ?!?

Neprisijungęs vaaidelis

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
sveiki gal kas galetu padeti.pas mane nesildo peciukas.pucia tik salta ora aisku kai variklis isila siek tiek pucia is silta poto.variklio temperatura rodo.nesuprantu kas galetu buti.audi a6 2.5tdi quattro 99m

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
sveiki gal kas galetu padeti.pas mane nesildo peciukas.pucia tik salta ora aisku kai variklis isila siek tiek pucia is silta poto.variklio temperatura rodo.nesuprantu kas galetu buti.audi a6 2.5tdi quattro 99m
Galvoji pas quattro kazkoks specifinis peciukas, kad tik quattro temoje tau atsakys  :D Kai lempute perdegs irgi sitoj temoj rasysi Oo)