Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364908 kartus)

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
tokie patys, tas daiktas turi tik dvi padetis (pilnai pralaidi, ir primazinto pralaidumo), vietoj jo daznai stato paprastus stucerius, nes auto jau su ABS.

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ka turi omeny sakydamas stato stucerius? nepagavau truputi. Man matai jis siek tiek kiauras tai leidzia stabdziu skysti, tai ieskau kito, bet susimasciau ar skirias jie kuom. naujas zaraza 400 kainuoja...

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
nesiskiria nieko, vietoj jo deda vamzdelius tiesiogiai. To negalima daryt jei masina be ABS.

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ok. pas mane masina su ABS. tai tipo vietoj jo galima deti tiesiogius vamzdelius? ok, o tai kaip auto stabdymas nuo to pasikeicia? labai kencia?

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
o tai nebus taip, kad ABS suveikines ne tada kada jam reikia suveikti?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
suveikinės kada reikia,ten yra stabdžių skirstytuvas nuo galo apkrovimo,kuo galas labiau pakrautas,tuo didesnė jėga perduodama į galinius stabdžius,t.y. kai važiuoji su tuščia bagažine,stabdo pagrinde priekis ir galas tik vos vos,o kai važiuoji su pakrauta tada ir galas nemažai prisideda,tai va išmetus tą skirstytuvą ir su štuceriais jį apėjus jei mašina be ABS tai ant posūkio stabdant yra šansas kad galas užsiblokuos ir pradės slysti,nes stabdant svoris iš inercijos persimeta į priekį,galas "palengvėja",ratai greičiau užsiblokuoja,ypač pavojinga kai slidu,pvz žiemą,o kai yra ABS slysti galui neduos,kals per pedalą,aišku stabdžių efektyvumas mažės,bet kažkada senai savo senai silkei su ABS buvau išmetęs tą reguliatorių,nes pradėjo leist ir jokio skirtumo stabdyme nepajutau.

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
Mhm, bet pas daugeli senu masinu abs davikliai tik prieky ir stovi...

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Mhm, bet pas daugeli senu masinu abs davikliai tik prieky ir stovi...
labas rytas, pirmą kartą girdžiu... Rimtai čia?

Neprisijungęs dohc16v

  • Įrašai: 955
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nezinau kaip pas kitas bent b4Q tai ABS ant visu ratu po davikli stovi

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
visose silkėse irgi

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
a bbz del audi, gal pr ribiai pasakiau, kad pas daugeli senu masinu, bet tikrai yra tokiu variantu, kai prieky abs, o gale isvis bugnai  (h)
ir siaip pagalvokit, kada matet, kad stabdant masinos galiniai ratai ciuoztu.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
jei gale būgnai tai dar nereiškia kad ten nėra ABS ;),čia jei tik iš tiek darai išvadas,šiaip man irgi pirmą kartą girdimas dalykas,kad gali būti ABS tik ant priekio :V

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
a bbz del audi, gal pr ribiai pasakiau, kad pas daugeli senu masinu, bet tikrai yra tokiu variantu, kai prieky abs, o gale isvis bugnai  (h)
ir siaip pagalvokit, kada matet, kad stabdant masinos galiniai ratai ciuoztu.

priklauso kaip sutvarkyti ir sureguliouti stabdziai ir viskas imanoma kad ciuostu galas ;)

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Koki tepala pilat i  reduktoriu? Pas bica autodalyse vokiskoj programoj rodo kad reikia pilti mineralini, o pazistamas varikliu meistras saukia kad tik sintetini? Bet as galvoju ar reduktoriuj prasisukusiam puse milijona km nebus per skystas sintetinis? Prie to pacia, ka i greiciu deze tada pilt?

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Koki tepala pilat i  reduktoriu? Pas bica autodalyse vokiskoj programoj rodo kad reikia pilti mineralini, o pazistamas varikliu meistras saukia kad tik sintetini? Bet as galvoju ar reduktoriuj prasisukusiam puse milijona km nebus per skystas sintetinis? Prie to pacia, ka i greiciu deze tada pilt?

aš sau suvariau berods 75w90.

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
as taip pat suvariau ir palengva varau 75w90 :)

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
O ka raso? Mineralinis? Pagal klampuma db nepagaunu. Pagal koda tai G4 mineralinis eina, o tas 75w tai G4 ir G5 eina atrodo. Tik nzn kokia jo sudetis.

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
sintetika 75W90 GL5 i reduktoriu
i deze tas pats tik GL4.

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Nebijot kad su sintetika per skystai bus, nes cia bando mane gasdint kad uzt prades ir t.t.

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
apie koki skystuma kalbi jei ir mineralke ir sintetika bus 75W90? Paskaityk ka reiskia sia skaiciai ;)
Esminis standartas cia yra GL 5 - i reduktoriu, o GL4 - i deze. Buna tepalu su abiem standartais nurodytais, kaip universalus, tai tuos galima pilt ir ten ir ten.

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
A jop tararai, visai ta galvele atauso. Kai praded sukt galva is visu pusiu taip ir gaunas. Apie klampuma nepagalvojau. :D dekui uz pagalba, vaziuoju ryt pirkt sintetika. :)

Neprisijungęs rackys

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Sveiki mano automobilio charakteristika paminėta mano paraše. Klausimas ar apsimoka restauruot galine važiuokle? Priekine žinau, kad ne visa galima restauruot, o va galo nzn ten pas mane originalai, tai nelabai noriu pirkt kazko dar jei galima restauruot.
Po to dar yra toks garsas atsirades, važiuoju ir jei pasuku vaira važiuodamas girdis lyg kas siektūs kur lyg koks guolis nzn. Buvau pas meistra tai pralekėm nieko negirdėjom, nes važiavau tiesiai(staigiau vairo nesukinėjau) nes su vasarinem padangom net nereikejo sukiot girdėdavos. Užsidėjau žiemines nieko nesigirdi važiuojant tiesiai, pasukiojus garsas atsiranda kas gali būt? Pamiršau ta kart su meistru kai važiavau pasukiot, ryt lėksiu pas kita, tai reiks užrodyt, tai dar čia klausiu gal kam taip yra buve?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Pagal simptomus panašu kad rato guolis užia.

Dėl restauravimo tai patarčiau daryt taip: jei gali gauti naują gerą detalę, pirk naujas, jei tik lievos kokybės pardavime - restauruoti. Tokius sprendimus palieku daryti meistrui, kuris supranta geriau.

Neprisijungęs Kerolas

  • Įrašai: 664
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Audi Coupe Quattro 89metų 2.3 NG II Quattro karta




Kokiu būdu mano audi dar važiuoja :V

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
čia galas? Kai įjungi blokiruotę gale turi važiuoti