Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364593 kartus)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Tai dariuxxxai pas antrą kartą quattro juk blokiruotė tik gale yra. Ir tiek galas, tiek priekis gadintūsi panašiai važiuojant ant asfalto. Bet blokiruotė tik gale. Todėl blokiruotė ir skirta naudojimui kai užsėdi, bet toli gražu ne važinėjimui gatvėje (tam ir padarytas atjungimas nuo 35kmh), o plius dar tai ir nesaugu nes stabilumas ant posūkio turėtų būti menkas

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kiek aš isiskaičiau į quattro (beje ir pats savo kailiu patyriau) yra toks dalykas kaip nulinis sukibimas. Tiesiog centrinis diffas (torsenas kitaip) galią maksimaliai skirsto 20-80 arba 80-20. Jei kažkuri ašis gauna mažesnį pasipriešinimą nei gali paskirstyti galią, tada tas torsenas veikia kaip open difas, tokiu pačiu principu kokiu normaliai veikia ašių diffai. T.y. trumpai taip - pakelk viena rata ir jis tau iki nusisukimo suksis, ir niekur tu nejudesi  ?!? (be)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kiek aš isiskaičiau į quattro (beje ir pats savo kailiu patyriau) yra toks dalykas kaip nulinis sukibimas. Tiesiog centrinis diffas (torsenas kitaip) galią maksimaliai skirsto 20-80 arba 80-20. Jei kažkuri ašis gauna mažesnį pasipriešinimą nei gali paskirstyti galią, tada tas torsenas veikia kaip open difas, tokiu pačiu principu kokiu normaliai veikia ašių diffai. T.y. trumpai taip - pakelk viena rata ir jis tau iki nusisukimo suksis, ir niekur tu nejudesi  ?!? (be)
bingo! kas antras mano postas apie tai :) visgi nors kas nors suprato :)

Tavo minėtai pavirtimo į opendiffą problemai spręsti naudojamas stabdis, rankinis arba bkoliruotė (priklausomai nuo to kas ore pakibo)

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kai sedi sniege mažai šansų kad ir tas pades  :-]

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jo, pats torsenas iš savęs yra kurtas asfaltui, kur jis puikiai savo f-ją atlieka... Ir išvis mūsų silkės ir bulkos ne offroadui sutvertos. Bet vistiek nagus niežti

Neprisijungęs Minde1988

  • Įrašai: 170
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Sveiki, noriu paklausti apie audi c4 2.3 quattro pakabinama guoli? Ar ju yra isvis pirkti? Ar nuo konors pritaikot? Kiek remontas kainuoja? na ir ar keiciat reikia is kryzmes ismauti?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kaip atskiros VAG detalės nėra, bet tinka/prisitaiko nuo kaikurių BMW, ford tranzit.
Tuo užsiima Kaune 2 kontoros mano žiniomis, standartine tvarkymo kaina 250LT. UAB Kardanas ir UAB Pusašis. Man tvarkė pusašyje
Kartais keičia tik gumą, kartais visą guolį.

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Vat kai sau pakabinamo guolio ieskojau a6(c4) '97 2.5TDI, tai neradau, bet pas drauga autodalyse radom kad galima uzsakyt vien tik pakabinama guoli su visu kronšteinu. Bet tik c4 benzui ir radom. Manajai audelei teko imt kardana lauk ir vezt i kauna i uab "kardanas". Nieka su kryzmem nedariau, tiesiog isemiau kardana ir visa ji su granatom nuveziau... ->

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
->prie to pacio ir kardano granata pakeiciau. Su granata, pakabinamu guoliu ir darbais, "Kardanui" atidaviau 550 lt. Kitas variantas buvo uzsakyt kardana su pakabinamu guoliu is audi centro. Malonumo kaina ~ 1000 euru. :D (sikart is telefo rasau, tad ilgesnius postus tenka dalint i dvi dalis. Sorry.)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
na kainos +- nemažos ten bet dirba jie normaliai

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Kur tau bus mazos kai pvz man, siaulieciui, geresnio (kito) varianto ant lietuveles ir nera. Kazkas kitoj temoj uab "kardanu" pasiskunde, bet as tai neturiu prie ko prikibt. Siaip imonele jau virs 20 metu situo reikalu uzsiima...

Neprisijungęs Minde1988

  • Įrašai: 170
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
gaila kad tik kaune yra tos firmos, o klaipedoj idomu kas galetu uzsiimti. as mastau numesti kardana ir duoti tie kas restauruoja sarnyrus, kad apipiltu su guma kokia, nes mano ten gumos iswis nebera, ir kai uzmini per gaza jis y dugna remias(atsimusa).

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
tipo pakabinama guoli apipiltu guma? Hmm... kazi kaip cia gautus. Nu pas mane irgi tas guolis buvo isplyses visiskai is gumos, tai kardanas tabalavos kaip pempe pries veja... Aisku traskesiai, virpesiai visokiu efektu buvo. Bet dabar ok. Is klaipedos iki Kauno kelio yra, bet ka darysi. O ir padaro ta pacia diena ten viska, tai galetum kaunu pasigrozet. :D

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
tipo pakabinamas guolis issima is gumos, kuria galima pakeist atskirai.

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
ar nuo MB ar nuo BMW eina guma,kurioje stovi toks pat guolis kaip audi,t.y. guoliavietė identiška,belieka nugręžt apskrito žiedo kojas ir privirint nuo audi senos gumos,atsistoja kaip originalas,nežinodamas nepasakysi.

Neprisijungęs Girinis

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
ruošiuosi pirkti Quattro 2,5TDI ir noriu paprašyt kad pakomentuotumėt gautą info:
draugas įrodinėja kad nepirkčiau A6 bet geriau ieškočiau A6 C4 atseit gerokai patikimesnė pakaba ir eksploatacija pigesnė.
Planavau 98-2000, bat dabar linkstu link patikimumo.

Tai kiek gi to naujesnės A6 prastesnės nei C4?
Perku Q dėl didesnio pravažumo, kad rečiau ant ratų grandines tektų dėt :)

drunkenmaster

  • Svečias
Gal neprastesnės, bet pas naujesnę jau ketursvirtė pakaba, daug kas to baidosi, tai ir remontas žymiai brangiau kainuos nei A6/C4 ?!?

Neprisijungęs Girinis

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Gal neprastesnės, bet pas naujesnę jau ketursvirtė pakaba, daug kas to baidosi, tai ir remontas žymiai brangiau kainuos nei A6/C4 ?!?
suprantu kad neprastesnės, bet kiek tas brangiau ir man teigia, kad net dažniau. Sako tos svirtys nepatvarios

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
ruošiuosi pirkti Quattro 2,5TDI ir noriu paprašyt kad pakomentuotumėt gautą info:
draugas įrodinėja kad nepirkčiau A6 bet geriau ieškočiau A6 C4 atseit gerokai patikimesnė pakaba ir eksploatacija pigesnė.
Planavau 98-2000, bat dabar linkstu link patikimumo.

Tai kiek gi to naujesnės A6 prastesnės nei C4?
Perku Q dėl didesnio pravažumo, kad rečiau ant ratų grandines tektų dėt :)

plius A6 C4 variklio eksplotacija zymei pigesne nei tu 110kw  ;)

Neprisijungęs Girinis

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
ruošiuosi pirkti Quattro 2,5TDI ir noriu paprašyt kad pakomentuotumėt gautą info:
draugas įrodinėja kad nepirkčiau A6 bet geriau ieškočiau A6 C4 atseit gerokai patikimesnė pakaba ir eksploatacija pigesnė.
Planavau 98-2000, bat dabar linkstu link patikimumo.

Tai kiek gi to naujesnės A6 prastesnės nei C4?
Perku Q dėl didesnio pravažumo, kad rečiau ant ratų grandines tektų dėt :)

plius A6 C4 variklio eksplotacija zymei pigesne nei tu 110kw  ;)
tai čia kaip suprantu ir yra pagrindinės priežastys kodėl C4 kainuoja tiek pat kiek naujesnės A6

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
C4 vaziuokle paprasta, galima sakyt ner kam gest, perrinkt gerom detalem kainuoja neperdaugiausiai, aisku komforto joje nera tiek kiek vaziuojant su daugiasvirte, bet bent taisai uz normalia kaina. Variklis jei dyzelis, tai C4 patvaresnis, tik kad jis oziuotas kitaip nei V6 TDI, ir tas C4 oziuotas variklis vaziuoja ir vaziuoja (cia kalbu apie duminima butent). Kad gera rast A6 C4 2,5TDI sunku - sutinku, pats praieskojau daugiau pusmecio (buvo ziureti variantai labai ivairiom kainom), ir tik devinta ziureta masina nupirkau, visas tikrinau su kompu, + kebulo tikrinimas ir tt.

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
na pas mane c4 94m 2.6 benzas tai vaziuoklepats persirinkau tai detales kainavo beveik1000lt bet cia jau perinkta sirei nes viska reikejo keisti :D

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
as prieki perrinkinejau, tai man nedaug reikejo, viska numeciau zemen ir ziurejau kas patrukineje bent kiek, gale pagrindiniai salenblokai irgi keisti.

Neprisijungęs Girinis

  • Įrašai: 16
    • Žiūrėti profilį
C4 vaziuokle paprasta, galima sakyt ner kam gest, perrinkt gerom detalem kainuoja neperdaugiausiai, aisku komforto joje nera tiek kiek vaziuojant su daugiasvirte, bet bent taisai uz normalia kaina. Variklis jei dyzelis, tai C4 patvaresnis, tik kad jis oziuotas kitaip nei V6 TDI, ir tas C4 oziuotas variklis vaziuoja ir vaziuoja (cia kalbu apie duminima butent). Kad gera rast A6 C4 2,5TDI sunku - sutinku, pats praieskojau daugiau pusmecio (buvo ziureti variantai labai ivairiom kainom), ir tik devinta ziureta masina nupirkau, visas tikrinau su kompu, + kebulo tikrinimas ir tt.
jau žinau, kad teks pavargt kol surasiu, bet paskui daiktas bus. O kad paprasta puiku, man pats tas į sodybą važinėt.

Neprisijungęs Brunswick

  • Įrašai: 297
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Gal kas pasakyt galesit. Zodziu, auto Audi A6 (c4) 2.5 tdi quattro. Ties galiniu tiltu yra detale, nzn ar teisingai pavadinsiu, bet, stabdymo jegos paskirstytojas. Nu ten detalike kur visi stabdziu vamzdeliai sueina. Jis paskirsto stabdymo jega tarp priekiniu ir galiniu ratu priklausomai nuo salygu. Na manau supratot apie ka as. Tai vat man idomu, ir jis skiriasi 2.5 tdi quattro nuo paprasto, priekiu varomo 2.5 tdi? O gal ir pas benzus jis toks pat?