Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364681 kartus)

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
SENIS AUDI. Galiu pasakyt tiek.As su ta beda jau 2 metus kankinuos ir nerandu kame beda.
Pradedant vaziuot sudungsi....net auto sutampo.
As manau kad cia dezei beda.Ir pradedu galvot apie varijant kad i paprasta persidaryt.nes tas smugiavimas nezinia is kur.kiek servisu pravares visi peciais patampo... ir ats buna, vaziouk kol sulus. (!?)
Tai net pyktis ima.va tau ir meistrai.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Gali granatos skambėti, man pakeitė prieš keletą dienų, nes abi laisvumo turėjo, tai žiūrėsim kaip toliau bus. Mašina apardyta dabar, sunku ką pasakyt

Neprisijungęs SENIS AUDI

  • Įrašai: 302
    • Žiūrėti profilį
vairuoju 11metu,pirmoji auto buvo priekiu varoma ir ne audi  :) poto turetos 3audines visos q,sita ketvirtoji.gal skamba ir kvailai,bet neisivaizduoju auto ne q....pripratau ir viskas,juolab kad daug laiko praleidziu gamtoje,ziema kiekvienas savaitgalis miskai,ezerai,zodziu patenkintas ta q  :)
  pas mane nera dungsejimo,buvo kazkada toks varijantas,atrodydavo jog galinis tiltas pajuda.beda isspresta.dabar bandau issiaiskinti kame saknys ir kodel laisvuma turi kardanas?paemus ji su ranka ir pasukinejus jauciamas laisvumas,net paslankiojus pirmyn atgal gali jausti jog jis vaiksto.klibinant ji girdisi tas skambus garsas.tai manau jog beda susijusi su juo.ypac tas zvangejimas gerai pasigirsta jei pavaziuoji atbulas ir paskui vaziuoji i prieki.tada kardanas turi suktis i kita puse,o kadangi tokiu atveju jis laisvas tai ir pasigirsta tas suzvangejimaspersisukimo momentu(bent as taip manau).vaziuojant sakykime 90km/h jungi 3 ar 4,5 begi to zvangejimo nera,bet turi taip jungti begius neuzlaikant sankabos .bet jei vaziuojant sakykime100km/h ant begio iminsi sankaba ir truputi uzlaikysi o poto ja atleisi (kai pajunti laisvuma,riedejima laisva eiga)vel tas pats garsas.ypac pasireiskia tose gatvese kur stok vaziuok,stok vaziuok.
   niekad nebuvau isardes visko a4(greiciio deze,kardanas,galinis tiltas) tai kur tie forumo quottristai  :) kurie jau isnarste ne viena auto,turi literaturos daugiau nei bet kas,ir susidure jau turbut su viskuo ir gali nusakyti beda?aciu
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 21, 11:42:05 sukūrė SENIS AUDI »

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
rizikuoju buti neteisus - bet pirmaiusia ant stalo deciausi kardana, manau tada paisketu priezastys viso to

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu as ir tikrai nenoreciau jau paprastos auto.Quattro yra gerai.
Bet va tos ju bedos.Ir kai nieks neranda kas tai nervina.seip esu patenkitas tikrai.Kita ir bus quattro tik gal automatas.Nes pastebejau kad pas juos tik deze nelaiko.
Bet va kiek pazystamu turi tai tokio smugiavimo nera kaip ant mechano.

Neprisijungęs kelas

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
nu joa matau ta beda ne pas mane viena :D

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tikrai ne pas tave viena  :D nors jau net nebejuokinga.
Dar man toks klausimas iskilo.Jai perdarau i paprasta kaip EDL sistema paveiks auto?
ar neprades poto ziema durniuot.

Neprisijungęs SENIS AUDI

  • Įrašai: 302
    • Žiūrėti profilį
rizikuoju buti neteisus - bet pirmaiusia ant stalo deciausi kardana, manau tada paisketu priezastys viso to
na pavazinejau sia savaite grynai tyrinedamas garsus atsidares langa  :) kiek supratau kardanas turi laisvuma beveik pas visus.bet pastebejau ir tai,jog stovinciai masinai ir net neuzkurtai,junginejant begius girdisi beveik toks pat garsas.stai cia ir idomu kas ten gali klakseti.turiu elsa,bet ten nieko gero nerandu.kazkada pas kita auto buvo tokia beda,net begiai sunkiai junginejosi-ten problema buvo prie greicio dezes esamu traukuciu(tarp riciago ir dezes)gal kas pasakys koip ten?aciu
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 29, 21:42:38 sukūrė SENIS AUDI »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Abi bėdos apturėtos, laivumas susideda iš visko, dėžės vidurių, torseno, kardano garnatų, kryžmės, galinio reduktoriaus ir visų 4 granatų. Atrodo niekas nėra rimtai sudilę, bet viskas po truputį tai taip ir gaunas. Pas mane buvo kardano granatos avarinės jau, pakeistos naujom jau, bet nžn kaip ar sumažės garsas ar ne -- dar netikrinau nes esu labai toli nuo audi.

Na jo man sunkiai junginėjos + račiagas laisvas buvo, klibėjo, tai sutvarkė man tas traukes, sakė račiagas laisvumo nebeturi, bet bėgiai sunkiai vistiek mėtos, vasaros gale bus lendama prie sankabos ir greičiausiai dėžei kapitalke

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu man tai dar tp kaip ir itartina..
Nes buna kad perjungi kita begi ir to smugio ner.Ir dar pastebejau kad va isryto vaziuojamnt nera smugiavimo po kokio 1 km ji vel atsiranda.
ir kur beda nezinia.pradedu galvot gal sankabos cilindriukas durniuoja, bet kad normaliai seip issimina sankaba.
nu aisku ne nauja masina tai jau visur bus laisvumo.
Bet kaip cia kazkas sake padaryt bandyma.tai as pabandziau ir niekas nejuda, tik tas smugis juntamas ir per riciaga musa.o kardanas net nepasisuka,viskas vietoi, tik variklis ciut pakyla.

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu ka prisiruosiau remontui.
dar toks kl butu. nuo angliskos auto ar tiktu deze ant europines?
ar skires ten kas?

Neprisijungęs valentusis

  • Įrašai: 200
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
kad neturetu,ten nieko skirtis,ziuret tik perdavimas,kad tiktu...  ;)

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Nu tai as nuo tokios pacios auto imsiu deze, ir kur toks pat motoras buvo.
 :V

Neprisijungęs fishmonger

  • Įrašai: 65
    • Žiūrėti profilį
Norėjau pasiklaust dėl Q atsarginio rato. Teorija man aiški - turi būti visi ratai vienodi, nes kitaip pastoviai sukasi diferencialas, jis dyla. Bet kiek tai yra pavojinga realiai? Pas mane ratai 205/55/R16, o atsarginis - tabletė atitinkanti 195/65/R15 aukšti.

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Norėjau pasiklaust dėl Q atsarginio rato. Teorija man aiški - turi būti visi ratai vienodi, nes kitaip pastoviai sukasi diferencialas, jis dyla. Bet kiek tai yra pavojinga realiai? Pas mane ratai 205/55/R16, o atsarginis - tabletė atitinkanti 195/65/R15 aukšti.

Na ir viskas ok - bendras apsisukimo spindulys vienodas gaunasi.

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, pasakykit kas cia per problema, kodel ijungus 1 padeti, kai jau sublokuoja centra, pradeda jaustis per visa masina vibracija ir net sakyciau motoras prigesta. Beda Audi'nei 90q 2.2 85'   tiesa, greiciu dezes pagalvei vienai jau ragas, bet tai suprasciau kad vaziuojant taip jaustusi, o jauciasi tik stovint vietoj, vaziuojant dingsta vibracija. Idomu kur cia problema gali but?  ?!?

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Man nutiko tokia bėda, kad tepalas pradėjo varvėt, nelabai įsivaizduoju konstrukcijos ir todėl neaišku per kokias vietas leisti galėtų. Ankščiau rasdavau tik lašą nukritusį,o dabar jau ir bala pradeda darytis. 4Motion ir Tiptronikas, transmisijos kodas ETX, jei ką tai sako. Pasižiūrėjau ten kur jungiasi kardanas sausa, panašu, kad per sujungimą su kita detale(nežinau kaip ji vadinasi) sunkiasi tepalas ir dar negaliu normaliai pasižiūrėti, nes metalinė apsauga trukdo. Lašai atsiranda čia.



Tiesa pasakius nežinau, net kur čia prasideda torsenas ir kur baigiasi dėžė  8:8

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
galinis salnykas?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki, pasakykit kas cia per problema, kodel ijungus 1 padeti, kai jau sublokuoja centra, pradeda jaustis per visa masina vibracija ir net sakyciau motoras prigesta. Beda Audi'nei 90q 2.2 85'   tiesa, greiciu dezes pagalvei vienai jau ragas, bet tai suprasciau kad vaziuojant taip jaustusi, o jauciasi tik stovint vietoj, vaziuojant dingsta vibracija. Idomu kur cia problema gali but?  ?!?

kai jungi pirma padeti, gal pradeda nuteket vakumas? ir del to variklis gesta ir purtosi. ar cia purtymasis is transmisijos jauciasi? jei is transmisijos - gal priekiniu ir galinius ratu diametrai skiriasi ir juos bando pratempinet? net jei ir diametrai vienodi - dar tikrink padangu slegi

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
galinis salnykas?
Tai čia kuris? Jis prie kardano jungimosi vietos stovi? Jei ten, tai sausa. Šiaip labai blogas priėjimas, norint nuimti apsaugą reikia duslintuvą nuimti. Vienu žodžiu reiks tvarkyt, bet manau ir tokių dalių turguj nelabai rasiu, o ir parduotuvėj ko gero vietoj neturės.

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, pasakykit kas cia per problema, kodel ijungus 1 padeti, kai jau sublokuoja centra, pradeda jaustis per visa masina vibracija ir net sakyciau motoras prigesta. Beda Audi'nei 90q 2.2 85'   tiesa, greiciu dezes pagalvei vienai jau ragas, bet tai suprasciau kad vaziuojant taip jaustusi, o jauciasi tik stovint vietoj, vaziuojant dingsta vibracija. Idomu kur cia problema gali but?  ?!?

kai jungi pirma padeti, gal pradeda nuteket vakumas? ir del to variklis gesta ir purtosi. ar cia purtymasis is transmisijos jauciasi? jei is transmisijos - gal priekiniu ir galinius ratu diametrai skiriasi ir juos bando pratempinet? net jei ir diametrai vienodi - dar tikrink padangu slegi

Net nezinau, reiktu perziuret visas slangutes tada vaakumo... Sakyciau kad is transmisijos, bet ratai ir padangu plotis/aukstis vienodi pas mane,o del slegio tai kad nelaikau taip kad butu viena padanga 0.60 o kitos po 2.30...

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Vistik panašu, kad per salnyką leidžia. Kol sutvarkysiu reikės tepalo papildyti.

Dar keli klausimai, foto yra 2 varžtai, kaip suprantu 1-pripilti tepalui, 2- išleisti jį.
Kokį tepalą pilti? Autodatoje parašyta 75W90 front ir 90W rear. Dar parašyta priekiui 0,75 litro,o galui 1,5 litro,o tai į šitą ką pilti, nes čia kaip suprantu centras? Ir kiek jo pilti, gal kol pradės iš viršutinio varžto bėgti?

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1429
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Atsakau į savo klausimą, pilasi 75W90, jį galima pilti į visus 3 difus. Atsukau nesunkiai tą varžtą ir pyliau suspaudęs bakelį, atrodo, kad daug trūksta, bet netikėtai atgal ant žemės šliūkštelėjo pusė supilto tepalo  :(, ką padarysi kitą kartą reiks po truputį pilti. Èia galima rasti, kokį tepalą pagal modelį pilti http://www.kroon-oil.com/en/products/product-recommendation/

Neprisijungęs Tribute

  • Įrašai: 1356
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Atsiprašau, kad pertraukiu jūsų diskusiją, norėčiau paklausti ar c3 universalui 2,2 turbo quattro tinka s4 quattro mechaninė 6pavarų dėžė?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
turi tikt, o gal parduodi tą šešiabėgę?