Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364574 kartus)

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ka tixliau issiaiskinot? kas ten pas tave priburta ir nafik tau ta 6 pavaru deze?

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
ka tixliau issiaiskinot? kas ten pas tave priburta ir nafik tau ta 6 pavaru deze?
Išsiaiškinom tai, kad ne pas mane vieną šitas modelis dirba aukštais sūkiais 5 pavara, pas mane kažkodėl važiuojant apie 90 sūkiai jau 3000... Jei jau dėžė tarkim uždėta nuo kokio kito silpnesnio motoro, ieškotis ir pirkti originalią 2,8 q dėžę kainuos ne ką pigiau nei 2,5 tdi 6 pavarų dėžė, nu bent aš taip tikiuosi  ;) O vertinant pakeitimo darbus skirtumas procentaliai gali pasirodyti apskritai juokingas, tai kodėl nepasidarius šešiabėgės ceškės, tik įdomu kaip susikergia, ar daug ten ką reikia tobulint ?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Buvo tų dėžių n variantų, pirkdamas auto galėjai rinktis pagal viską... Tie patys motorai galėjo turėti po 4-5 modifikacijas dėžių. Dažniausiai su tokiais perdavimais kaip pas volodią auto būdavo drožiamos su priekabomis po kalnus ir pan.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 16, 09:37:02 sukūrė Evaldas »

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vistiek as tai noriu pamatyti savo akimis... , o po to galbut esiu kokia nors kepure :D

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
vistiek as tai noriu pamatyti savo akimis... , o po to galbut esiu kokia nors kepure :D
No problem, atvažiuot iki tavo darbo dabar, o gal sekmadienį pats pagerbsi mane savo dėmesiu, grynu oru pakvėpuosim ;)

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
Buvo tų dėžių n variantų, pirkdamas auto galėjai rinktis pagal viską... Tie patys motorai galėjo turėti po 4-5 modifikacijas dėžių. Dažniausiai su tokiais perdavimais kaip pas volodią auto būdavo drožiamos su priekabomis po kalnus ir pan.
Kai perki naują auto tikrai gali rinktis, bet kai auto metų tiek kiek tau, jami kas yra, o vertinant kainos - kokybės santykį, pirkinys yra geras ;)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Aš čia pirmą jos savininką turiu omeny, o ne tave ;)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
vistiek as tai noriu pamatyti savo akimis... , o po to galbut esiu kokia nors kepure :D
No problem, atvažiuot iki tavo darbo dabar, o gal sekmadienį pats pagerbsi mane savo dėmesiu, grynu oru pakvėpuosim ;)

kaskaip reikes tai susiorganizuoti.....

Neprisijungęs Veil

  • Įrašai: 2187
    • Žiūrėti profilį
ka tixliau issiaiskinot? kas ten pas tave priburta ir nafik tau ta 6 pavaru deze?
Išsiaiškinom tai, kad ne pas mane vieną šitas modelis dirba aukštais sūkiais 5 pavara, pas mane kažkodėl važiuojant apie 90 sūkiai jau 3000... Jei jau dėžė tarkim uždėta nuo kokio kito silpnesnio motoro, ieškotis ir pirkti originalią 2,8 q dėžę kainuos ne ką pigiau nei 2,5 tdi 6 pavarų dėžė, nu bent aš taip tikiuosi  ;) O vertinant pakeitimo darbus skirtumas procentaliai gali pasirodyti apskritai juokingas, tai kodėl nepasidarius šešiabėgės ceškės, tik įdomu kaip susikergia, ar daug ten ką reikia tobulint ?

jei dezes quattro, tai kainos skirtumas tarp 2,8 ir 2,5 bus tikrai lb zenklus.

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, gal kartais žinot ar kardano kryžmė išardoma? Etkoj rodo kad tai nėra keičiama dalis :(
Plius dar gal žinot kaip sužinoti jos matmenis nenuėmus? gal kažka priderinti įmanoma? ar reiks į šrota važiuot viso kardano?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 16, 11:09:56 sukūrė Befree »

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
išardoma labai paprastai ir lygiai taip pat kaip ir pakabinamas guolis,kurio taip pat originalo atskirai nenusipirksi,tik su visa "šlanga"

čia audi "pasistengė"

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
skambinau db tanagron tai sako atvaziuok su pavyzdziu. kaip aš jiem išardes atvaziuosiu?

Neprisijungęs cornis

  • Įrašai: 1151
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
skambinau db tanagron tai sako atvaziuok su pavyzdziu. kaip aš jiem išardes atvaziuosiu?
viešuoju transportu pasinaudok ;)

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mielai, bet iš Zarasų?

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
mielai, bet iš Zarasų?

Ne į temą, bet paraštėj matau "Audi 100 2,8 q, tai kaip pas tave apsukos 5 šaiba prie 140 ?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 16, 14:03:32 sukūrė Volodia »

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
prie 140 nekreipiau dėmesio, bet 3k ant 110-115

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
prie 140 nekreipiau dėmesio, bet 3k ant 110-115
:[ pas mane 3k ant 90

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai gal pas tave bendras perdavimo skaičius kitas. paziurek koks tavo greiciu dezes ir transmijios kodas bagažnyke ant lipduko. aš pažiūrėsiu kas pas mane.

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
prie 140 nekreipiau dėmesio, bet 3k ant 110-115
:[ pas mane 3k ant 90

pas mane ir panasei tik pas mane 2.6q  o kai turejau 2.8q tai apsukos buvo kaskur 2.6k :V  nepamenu tikslei bet zinau tikslei kad mazesnes

Neprisijungęs SENIS AUDI

  • Įrašai: 302
    • Žiūrėti profilį
sveiki,gal kas buvote susidurias su tokia beda:pradejus vaziuoti ir perjungiant begi girdisi toks klaksejimas metalo(skambejimas)tarytum butu kazkur laisvumas.jau pradeda erzinti,ypac kai zmona anksti ryte isvaziuoja is kiemo.apziurejau,pastebejau jag kardanas turi laisvuma(idomu kokios to priezastys?ji gali paklibinti sukdamas,tai pat vaiksto pirmyn atgal kokiu 5mm amplitude.)a4 q 98,gal kas kokia minti?

Neprisijungęs Volodia

  • Įrašai: 93
    • Žiūrėti profilį
Pas mane taip buvo, pradedant važiuoti dunksėdavo metalai ;) tai tiesiog duslės gumos priekyje buvo nuplyšę...

Neprisijungęs SENIS AUDI

  • Įrašai: 302
    • Žiūrėti profilį
Pas mane taip buvo, pradedant važiuoti dunksėdavo metalai ;) tai tiesiog duslės gumos priekyje buvo nuplyšę...
zinau ka turi galvoje,duslintuvas viskas tvarkoje.idomu tai jog net neuzkurus junginejant begius jauciamas laisvumas.taciau tai riciago.man neduoda ramybes kardanas,kodel jis turi laisvuma?ar neturetu buti viskas cik piki,stabilu ir jokio klibejimo?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Liepos 20, 11:02:57 sukūrė SENIS AUDI »

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pas mane jau girdisi kad kryžme pareina, bet toks dungsejimas yra net ir begius perjunginejant, jei sankaba staigiau atleidi. aš jau pradedu galvoti kad galinis reduktorius i pabaiga. o gal ji ten pareguliuot kazkaip galima dėl laisvumo?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
kryžmė skamba,pas žigulius labai gražiai caksėdavo

Neprisijungęs BeFree

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 1530
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kad kryžmė skamba tai čia net per ausis režia, bet vat toks dungsejimas buvo dar prieš kryžme, ir aš itarimu turiu kad laisvumas galiniam reduktoriui yra.