Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364914 kartus)

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
o tos modifikacijos ejo pagal metus ar i modeli ? tarkim 3.6 ir 4.2 ?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mechankėse centre torsenas, automatuose diskelinė blokiruotė.
abiejuose oriekiuose opendiffai, galuose po torseną.

atidaviau net į labai geras rankas,salonas siurbliuojamas turbūt vos ne kasdien būdavo pas naują šeimininką,o vat po jo jau pateko pas "jaunimą" tai kiek pamatydavau važiuojančią,tai kaskart jausmas,kad geriau jau nematyčiau,paskui sužinojau kad stulpą paėmė ir į šrotą ff

o dėl priekio galo,tai pas mane su C4A6-Q posūkiuose geriau užmynus irgi ne priekis nueina,bet šikna pradeda vaikščiot
Normalu, taip turi būt, kai per mažai gazo, lenda priekis (šituo atvėju jokios transmisijos nepadės, tik stabilumo kontrolės), o kai gazo daugiau, tada galas nori lenkti priekį.

Aš čia truputi įsiterpsiu su pradedančiojo klausimu: 100(c4) čia kuri Q karta? Beje man irgi galą labiau su ją nešioja užspaudus gazą, o per pirmą pravažiavimą iš viso galą labai metė į priekį. :)
tas pats irgi, čia torsenas savo daro :)

Neprisijungęs andriuskins

  • Įrašai: 706
    • Žiūrėti profilį
Viskas aisku,aciu Tomashkinas uz issamu atsakyma  ;)

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
is diskusijos apie Quattro :D Paskutinis Kiesos postas tai uzvercia  :[

[22:40:40] diesel_power: uz komforta ir pravazuma reikia moket
[22:41:06] KIEŠA-2010 NBA Champ Celtics ;): kdl taip yra toms quatro?
[22:42:06] diesel_power: nu visko dvigubai daugiau
[22:42:20] diesel_power: juk stovi kardanas gala kad varytu
[22:42:35] diesel_power: gale vaziuokle nepriklausoma
[22:42:53] KIEŠA-2010 NBA Champ Celtics ;): blemba sito nezinojau nieko apie quatro
[22:44:33] diesel_power: viskas siaip brangiau nei priekiu varomai
[22:44:47] KIEŠA-2010 NBA Champ Celtics ;): tada nlb gal..
[22:44:48] diesel_power: st. kaladeles, st. diskai kitoki
[22:44:49] KIEŠA-2010 NBA Champ Celtics ;): keisti
[22:45:24] KIEŠA-2010 NBA Champ Celtics ;): tipo visi 4 varomi pas ja
[22:46:14] diesel_power: nu tai kaip tu manai kas tas quattro :D

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
cia katras tas Kiesa? Gal tas pats kur skundziasi kad bulka visus pinigus suede? :D

Neprisijungęs diesel_power

  • Įrašai: 3129
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
cia katras tas Kiesa? Gal tas pats kur skundziasi kad bulka visus pinigus suede? :D
tas pats :D

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
Ar yra galimybe perkant C3 II Q - patikrinti ant asfalto ar veikia q  ?!?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
sublokuok ir bandyk apsisukti,jei ratai prasisukinėja ir plęšia vairą iš rankų-veikia

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
jeigu turi omeny patikrinti blokiruotę, tai taip, ant asfalto tikrai pajausi kaip ji nerangiai sukasi, dėl visa ko prasiverk langą

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Padariau kaip Tomashokas su Domu patare, bet nieko nesigavo  :-{
Pradejo ismetineti 12 saugikli, kur ieskot galu  ?!? (z)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pradet nuo to ar tinkamo amperazo saugiklis idetas

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
pradet nuo to ar tinkamo amperazo saugiklis idetas
Ant dangtelio reikalauja 15, mes idejom pirma 15, po to 30 ir ..... (z)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Dabar nepamenu - tas saugiklis ten daug kam eina, ane? Ar tik blokiruotei? Ir dega jungiant blokiruotę ar iškart įdėjus, užkūrus degimą`

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Dabar nepamenu - tas saugiklis ten daug kam eina, ane? Ar tik blokiruotei? Ir dega jungiant blokiruotę ar iškart įdėjus, užkūrus degimą`
Idedu saugikli, ijungiu degima, tada ijungiu blokiruote ir kai kuriu  - pykst pokst  :-{

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
užkurk, ir tada įjunk blokiruotę. Gal su blokiruote tai nieko nedro neturi. Juk sakau, tiksliai nepamenu, bet gali tas saugiklis gali būt multifuncinis

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
domai - neistverei :D

Dar savo subjektyvios nuomones siek tiek ikisiu:

Iq - slove jai, bet kadangi ji nera universali, sunkoka su ja, bet dziaugsmo is jos tikrai gali gaut. Taip pat sios transmisijos galimybes trukdo isnaudoti zema masinos prosvaista ir paletinimo nebuvimas (sankaba eina po paraliais jeigu buizose duodis);

IIg - tikrai verta gyventi sistema, tarpas tarp "automatikos" ir rankinio valdymo, kas padaro masina valdomesne.

IIIq - esu sios sistemos fanas ir gerbejas. man ji optimalaiusias variantas tarp brutualumo, valdomumo, pravazumo (su salyga, kad daugiau maziau pastoviai visais ratais sieki kelio danga);

IVq - must die;

Vq must die (bandes nedaug ir tikrai nevisokiomis situacijomis, todel smarkaii i diskusijas negaletau nerti)
jo ir man paskaicius sita "asmenine nuomone" sikilo klausims, atrodo apie tas kvadro kartas visus postus iskaites visas temas, saviske jau irgi gerai pazsytu nes buvo visko, bet gal trumpai kuo geriau ta 3 karta nuo 4 ? juk knopkes irgi jau nera... o ir priekio niekas nevaldo net kaip pas 4 kartas edl, tik kad centre kaip ir ta hidro mova bet tai kuo ji geriau uz ta torsena ?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pas IV q gale irgi open difas valdomas edl. cia esmiskiausias trukumas. ir jis zymiai didesnis nei tas, kad tarkime pas III q priekyje yra visiskai open difas (vel mano subjektyvi nuomone)

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
pas IV q gale irgi open difas valdomas edl. cia esmiskiausias trukumas. ir jis zymiai didesnis nei tas, kad tarkime pas III q priekyje yra visiskai open difas (vel mano subjektyvi nuomone)
trukumas ar ne, cia jau priklauso ko automobilio savininkui reikia is tos quattro ;)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
visiskai sutinku. is mano puses tai yra trukumas. gal kas atsiras ir pasakys kodel tai yra pliusas (apart to, kad taip pigiau yra pagaminti. pasakykit is vartojimo puses kodel tai yra pliusas)?

Neprisijungęs orzo

  • Įrašai: 4660
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
gal kaip pliuso ivardint negaleciau, bet tiesiog ir trukumu pavadint nesinori tu EDL open difu. Kai automobilis eksploatuojamas pagrinde plentu, tai tiesiog ir nepastebi skirtumu tarp 2 ar 4 kartos. Skirtumai isryskeja tik rimtai sedus i sniego pusni ar teslyneli :D Bet cia jau sakau RIMTAI sedus. Tuomet ir stabdziu diskai degt pradeda is nevilties, ir deze avarini rezima ijungia :-]

Kelyje kaip esu minejes, asmeniskai man 4 karta stabilesne pasirode nei 2 karta esant slidesnei kelio dangai, o gal tiesiog atlaidesne vairuotojo nemoksiskumui :D

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
kaip veikia tas 4 edl kaip ir zinau, o kaip veikia torsenas teslyne arba sniego pusnyje?
is esmes tas edl nera tokis durnas viskas su juo kaip ir neblogai bet kai rimtai sedi ir sukibimai tarp ratu pradeda labai skirtis - labanakt ...
o kaip veikia III kartos galas tuo atveju?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ir vėl tas pats per tą patį...... O man patinka :)

Sintetikai: torsenas veikia labai tvarkingai, sukasi abi ašys kol kiekviena iš jų bent kažkiek sukibimo turi. Tas pats ir su III galu. Juk ten toks pats torsenas. Tik va jei vienas galinis ratas turi sukibimą pas III tai gali išvažiuoti. Viduryje stovi hidraulinė blokiruotė kuri suveiks kada reikia, o gale torsenas irgi paskirstys tvarkingai. Jeigu bent vienas iš galinių ratų sukibimo visai neturi, būtų pizdėc, bet kadangi biesas užtrauks ten rankinį tai vėlgi torsenas veiks +- tvarkingai.

O torseno veikimas prisižaidus sniege gerai matosi mano video youtube, spėju matęs ;) Kol visi ratai bent kiek kabina tol viskas tvarkoj

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
tai vis tai as suprantu, tu nesupratai ko as noriu.... as kalbu butent TIK apie gala, viduri paliekam ten sutinku pas III karta geriau,  pastave kai II karta ok yra blokiruote ten kitaip, o cia juk torsenas skirsto ir pats sakai "jei bent vienas ratas galinis turi sukibima" pas edl irgi taspats sukasi abu kol sukibimas tarp ratu nepradeda skirtis labai, tik skirtumas kad pas III karta uztraukus rankini suveiks centras o pas IV nesuveiks niekas...kito skirtumo as nematau,
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 10, 17:09:53 sukūrė Sintetic »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai vis tai as suprantu, pastave kai II karta ok yra blokiruote ten kitaip, o cia juk torsenas skirsto ir pats sakai "jei bent vienas ratas galinis turi sukibima" pas edl irgi taspats sukasi abu kol sukibimas tarp ratu nepradeda skirtis labai, tik skirtumas kad pas III karta uztraukus rankini suveiks centras o pas IV nesuveiks niekas...kito skirtumo as nematau
Kažką maišai. Kalba apie rankinį buvo apie galinę ašį, tipo ar paskirstys tarp galinių dviejų ratų ar ne, pvz vienam pakilus ore. Man to nereikėtų nes yra blokiruotė. KEtvirtoj kartoj yra edl kuris veikia arba ne.

Trečioje kartoje rankinis centro blokiruotėj įtakos neturės, nes ji automatinė/elektronionė/fygzanjėtkokia ir suveiks tada kada reikės. Plius nepamirškim kad III kartoj yra ir mechaninių dėžių, tai ten centre antras torsenas.  Sintetic - nelabai susišknekam, apie kurį galą kalbam. Cenrą ar galą.

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
kalbam kaip pas III karta teslynej ar ant sniego veiks konkreciai galas, kai sukibimai skirtingi
ten su tuo rankiniu ir centru biski suklaidinau, pirstai nespejo pagal mintis :) kalbu tik apie gala
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Birželio 10, 17:21:05 sukūrė Sintetic »