Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364651 kartus)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nu as tikrai daba nebenoreciau sesti atgal prie ne Q masinos

Vienareikšmiškai sutinku, kažkoks nepilnavertiškumo jausmas kai ant slidesnes vietos sustojes buksuoji, ypač šią žiema :D

Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Quattro turiu metus laiko, bet niekaip neatsidžiaugiu :) stabilu ant kelio, startas neišpasakytai staigus ir tiesiog komfortas  :D

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
nuo kvatro dar  su dideliu malonumu sesciau (ir sedu) tik prie galu varomos masinos. neispasakytas geris

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Jokio diskomforto nepajaučiau šią žiemą su fwd, tereikia tinkamas gumas pasirinkti.

Neprisijungęs mikasmeskius

  • Įrašai: 2155
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
mat tenka ir su q ir fwd vazinet, tai kai slidu su fwd beveik lengviau vaziuot nei su q, nu zinoma is vietos q nepakeiciamas

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Jokio diskomforto nepajaučiau šią žiemą su fwd, tereikia tinkamas gumas pasirinkti.
noeko tos gumos neduod... pasmane nat Q gumos tik vidutines meoso jau neipatingai bet jokiu problem, su tiek svoriu, o ant zmonos golfycio naujos hakapelitos ir nieko gero...

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
Sveiki. noriu paklausti ar visi B4 reduktorriai vienodi? ar jie kazkuo skiriasi pvz.(perdavimu)? nes pas mane jis pradejo leisti tepaliuka pro ten kur kardanas tvirtinasi. ir gal kas zino kiek apytiksliai kainuoja pakabinamas guolis ir kur jie parsiduoda nes nerandu?  Aciu

Neprisijungęs provokator

  • Įrašai: 2415
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
pakabinamas kartu su kardanu parsiduoda. reikia burti,nuo bmw ar nuo merso pritaiko :V

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
tinka nuo bet kokio senesnio bmw, kainuos nuo 40 iki ~120 :)

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Jokio diskomforto nepajaučiau šią žiemą su fwd, tereikia tinkamas gumas pasirinkti.

Aš dvi savaite su fwd pasivažinėjau žiema, tai ačiu nebereikia. Įvažiuoji į kiemus ir , sniegas nevalytas provėžos kol išmaigai viska nors ir geros gumos bet neina nors tu ka, sėdi lauki pavasario kol pajudėsi, su Q kad ir kokios lievos m+s gumos 10 metų senumo dunlopai nebuvo jokiu minčių apie buksavima.

Neprisijungęs wildman

  • Įrašai: 139
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kitas miestas
O tai ten tik guoli nuo BMV deda? ar dar ka buria? o kaip su reduktorium? ar vienodi visi ar pagal verikly skiriasi? o gal ten koks salnikas stovi kur kardanas sukas tai gal salnika pakeisti pigiau atseitu?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Wildman, etkoj duoda skiirtingus variantus, pagal važiuoklės kodą įvairių eina, su skirtingais perdavimais, pasakyk vin, surasiu koks pas patį, pasakysiu jei tinka nuo konors.


Evaldai kai jau palyginsi tai nors nusišauk...

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Wildman, etkoj duoda skiirtingus variantus, pagal važiuoklės kodą įvairių eina, su skirtingais perdavimais, pasakyk vin, surasiu koks pas patį, pasakysiu jei tinka nuo konors.


Evaldai kai jau palyginsi tai nors nusišauk...

Aš jų nelyginu, tik sakau, kad nepervertinkit tos q ;) Dauguma žmonių su fwd puikiausiai visą gyvenimą važinėja

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
pervertinimas man praita ziema kainavo smugy i borta :D kadangi sia ziema daug sniego tai ilekiau tik i pusnis :))

drunkenmaster

  • Svečias


Dauguma žmonių su fwd puikiausiai visą gyvenimą važinėja
Nors ir esu RWD fanas, bet čia galima būtų prisiminti vieną palyginimą: Quattro užklimpsta ten, kur kitos mašinos nedavažiuoja :D ;)

leki

  • Svečias


Dauguma žmonių su fwd puikiausiai visą gyvenimą važinėja
Nors ir esu RWD fanas, bet čia galima būtų prisiminti vieną palyginimą: Quattro užklimpsta ten, kur kitos mašinos nedavažiuoja :D ;)

 :-] :-] :-] geras pasakymas... idomu- o kas gi tada atvazios istemt is ten kur Quattro uzklimpa (aa)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai kad temt praktiskai nereikia. visada atsikasti galima su lopetele

Neprisijungęs Andrejka

  • Įrašai: 1419
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
tai kad temt praktiskai nereikia. visada atsikasti galima su lopetele

Belarusa reik tada kurt :D


Neprisijungęs psychadelic

  • Įrašai: 4834
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
tai kad temt praktiskai nereikia. visada atsikasti galima su lopetele

Belarusa reik tada kurt :D



arba TOYOTA Hilux :D bent praeitą kartą vos ištraukė mane toks :)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Jokio diskomforto nepajaučiau šią žiemą su fwd, tereikia tinkamas gumas pasirinkti.
jo ir nepamistti dar tinkama kelia pasirinkti ir i kiemu provezas nevaziuoti ...


O tai ten tik guoli nuo BMV deda? ar dar ka buria? o kaip su reduktorium? ar vienodi visi ar pagal verikly skiriasi? o gal ten koks salnikas stovi kur kardanas sukas tai gal salnika pakeisti pigiau atseitu?
tai salnika keisti ir reikia jei dar difas geras



Wildman, etkoj duoda skiirtingus variantus, pagal važiuoklės kodą įvairių eina, su skirtingais perdavimais, pasakyk vin, surasiu koks pas patį, pasakysiu jei tinka nuo konors.


Evaldai kai jau palyginsi tai nors nusišauk...

Aš jų nelyginu, tik sakau, kad nepervertinkit tos q ;) Dauguma žmonių su fwd puikiausiai visą gyvenimą važinėja
tol kol nepabando Q
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Kovo 22, 19:13:33 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
a6 c4 tdi Q
atsisukau viena varztasu tokia didele saiba ir ziuriu kad viduje tos gumosyra metaline ivore bet ta ivore gerokai didesne uz ta sriegi kuris eina per ja, t.y aplink ivore daug laisvos vietos, ar cia taip turi but ar cia jau isdile kas??? kazkaip kad tiek isdiltu netoreciau tiket...

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kad temt praktiskai nereikia. visada atsikasti galima su lopetele

 :D teke yra per langa lipti. pamirskim apie lopetas, nu nebent Q4 kartai lopeta dar kazkie padeda, bet ne 1 ar 2 (-) lengvaja zymiai sunkiau nei koki kovini dzipa istempti, nes seda visu pilvu, o dzipas tik ant tiltu dazniausiai.

Neprisijungęs egis77777

  • Įrašai: 344
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
sveiki,norejau paklaust kuri quattro pakaba pigesne remonto atzvilgiu?c4 ar b4?

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
sveiki,norejau paklaust kuri quattro pakaba pigesne remonto atzvilgiu?c4 ar b4?
tai kad turbut bus labai panasu...

Neprisijungęs offroad

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6902
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
quattro nebuna pigesniu