Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 366874 kartus)

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
Ant I kartos, prie tos rankenėlės esant 0 padėčiai ar turi degti kokia lemputė  ?!?
Pas maniške dega ten, kur ''dėžė'' nupiešta ir ant 0, ir ant pirmos........
Šiaip blokiruotės veikia, gal čia tik lemputės ar kontaktai durniuoja  ?!?

Neprisijungęs Sheterhand

  • Įrašai: 12
    • Žiūrėti profilį
neturi degt prie 0lines padeties, greiciausiai neissijungia centro blikiruote, gal pasalus sunkiai vaiksto diafragma, ar pati kojele.

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Aš irgi maniau, kad blokiruotės streikuoja, bet patikrinau - nestreikuoja, tik ta lemputė neužgesta  (-)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
o tikrinai kaip?

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Tik pažadėkit, kad nesijuoksit iš pradedančio quattro naudotojo :V
O tikrinau taip - pakėliau ant donkrato vieną galinį ratą ir važiavau, bet nevažiavo (ant 0 padėties), o įjungus I padėtį važiavo.
Ar ne taip  ?!?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na taip irgi galima patikrint :D visi budai geri. o kai isjungei ar dar bandei ant donkrato pavaziuiot? kas daresi tada?

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Ne, daugiau neeksperimentavau - galvojau viskas ok. Galėčiau ryt dar pasibandyti :D
Bet gi jeigu, neatjunginėtų ''centrinės'', tai ant posūkių ''trumpintų''  ?!?

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na seip tai taip. ant posukiu pajustum

Neprisijungęs ~Schwein'steiger~

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
tai su elektra kazkas negerai gal daviklis grybauja...

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Tai, vadinasi, galima eksploatuoti tik kontaktus reik susitvarkyt, kad ramu būtų  :V

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Tai, vadinasi, galima eksploatuoti tik kontaktus reik susitvarkyt, kad ramu būtų  :V
jei ten kazkas panasaus is daciku yra kaip pas II kartos quatro tai pats tas mygtukas kuris parodo kad blokiruote susijungus gali nevaikscioti arba gali buti uzstrigespagandyk nuo jo numauti fiske ir paziuresi ar lempute uzgesta jei uzges tada galesi kaltinti ta mygtuka blokiruoteje jei zinoma ten taip yra
:)

Neprisijungęs ~Schwein'steiger~

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
Tai, vadinasi, galima eksploatuoti tik kontaktus reik susitvarkyt, kad ramu būtų  :V
jei ten kazkas panasaus is daciku yra kaip pas II kartos quatro tai pats tas mygtukas kuris parodo kad blokiruote susijungus gali nevaikscioti arba gali buti uzstrigespagandyk nuo jo numauti fiske ir paziuresi ar lempute uzgesta jei uzges tada galesi kaltinti ta mygtuka blokiruoteje jei zinoma ten taip yra
:)
daviklis, ten yra daviklis. mygtukai pas tawe paneleje yra

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Tai, vadinasi, galima eksploatuoti tik kontaktus reik susitvarkyt, kad ramu būtų  :V
jei ten kazkas panasaus is daciku yra kaip pas II kartos quatro tai pats tas mygtukas kuris parodo kad blokiruote susijungus gali nevaikscioti arba gali buti uzstrigespagandyk nuo jo numauti fiske ir paziuresi ar lempute uzgesta jei uzges tada galesi kaltinti ta mygtuka blokiruoteje jei zinoma ten taip yra
:)
daviklis, ten yra daviklis. mygtukai pas tawe paneleje yra

koks skisrtumas kaip as ji vadinu visvien jis suveikia kaz kaskas dife ji nuspaudzia

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, turiu Audi 90 1985 metu 2.2 quattro. Pasakykit man kur as tureciau ieskot vakumo varikliuko kuris diffus jungineja. Nes pas mane isvis nereaguoja i tos svirteles junginejima, negirdziu nei kokiu garsu ar tuo labiau nejauciu jokiu veiksmu, nieks nesiblokuoja  :( padekit, dekui  (h) :)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18260
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, turiu Audi 90 1985 metu 2.2 quattro. Pasakykit man kur as tureciau ieskot vakumo varikliuko kuris diffus jungineja. Nes pas mane isvis nereaguoja i tos svirteles junginejima, negirdziu nei kokiu garsu ar tuo labiau nejauciu jokiu veiksmu, nieks nesiblokuoja  :( padekit, dekui  (h) :)
Tie bokeliai retai kada genda. Šiaip po galine sėdyne turi būt. Gal vakumas iki jo neateina, gal nuo jo neišeina, gal tos kriaušytės kiauros, gal užtrūnyję svirtelės :) Gal ir pravodkė negyva.

Neprisijungęs girgadze

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, turiu Audi 90 1985 metu 2.2 quattro. Pasakykit man kur as tureciau ieskot vakumo varikliuko kuris diffus jungineja. Nes pas mane isvis nereaguoja i tos svirteles junginejima, negirdziu nei kokiu garsu ar tuo labiau nejauciu jokiu veiksmu, nieks nesiblokuoja  :( padekit, dekui  (h) :)
jei ieskai vakuminiu pavareliu,tai jos viena virs galinio reduktoriaus,kita prie pavaru dezes.Ten silpna vieta tu pavareliu tokios gumeles,jos plonos ir aizeja ir plysta nuo senatves.Tos gumeles labai gerai tinka nuo audi centrinio uzrakto pavareliu.
O vakumas ju valdymui paimtas nuo isurbimo koliko.

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Tas traukutes tai as radau, ant galinio reduktoriaus guma apjuosta ta traukute, kaip ir minejai( guma nesuplysus, traukutes traukiojasi sunkokai, bet nesurudyjusios, atrodo lyg vakumas neleistu istraukt ar kazkas tokio, zodziu vaiksto jos ) o ant greiciu dezes tai ant kazkokios spyruokles, taip turi buti ar cia jau chaltura kazkokia? Tai kaip supratau man to vakumo varikliuko ieskot kazkur ties isiurimo kolektorium? Nes po galine sedyne tai as ten nieko neradau, tik laidu privedziota o jokio blokelio ar kazko panasaus nemaciau.
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Sausio 28, 14:02:30 sukūrė Jonas_ »

Neprisijungęs girgadze

  • Įrašai: 97
    • Žiūrėti profilį
Tas traukutes tai as radau, ant galinio reduktoriaus guma apjuosta ta traukute, kaip ir minejai( guma nesuplysus, traukutes traukiojasi sunkokai, bet nesurudyjusios, atrodo lyg vakumas neleistu istraukt ar kazkas tokio, zodziu vaiksto jos ) o ant greiciu dezes tai ant kazkokios spyruokles, taip turi buti ar cia jau chaltura kazkokia? Tai kaip supratau man to vakumo varikliuko ieskot kazkur ties isiurimo kolektorium? Nes po galine sedyne tai as ten nieko neradau, tik laidu privedziota o jokio blokelio ar kazko panasaus nemaciau.
Prie isiurbimo koliko nera jokiu varikliuku,tiesiog slangute pajunta i isurbino kolika,ar i ta gofra.Juk isiurbimo kolike ant uzkurto motoro isretejimas("vakuumas"),tai va is ten ir paimtas jis tu vakuminiu pavareliu prie reduktoriaus ir dezes valdymui.
Zodziu slangute eina nuo isiurbimo koliko iki centrines konsoles,centrinej konsolej stovi tas perjungiklis 3 padeciu.Priklausomai nuo jo padeties sujungiami kanalai su viena ar kita slangute einancia link vakuminiu pavareliu.
Blokiruociu valdymui jokios elektronikos cia nera,tik slangutes.
Siaip siulyciau ziureti nuo centrines konsoles,ar ateina isretejimas iki to perjungiklio,jei ateina ar junginejasi blokiruotes junginejant tiesiogiai slangutes viena su kita ir t.t.Ten nemazai vietu kur kokia slangute gali buti issitraukusi.

Neprisijungęs Jonas_

  • Įrašai: 58
    • Žiūrėti profilį
Dekui uz informacija, butinai reiks pasikrapstyt vel kai gausiu garaza ar ciut silciau bus  :)

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,
Turiu, klausimą - Iq sistema, jeigu užblokavus galą vienas ratas pasikabina ore, ar sukasi likęs  ?!?

Neprisijungęs ramuncikass

  • Įrašai: 99
    • Žiūrėti profilį
jei uzblokuotas tai sukasi abu ratai ,naskaitant ore kabo ar ant asfalto abu. :)

Neprisijungęs kestoaudiquattro

  • Įrašai: 202
    • Žiūrėti profilį
Tada turiu dar vieną klausimą - jeigu veikia centro blokavimas ar gali neveikti galo  ?!?
Jei tarpusavį susiję, ar atskirai ten kažkaip  ?!?

Išankstinis dėkui už info  (h)

Neprisijungęs ValentaS6

  • Įrašai: 320
    • Žiūrėti profilį
sveiki :) vasarai galvoju uzmest 19' ratus eskei :V ar labai skaudziai nuo to ji kentes man? :) patarkit kokios problemos galimos

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
sveiki :) vasarai galvoju uzmest 19' ratus eskei :V ar labai skaudziai nuo to ji kentes man? :) patarkit kokios problemos galimos
nafik 19"
manau 17" nu is bedos 18" per akis
su 19" padangas plonas reiks deti tai dantis barskinsies ir tiek jau neskaitant vaziuokles kratymo

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
sveiki :) vasarai galvoju uzmest 19' ratus eskei :V ar labai skaudziai nuo to ji kentes man? :) patarkit kokios problemos galimos
nafik 19"
manau 17" nu is bedos 18" per akis
su 19" padangas plonas reiks deti tai dantis barskinsies ir tiek jau neskaitant vaziuokles kratymo

R19 jau praktiškai nuo r18 nėra skirtumo važiavimo atžvilgiu, tik žymiai geresnis vaizdas. Imk r19 ;)