Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364592 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
na kaip supratau, kalba eina apie galinę diffo tvirtinimo pagalvę (ausį), metalinis kronšteinas su silentblocku, kuris tvirtinasi prie diffo, o kita dalis ant traverso, tai taip, pirkt nauja rasi tik originala, o jų kainos svyruoja nuo 500-700Lt, turiu nuo S2 sveika, pasidomek ar tinka, galesiu parduot ;) nes man kai reikėjo į kupą netiko :/

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
kiek ziurejau pas save, tai difas tvirtinasi ant triju sailentbloku. vienas priekyje disesnis ir du sonuose mazesni. gal jusu audelkose kita tvirtinimo sistema :V
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
imesiu foto kai rasiu, galesi pazet ar skiriasi

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
nu tos sonuose panasu i tuosk ur greiciu deze tvirtinasi
o galinis tas vienas tai tipo presuojasi i ta ausi tai reiktu i issilupti
ir bandyti ieskotis tokio diametro kazko panasuas is kokios kitos masinos
gal nuo kokio bemso ar merso koks silenblokas tiktu

da turguj toki bajeri girdejau kad pakabinama guoli pas audine quatro priderina nuo merso tik ta laikikli kur tvirtinasi prie kebulonupjaunu nuo orginalaus ir privirina o visa kita tipo tinka
irgi idomi teorija

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
as praktiskai viska esu prisitaikes nuo kitu auto... viskas ispresta tiek su pakabinamu, tiek su pagalvem

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man kazkas sake kad tinka nuo transporterio, o jis tai tikrai panasus i variklio pagalve  :) Pirmiausia reikia atsisukt, ten tiap viskas uzrudije kad neimanoma prasukt varaztu  :-{

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Adrian nuo ko pakabinima pritaikei ? paradizas jei apie ta paty galvoju tai tokiu sailentbloku jau nebegamina ubagelem gausi kazka burt :)

flex

  • Svečias
Adrian nuo ko pakabinima pritaikei ? paradizas jei apie ta paty galvoju tai tokiu sailentbloku jau nebegamina ubagelem gausi kazka burt :)

nuo bmw

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
as praktiskai viska esu prisitaikes nuo kitu auto... viskas ispresta tiek su pakabinamu, tiek su pagalvem
tai pasipasakok placiau

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
as praktiskai viska esu prisitaikes nuo kitu auto... viskas ispresta tiek su pakabinamu, tiek su pagalvem
tai pasipasakok placiau
tai, kad jau yra visa tai pasakota ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
butent, labai tingiu kartotis jau n-taji karta.. net foto buvau imetes, tiesiog reikia pasinaudoti paieska, arba bent temos puslapius atgal perverst

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Man kazkas sake kad tinka nuo transporterio, o jis tai tikrai panasus i variklio pagalve  :) Pirmiausia reikia atsisukt, ten tiap viskas uzrudije kad neimanoma prasukt varaztu  :-{

gausi traversa galini nusileist, man ir gi neatsisuko  :D

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Na senden issiimiau tai paaiskejo kad audi 100 pagalves yra visiskai vienodos  :D Ir vietoj keliu simtu kainuos 25 litaj gera nauja pagalve  :) Aciu visiem uz pagalba

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
Na senden issiimiau tai paaiskejo kad audi 100 pagalves yra visiskai vienodos  :D Ir vietoj keliu simtu kainuos 25 litaj gera nauja pagalve  :) Aciu visiem uz pagalba
o ta reduktoriaus gale esanti sailenbloka, restauruotojai gali padaryti uz 30lt bent jau kaune, ir jis buna tada pilnavidūris ir kietesnis, ir manyciau tada jau ilgam jo uztekti turetu :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
O manai kad Audi ar aplamai VAG koncernas nesugeba padaryti kietesniu ir pilnavoduriu? Ar nemanai kad visa tai ne seip apskaiciuota? :)

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Man kazkas sake kad tinka nuo transporterio, o jis tai tikrai panasus i variklio pagalve  :) Pirmiausia reikia atsisukt, ten tiap viskas uzrudije kad neimanoma prasukt varaztu  :-{

gausi traversa galini nusileist, man ir gi neatsisuko  :D
As paprasciau padariau :D Nugreziau varztus :D

Neprisijungęs WazZuP

  • Įrašai: 257
    • Žiūrėti profilį
O manai kad Audi ar aplamai VAG koncernas nesugeba padaryti kietesniu ir pilnavoduriu? Ar nemanai kad visa tai ne seip apskaiciuota? :)

Manau su pilnaviduriu gal siektiek prarandama komforto, jis maziau amortizuoti turetu, to pasekoje gal to ir nepajuntame taciau atsiranda kazkoks minimalus staigumas, kaip kad ir vietoj paprastu traverso gumu sudet sailentus aliuminius, prarandamas komfortas, bet gauname siektiek stabilumo, as tik delto ir parasiau savo nuomone :)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
o žinai, kad jei kietesnis, tuomet sunkiau absorbuoja smūgius ir vibracijas? ko pasekoje visi smūgiai ir vibracijos tenka kitiems mazgams, kurie pakankamai greitai tada išeina iš rikiuotės... kaip sakoma, kiek vienas veiksmas turi savo atoveiksmį...  ;)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
butent, labai tingiu kartotis jau n-taji karta.. net foto buvau imetes, tiesiog reikia pasinaudoti paieska, arba bent temos puslapius atgal perverst
tai gal kokia atskira temike galima pakurti kur butu surasyta kas i kieno vieta ir nuo ko tinka keisti

Neprisijungęs karoolis

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
sveiki, iskart prasau nepulkit saukti, kad kuriu temas, jei jau kazkas panasaus yra buve.
man nepavyko rasti atsakymu i man rupima klausima.

reikalas toks audi a6 99m 2.5tdi quattro.

po centriniu ir galiniu reduktoriias pastebejau tepalo laselius, vienas daugiau, kitas maziau padreke buvo...

viska ishskerdziau sekmingai, tepaliuka nuleidau, bet vat dabar jau ieskau kur ji uzpilt, ir pasakysiu, man sekasi nekaip.
galinis dif, tai viskas tvarkoj, zagluske yra sone tepalo pilasi pagal spec 1,9 L. pataisykit jei zinot kita tiesa.

centrinis dif, sonuose jokio varztelio lycno neturi. aptikau kazka panasaus virsuj (1 foto), bet atsukt su tokiu priejimu, tai nepavyko.
galiausiai apsvito protas, bet noriu pasikonsultuot, nes nesinori kazkokiu neaiskiu dalyku sukinet. (2 foto)

gal juos ishsukus butu galima tepala uzpilt? tepalo berods 0,8 L pilasi.








Neprisijungęs karoolis

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
antra foto

flex

  • Svečias
Na pakopinsiu iliustracijas iš autodata.

http://www.failai.in/FC6D3CD3C2/a6_c5_service_illustrations.pdf

Gal užsikabinsi.

Neprisijungęs karoolis

  • Įrašai: 50
    • Žiūrėti profilį
aciu, bet autodatas ishnarsiau pats.
tiek autodatoj, tiek vivid workshop ar kur kitur nieko nerandu panasaus i tai, kas yra pas mane.

pavaru  dezej viskas taip, kaip pavaizduota, galinis difas irgi taip pat, nu bet su centriniu, tai nafik.

centrinio difo ir dezes tepalas neturetu susisiket, nes jo butu isbege zymiai daugiau. tai faktas, kad kazkaip turi ir uzsipilt atskirai i difa.

esme, jeigu tuos blizgancius varztukus ishsuku ten nieks nepabyra, tai tepala uzpilciau per juos, jei tik ten imanoma taip.

pagalbos laukiu iki pirmadienio vakaro, nes manau, kad antradieni tureciau turet salnikus ir pilsiu tepala.


Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
aciu, bet autodatas ishnarsiau pats.
tiek autodatoj, tiek vivid workshop ar kur kitur nieko nerandu panasaus i tai, kas yra pas mane.

pavaru  dezej viskas taip, kaip pavaizduota, galinis difas irgi taip pat, nu bet su centriniu, tai nafik.

centrinio difo ir dezes tepalas neturetu susisiket, nes jo butu isbege zymiai daugiau. tai faktas, kad kazkaip turi ir uzsipilt atskirai i difa.

esme, jeigu tuos blizgancius varztukus ishsuku ten nieks nepabyra, tai tepala uzpilciau per juos, jei tik ten imanoma taip.

pagalbos laukiu iki pirmadienio vakaro, nes manau, kad antradieni tureciau turet salnikus ir pilsiu tepala.


tai gal tas pats tepalas kartu su greiciu deze ...
 :V

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

tai gal tas pats tepalas kartu su greiciu deze ...
 :V
Nu aš etkoj atskiros dalies kaip centrinis difas irgi nematau... Tik dėžės.

Beje Karooli pas Tave kokia dėžė? 6 mechaninė, 5 mechaninė, automatas ar multitronikas?