Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364641 kartus)

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
reduktorius - prie greiciu deze (dazniausiai iseina von del ne vienodu ratu/padangu naudojimo, ilgalaikio vazinejimo su anksciau minetais plysusiais mazgais)

difas gale, ant galinio traverso,  neesu girdejas kad jie daznai iseitu is rikiuotes

aiskunu viska kuo paprasciau 8)

i siu mazgu vidu (dantracius ir etc) nemanau kad kas lenda, tiesiog neapsimoka

del dungsejimo, sakau, ziureti gumas visas, manau esme bus tame

pasikeli ant keltuvo, ir viskas pasimatys kur laisvumas yra

beja, kal linka turi to norimo kupo pirkti?

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
turejau kupa, perleidau zmogus kuris jam laiko turejo. Kainu deja nezinau ;)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
reduktorius - prie greiciu deze (dazniausiai iseina von del ne vienodu ratu/padangu naudojimo, ilgalaikio vazinejimo su anksciau minetais plysusiais mazgais)
difas gale, ant galinio traverso,  neesu girdejas kad jie daznai iseitu is rikiuotes
aiskunu viska kuo paprasciau 8)
i siu mazgu vidu (dantracius ir etc) nemanau kad kas lenda, tiesiog neapsimoka
del dungsejimo, sakau, ziureti gumas visas, manau esme bus tame
pasikeli ant keltuvo, ir viskas pasimatys kur laisvumas yra
beja, kal linka turi to norimo kupo pirkti?

bet tas dungsejmas ne tik kai begiu permeti bet kai pvz vaziuoji gaza paspaudi gaza atleidi su imestu begiu irgi yra toks jausmas lyg laisvumas butu kai pvz ant fwd granatos parejusios laisvos buvo tai panasiai kazkaip
ir kai imetes ir po sudungsejimo jau mini gaza ir pradedi nuo zemesniu sukiu tai dar kazkoks rezonansinis garsas
pasigirsta lyg kardasnas nesisibalansaves biski is pradziu galvojau kad cia glusarke kazkaip baubia bet paskui ziuriu kad glusarke pradeda baubti veliau prie didesniu sukiu

linkas

http://www.autogidas.lt/auto/skelbimas/audi_coupe_coupe_1989/01/16899065
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 11, 17:37:20 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
uzesys ir vibracija gali but nuo kardano apsaugines skardos, pas man ir gi yra prie zemu apsuku minimaliai ta skarda "dainuoja". Atleidus gaza vaziuojant neisjungus pavaros dungsi del pakabinamo guolio kardano bei difo pagalviu.

Matau kupas Vln, jei noresi, kada galesiu kartu apzet ir bus matyt kas ir kaip ;)

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
uzesys ir vibracija gali but nuo kardano apsaugines skardos, pas man ir gi yra prie zemu apsuku minimaliai ta skarda "dainuoja". Atleidus gaza vaziuojant neisjungus pavaros dungsi del pakabinamo guolio kardano bei difo pagalviu.

Matau kupas Vln, jei noresi, kada galesiu kartu apzet ir bus matyt kas ir kaip ;)

idomu a kas nenupirko jo

Neprisijungęs wolf666

  • Įrašai: 3
    • Žiūrėti profilį
ar verta jamt 100 c4 arba A6 c4 quattro + automatas? ar tai bus lygiavertis daiktas, lyginant quattro + mechanika? Skaitant apie kartas, kažkaip ne visai aišku pasidarė.. Kaip supratau, trečia Q karta buvo tik audi V8, nes pas ceškes automatus yra mygtukas diff :V gal kas galėtų pakomentuoti

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ar verta jamt 100 c4 arba A6 c4 quattro + automatas? ar tai bus lygiavertis daiktas, lyginant quattro + mechanika? Skaitant apie kartas, kažkaip ne visai aišku pasidarė.. Kaip supratau, trečia Q karta buvo tik audi V8, nes pas ceškes automatus yra mygtukas diff :V gal kas galėtų pakomentuoti
prašau, čia tiksliai su metais kada kuri karta: http://www.audiv8.eu/specifications/quattro/

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
ar pas quattro priekiniu ir galiniu sakiu silenblokai vienodi dedasi
ar amortikai vienodi priekiui ir galui ar skirtingi ?

Audi Coupe
Audi 90


kokie vaziuokles skirtumai tarp Audi Coupe Q 20v ir 10v ?
kad pas 20v dedasi didesnis stabdziu diakai ir suportai dvieju cilindruku zinau
kokie dar skirtumai yra ?
« Paskutinį kartą keitė: 2009 Gegužės 19, 17:54:26 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
ar pas quattro priekiniu ir galiniu sakiu silenblokai vienodi dedasi
ar amortikai vienodi priekiui ir galui ar skirtingi ?

tai gal bent modelį pasakyk?

Neprisijungęs Tserber

  • Įrašai: 2348
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Bent jau 90 tai sakes visos vienodos (ko pasekoje sailentblokai taip pat) amortiku nekeiciau tad nezinau :)


Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs kelas

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
man ir patiko...ypac tas senumo dvelksmas :)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
man ir patiko...ypac tas senumo dvelksmas :)
bet paaiškinta viskas taip paprastai, kad net ir pirmokas suprastu ;) :D
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs kelas

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
kaip man tokiam pradedanciajam gilintis kokiu principu tai dirba :D

Neprisijungęs Matas_

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
man ir patiko...ypac tas senumo dvelksmas :)
Jo liuks. Dabar tai kai sukurtu su visokiom matricom ir spec efektais  :-]

Neprisijungęs kelas

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
jo jo su siuolaikine grafika kai padaro,tai ir skubi susigaudyt kas kaip kodel  :)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ispradziu pagalvojau kad bike show meetas :D geras filmukas (+)

Neprisijungęs kelas

  • Įrašai: 157
    • Žiūrėti profilį
ispradziu pagalvojau kad bike show meetas :D geras filmukas (+)

toks senobinis  :-]

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nu.. ir tie kaskadininkai ant cioperiu gerai pavaro... :O :D

mng

  • Svečias
sorry jei kvailai nuskambes mano post'as :)
praeita savaite atsirado keista vibracija audi tt... vaziuojant apie 100-130km/h...
toks intensyvokas drebejimas... galvoju ratai negali but susimete nes neseniai keiciau padangas ir viskas ok buvo..
svarbiausia kad drebet pradejo gana staigiai... toks vaizdas ar kazkas atsisuko ar kas.. nes pries tai nieko nesijaute.
paskui islindo dar viena grozybe.. ogi ziuriu privarveja ant kelio dangos mazdaug toj vietoj kur deze tepalo lasu... paciupinejau, pauosciau :) toks keistokas kvapas... primeciau kad bus dezes tepalas... o gal haldex sankabos skytis?
darau hipoteze kad pradejo drebet kardanas ir isbelde koki salnyka...
tik zinau kad pas a3 ir tt buna haldex principu padarytas quattro...
ir ta haldex sankaba kazkokiam skyty stovi(ar tam paciam tepale kaip deze)... sakau gal tas skystis pradejo varvent?
ir kaip manot del ko pradejo drebet kardanas?

sakyciau labai nelaiku sugedo nes jau ruosiausi parduot tt. noris pereit ant dyzelines masinos...


Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki  :) Turiu beda. Mano audi 90 quattro 86m sugedo galinio reduktoriaus pagalve ar salenblokas(nezinau kaip jie vadinas). Gal zinot ar imanoma juos pritaikyt ?

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki  :) Turiu beda. Mano audi 90 quattro 86m sugedo galinio reduktoriaus pagalve ar salenblokas(nezinau kaip jie vadinas). Gal zinot ar imanoma juos pritaikyt ?
o tai pirkt nera ju? as saviskei be problemu gavau sailentbloka ;)
1.4Tdi
328Ci

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki  :) Turiu beda. Mano audi 90 quattro 86m sugedo galinio reduktoriaus pagalve ar salenblokas(nezinau kaip jie vadinas). Gal zinot ar imanoma juos pritaikyt ?
o tai pirkt nera ju? as saviskei be problemu gavau sailentbloka ;)
Kai ziurejo pagal kataloga tai jo kaina apie 800 litu, nes yra tik orginalus. Tai kai issiimsiu reikes bandyt ka nors pritaikyt. O kad butu lengviau laukiu zinanciu :)

Neprisijungęs slimshady

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 13014
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki  :) Turiu beda. Mano audi 90 quattro 86m sugedo galinio reduktoriaus pagalve ar salenblokas(nezinau kaip jie vadinas). Gal zinot ar imanoma juos pritaikyt ?
o tai pirkt nera ju? as saviskei be problemu gavau sailentbloka ;)
Kai ziurejo pagal kataloga tai jo kaina apie 800 litu, nes yra tik orginalus. Tai kai issiimsiu reikes bandyt ka nors pritaikyt. O kad butu lengviau laukiu zinanciu :)
kiek?  :O man VW centre uz ji 62lt paprase :) nusipirkau uz 32lt kitoj vietoj  (h)
1.4Tdi
328Ci