Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364835 kartus)

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
baikit gincytis  8:8 :) ir pasakykit ar blogai ar ne jai as su tom padangom taip padariau? auto a6 (c4) 2.5 tdi Q

Neprisijungęs Kamuto

  • Įrašai: 2051
    • Žiūrėti profilį
baikit gincytis  8:8 :) ir pasakykit ar blogai ar ne jai as su tom padangom taip padariau? auto a6 (c4) 2.5 tdi Q
viskas ok ;)

Neprisijungęs Biesas

  • Įrašai: 4369
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?topic=9807.0   gal tu pasiziurek i IV quattro karta?
O gal Tu paskaityk komentarus po tuo popierium? :D

Galima isireiksti, kad torsenas yra blokuojamas taciau ne visu 100 proc.

drunkenmaster

  • Svečias
Perskaiciau visa sia tema ir neradau panasios problemos kaip mano (arba nepastebejau :V ). Taigi, toks reikalas:
pas mane S4 '92m. II quattro sistema, kiek suprantu galinis tiltas uzsiblokuoja, paspaudus DIFF mygtuka, tada uzsidega prie to mygtuko indikatorius (tipo zalias taskas) ir skydelyje parodo kad ABS isjungtas. Tai va, paspadus DIFF, pas mane ne visada uzsidega tas zalias indikatorius ir nerodo kad ABS isjungtas, tiksliau is 20 meginimu koks vienas buna sekmingas :-{
Kame ieskot problemu? Nuspaudus DIFF, net jeigu zalias taskas ir neuzsidega, girdisi, kaip pradeda veikt blokiruotes kompas (tas, kur po galine sedyne) ir palindus po masina matosi, kad ant reduktoriaus traukute juda. Man patare paziuret vakumu slangutes, nuemiau jas, uzdejau atgal, tada is karto blokiruote isijunge, po to vel ne (z)

Turiu 2 pagrindinius klausimus:

1) jeigu nuspaudus DIFF mygtuka neuzsidega indikatorius ir neissijungia ABS, bet vakumai pradeda veikti ir ant reduktoriaus traukutes juda, ar tai reiskia, jog tiltas susiblokavo, ar ne?

2) tarkim viskas veikia normaliai ir, paspaudus DIFF mygtuka, uzsidega visi atitinkami indikatoriai ir tiltas uzsdiblokuoja, ar pakartojus si veiksma kelis kartus is eiles, visada tiltas turi uzsiblokuoti?

Tai kol kas tiek ;)

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
1) jeigu nuspaudus DIFF mygtuka neuzsidega indikatorius ir neissijungia ABS, bet vakumai pradeda veikti ir ant reduktoriaus traukutes juda, ar tai reiskia, jog tiltas susiblokavo, ar ne?

O gal pabandyk šiek tiek ant asfalto iš lėto pasisukinėti ir suprasi ar užsiblokavo :)

drunkenmaster

  • Svečias
Bandziau sita buda, tai atrodo, kad neuzsibloves tiltas arba as dar nelabai jauciu kad uzsiblokuotu nes vis gi cia pirma mano masina su quattro ir tik kelis menesius vazineju :V
 vasara kaip ir dzin buvo, bet pries ziema noreciau sia beda isspresti :A

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Bandziau sita buda, tai atrodo, kad neuzsibloves tiltas arba as dar nelabai jauciu kad uzsiblokuotu nes vis gi cia pirma mano masina su quattro ir tik kelis menesius vazineju :V
 vasara kaip ir dzin buvo, bet pries ziema noreciau sia beda isspresti :A
Nu tai reikia kelių žiūrovų, mesk vieną ratą ant žvyro ar ant ko, kitą ant asfalto, duok anglių ir jei tas be sukibimo prasisuks daugiau tai reiškia nesiblokuoja. Nu čia padraskyti reikia, paekspermentuok gi.

Neprisijungęs saulius200

  • Įrašai: 239
    • Žiūrėti profilį
tiesiog jungi diff mygtuka ir suki ratu jei galinis vidinis ratas prasokineja (ta tikrai suprasi) reiskia susiblokavo o jei nepastebi nieko nieko naujo reiskia nesusiblokavo :)

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
svarbu tik dydis rato, jie turi buti vienodi ;) rastas, gamintojas nera svarbu - cia labiau sukibimo, extrym valdymo klausimai, bet quattro nuo to nera "lauzoma"

drunkenmaster

  • Svečias
Del ratu tai pas mane viskas gerai, pries pora dienu uzsidejau naujas padangas, visos vienodos :)

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
svarbu tik dydis rato, jie turi buti vienodi ;) rastas, gamintojas nera svarbu - cia labiau sukibimo, extrym valdymo klausimai, bet quattro nuo to nera "lauzoma"
aciu  ;)

drunkenmaster

  • Svečias
Taigi, siandien gal is desimto karto isijunge blokiruote :A  tai kaip ir sakei, vidinis ratas prasokineja, tuo tarpu kai indikatorius neuzsidega ir ABS neissijungia, niekas nesusiblokuoja :/  Gal kas pasiulys, kur ieskot problemos sprendimo ??
tiesiog jungi diff mygtuka ir suki ratu jei galinis vidinis ratas prasokineja (ta tikrai suprasi) reiskia susiblokavo o jei nepastebi nieko nieko naujo reiskia nesusiblokavo :)

Neprisijungęs makaule

  • Įrašai: 411
    • Žiūrėti profilį
Taigi, siandien gal is desimto karto isijunge blokiruote :A  tai kaip ir sakei, vidinis ratas prasokineja, tuo tarpu kai indikatorius neuzsidega ir ABS neissijungia, niekas nesusiblokuoja :/  Gal kas pasiulys, kur ieskot problemos sprendimo ??
tiesiog jungi diff mygtuka ir suki ratu jei galinis vidinis ratas prasokineja (ta tikrai suprasi) reiskia susiblokavo o jei nepastebi nieko nieko naujo reiskia nesusiblokavo :)

Ar bandei keisti pati jungikli?

drunkenmaster

  • Svečias

Ar bandei keisti pati jungikli?

Siandien bandziau pakeisti ir jungikli, ir valdymo bloka kita buvau pajunges - tas pats b*bis :A

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
na ziurek toliau, eik prie reduktoriaus.... buna kad kokia ausele nulaizia, issinarina ir panasiai...

Neprisijungęs Mundelis

  • Įrašai: 11
    • Žiūrėti profilį
Laba visiems . Gal kas buvote susidures su pakabinamu guoliu kur ji gaut ir koks tinka gal kas zino , nes 4 ziedai siulo keisti visa kardana
audine b4 95 metu 2.6 quattro
laukiu pagalbos


pasirodo pas mane stovejo bmw pakabinamas , tik dabar kazko 1-2 begiu kazkokia vibracija atsrado kai migtelni gazo pedala

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
man db deda MB pakabinama guoli, niekuo nesiskiria, tik reikia twirtinimo ausis pervirint nuo seno pakabinamo  Oo) o kad atskirai butu pirkt, tai tikrai nera  :[

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
foto jau ideto

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė

Neprisijungęs boogalooo

  • Įrašai: 662
    • Žiūrėti profilį
s4 aan 93m avtamato keitimas i mexanine. apytiksli kaina/kokrentus pasiulymai is turinciu ar pradejusiu tokius planus..

Neprisijungęs Bajoras

  • 8-640-22223
  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 37886
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
man db deda MB pakabinama guoli, niekuo nesiskiria, tik reikia twirtinimo ausis pervirint nuo seno pakabinamo  Oo) o kad atskirai butu pirkt, tai tikrai nera  :[
kaip supratau pakabinama dejai nuo mb delto kad nera pirkt atskirai guolio be kardano? ar kitos priezastys? o kodel ne audi jis brangus ar kaip?

Neprisijungęs adrian

  • Įrašai: 5868
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
puikiai tiko nuo BMW.. atskirai apskritai neradau niekur audi pakabinamo  :-{ o audi centre, kaip jau cia wisi zino, pasiule keist su kardanu  :V

Neprisijungęs ValentaS6

  • Įrašai: 320
    • Žiūrėti profilį
Sveikuciai, turiu problema su savo s6 95m 2.2 tq. Nusprendziau tvarkyt greiciu deze ir db jau menuo beveik nerandu niekur sveiko pirminio veleno, visos dezes dar galvoju nekeist. Svarbu, kad pirmo, antro ir atbulinio begiu dantys butu sveiki, kita man nerupi  ?!? Tinka ir nuo 2.5 TDI quattro velenas ir nuo allroad. Gal galit kas pagelbet ar bent zinot kur rasti... Labai daznai cia neuzsuku, tai jei kas ka kur girdejot ar girdesit labai prasau - duokit man zinot SMS ar skambuciu, uz naudinga info skoloj neliksiu ;) dekui is anksto :)
867735676

Neprisijungęs no one

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 4483
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
pabandyk  uab rangas islandijos plente. jie tekina visoki suda kas tik su metalu susija. gal tau istekintu tai ko tu nori. nes maciau sunkiajai technikai nesa visokius dantracius velenus ir jie padaro.
Audi V8 4.2 MT 93m.  Audi coupe quattro 2.1T MT 86m. Subaru forester 2.5XT MT 04m.
4.2 servisas www.Remontocentras.lt  tel. Nr 8-37-206767 (darbo laikas 9-18val d.d.)