Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 364414 kartus)

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34006
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
ką reiškia blokuojasi? automatas ar mechanika?
dažnai lievos sankabos duoda tokį įspūdį, kad ale "blokuojasi kažkas" ;)

Dažnai ir edl tą įspūdį sudaro.

Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Sveiki, gal jau kažkur buvo, bet kaip ir tikslaus atsakymo į šią bėda neradau, tai nekuriant naujos temos norėčiau pasiteirauti dėl A6 C6 Allroad galinio reduktoriaus. Kol automobilis šaltas viskas veikia idealiai, tik pašyla ir sukant posūkiuose pradeda blokuotis galinis reduktorius, tiesiai važiuojant viskas tvarkoje. Šiandien pakeisti tepalai reduktoriuje, tačiau problema neišsisprendė. Kokių minčių turit, kas galėtų būti?
gal siaip kokia nesamone, pvz prastai veikia stabdziu suportas ir trinasi kokia viena puse ir pristabdo rata, tik tada gal jaustuis tik sukant i viena puse tas blokavimas, o i kita gerai butu, nes man rodos ten viduj jokiu blokavimo mechanizmu nera, viskas per stabdzius darosi

Uztenka vien padangai buti issileidus ir atrodo, kad galas nukris bandandant pavaziuoti
« Paskutinį kartą keitė: 2017 Gruodžio 29, 21:45:24 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs Vandysss

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, gal keitėte galini Audi a4 quattro tiltą, manęs laukia ši procedūra jau šį savaitgalį, gal yra koks naudingas video, kaip papraščiau ir greičiau viską pakeisti? Į ką atkreipti dėmesį?

Neprisijungęs Vandysss

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
Papildymas: Audi A4 B5 QUATTRO

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
kas yra tiltas?
tokio daikto tavo automobilije nėra.

Neprisijungęs Vandysss

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
Ne taip įvardinau, galinis balkis, ant kurio laikosi visa galinė važiuoklė

Neprisijungęs Vandysss

  • Įrašai: 63
    • Žiūrėti profilį
Tarkim, ar reduktorius išsiima kartu su pusašiais, ar juos reiks nuiminėti?

Neprisijungęs Marashka

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Kas pasakys koks kodas šios detalės? nes niekaip nerandu kad būtų užrašyta ant jos. Net pavadinimo nežinau kad uzklausoa duociau. Ta detalė randasi gale reduktoriaus kur susijungia tokia mova su vidiniais shlicais . Imesciau foto bet nežinau kaip.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
tai kuo mes galim padėti, nežinodami nei mašinos, nei reduktoriaus kodo, nei foto. Šiaip manau žinau apie ką kalbi, bet čia tik iš mano baisios superkompetencijos ir pastovaus besaikio ir betolkio transmisijos perrinkinėjimo.
parašyk postą, spausk peržiūra, apačioj po tekstu atsiras papildomi nustatymai ir prisegsi.

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Reikia patarimo naujokui šioje temoje, audi 90 quattro 1989m. 2,3 benzas  prie rankinio yra knopkė kiek suprantu tilto blokavimui, ant galinio reduktoriaus mačiau kažkokia svirtelė valdoma vakumo, greičiausiai tai kažkas bendro,gal galit paaiškinti kas ten kaip jungiasi ir kaip turi valdytis. Ir dar vienas klausimas, jeigu reduktorius užia, ar jis tvarkomas, restauruojamas ar iš karto ieškoti kito? Na gal dar vienas klausimas, į galinį reduktorių kur jungiasi kardanas, granatos į reduktorių ar turi būti kažkokie laisvumai , ar viskas turi būti visiškai tvirtai, jokių laisvumų?

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
taip, blokiruotė galo, po galine sėdyne yra blokelis aliuminiu korpusu su dviem vakumais, and reduktoriaus turi būti tie patys du vakumai ir kriaušytė - ji tą svirtelę stumdo/traukia
jei ūžia tai keiti, tvarko tik tokie kaip aš, guolių kai kurių dar eina gauti, reguliuoti reikia mokėti (dėl laisvumų) tačiau jie susideda iš visko, dėžės, granatų, trijų difų, kardano kryžmės ir granatų ir t.t. Pilnai išgaudyti apie 2000eur manau susidės.

žodžiu pasip.. normaliai reik.   

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
taip, blokiruotė galo, po galine sėdyne yra blokelis aliuminiu korpusu su dviem vakumais, and reduktoriaus turi būti tie patys du vakumai ir kriaušytė - ji tą svirtelę stumdo/traukia
jei ūžia tai keiti, tvarko tik tokie kaip aš, guolių kai kurių dar eina gauti, reguliuoti reikia mokėti (dėl laisvumų) tačiau jie susideda iš visko, dėžės, granatų, trijų difų, kardano kryžmės ir granatų ir t.t. Pilnai išgaudyti apie 2000eur manau susidės.

žodžiu pasip.. normaliai reik.   


Jeigu nulių nepadauginai, tai tiek to tie laisvumai ir ūžimai :D
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Sausio 15, 23:03:45 sukūrė only AUDI »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
ūžimai padaromi, laisvumams reikia keisti/suvedinėti VISKĄ

Neprisijungęs Marashka

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Audi A4 B5  97  2.8  142kw quattro koks movos kodas ir kur galėčiau rasti?
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Sausio 16, 07:55:23 sukūrė Marashka »

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
017525219A, o ta pati dalis kaip man į 200 :) pirkau
betkur kas veža oem dalis, man kainavo apie 30eur rimelanoj
hibdeta, rimelana, cool wheels, atstovybės, kur tik nori, kur užsakyt gali.....


Neprisijungęs ArasCL

  • Įrašai: 7063
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Šiauliai
Jeigu nulių nepadauginai, tai tiek to tie laisvumai ir ūžimai :D

paziurek pradziai, kaip pagalves galinio reduktoriaus
« Paskutinį kartą keitė: 2018 Sausio 18, 12:01:58 sukūrė ArasCL »

Neprisijungęs Andre Freire

  • Įrašai: 1970
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
atstovybėj be nuolaidų pem http://e-mollerauto.lt/Volkswagen-aksesuaru-paieska?controller=search&orderby=position&orderway=desc&search_query=017525219A&search_category=4

O klubas turi kokią nuolaidą perkant iš šito puslapio? Man atrodo greitai klubiečiu iš forumiečio tapčiau...   :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
paziurek pradziai, kaip pagalvea galinio reduktoriaus

Na nėra jos naujos, klibėjimas aišku bus, bet man daugiau nepatinka tas ūžimas, pasikėliau ant pakelėjo, tai net nestipriai sukant ratą vieno guolis aiškiai girdisi kaip ūžia, reikės pradėti nuo guolių, kas lengviausia.

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
O klubas turi kokią nuolaidą perkant iš šito puslapio? Man atrodo greitai klubiečiu iš forumiečio tapčiau...   :D
nebverta, ten max 10 15 prc, jei jau taupyt nori, į rimelaną ar pan.
Jei reikia greitai, sutinku, rašyk Dimania

Neprisijungęs Marashka

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Klaipedoj ir aplink nieko nerandu pirkti šitos movos. Audi ir wv centras kaina užlupę. Gal yra galinčių kas nupirkti ir atsiųsti iš kitų Lt miestu ? Tik aišku ne kosmoso kaina

Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18258
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nu kas čia per marazmai;
tu rimtai pardėse ieškai??
kreipiesi tik ten, kur veža originalą, aftermarketo nebus. užsakai. vietoje niekas neturėjo ir tokių dalykų. Kreipkis į bet ką, kas užsako OEM dalis. PVZ http://hibdeta.lt/ http://naujos-dalys.gtvgroup.lt/main/about/
Rimelana
visiems reikės rašyt kodą.
Pigiausia Rimelana kiek teko susidurti, būtent šią dalį imiau už 32 gal. Atstovybėj 50, atveš į vietą. Imčiau atstovybėje.

KODĖL TAIP SUNKU?

Neprisijungęs Marashka

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
Tai aš ne tik atstovybėse bet ir internete žiūrėjau (eBay, amazonė, šiaip usa saituose). Kitose parduotuvese tik pečiais guzciuoja, O rimelana imeciau tai ten nieko neranda. Gal tik skambinti reikia?

Neprisijungęs Marashka

  • Įrašai: 38
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Klaipėda
tai va gavau ats is rimelanos tai  sake detale nebegaminama ir pardavime nebeturi. teks moketi 50-60 eu :(

Neprisijungęs RaimundasK

  • Įrašai: 39
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki,

Klausimas dėl A4 B8 '11 quattro ekspolatavimo ir padangų parinkimo.
Ar yra koks skirtumas kokio rašto padangas dėti ant quattro važiuoklės? Nudylimas aišku vienodas turėtų būti tarp ašių?

Klausiu, nes iš nuogirdų kalba, jog gali kilti bėdų su reduktoriais ir pan.