Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 365251 kartus)

Neprisijungęs ~Schwein'steiger~

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
tai pats jau pavadinimas aiskiai pasako kad ten yra guolis o is paziuros tai jis neblogai atrodo, pas mane zymiai baisesnis, bet as tavo vietoje pabandyciau ten gerai pripurksti RVS'o skirto guoliams tai manau turetu praeiti cypimas...

Neprisijungęs MantasJM

  • Įrašai: 406
    • Žiūrėti profilį
Kokius tepalus pilat ar patartumet pilt i 1.8tq a4 b5 00m deze ir reduktoriu?

Neprisijungęs rackys

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
tai pats jau pavadinimas aiskiai pasako kad ten yra guolis o is paziuros tai jis neblogai atrodo, pas mane zymiai baisesnis, bet as tavo vietoje pabandyciau ten gerai pripurksti RVS'o skirto guoliams tai manau turetu praeiti cypimas...
Na jis pas mane necypia, o taip atrodo kad malas į visas puses  čia turbūt išsibalantsavęs yra(ar kazkas tokio) nes toj guma labai jau elastinga. Ir kai vaziuoju viduj jaucias lyg ir kalimas. Cia aisku pinigu klausimas, na bet norou keist ir rankonio trosus, o be kardano ir dusliaus nuemino ju pakeist nelabai eina matyt,  tai galvoju ir guoli susitvarkyt, kad to kalimo nebutu.

Neprisijungęs ~Schwein'steiger~

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
tai pats jau pavadinimas aiskiai pasako kad ten yra guolis o is paziuros tai jis neblogai atrodo, pas mane zymiai baisesnis, bet as tavo vietoje pabandyciau ten gerai pripurksti RVS'o skirto guoliams tai manau turetu praeiti cypimas...
Na jis pas mane necypia, o taip atrodo kad malas į visas puses  čia turbūt išsibalantsavęs yra(ar kazkas tokio) nes toj guma labai jau elastinga. Ir kai vaziuoju viduj jaucias lyg ir kalimas. Cia aisku pinigu klausimas, na bet norou keist ir rankonio trosus, o be kardano ir dusliaus nuemino ju pakeist nelabai eina matyt,  tai galvoju ir guoli susitvarkyt, kad to kalimo nebutu.
o tu tikras kad ten ne koks duslintuvas vibruodamas dauzosi y ka nors? bet visgi masina nenauja tai jei ir necypia ir nebilda tai tik laiko klausimas kada prades,tai jei galimybes leidzia tai butinai pasikeisk  (h)

Neprisijungęs rackys

  • Įrašai: 33
    • Žiūrėti profilį
Išėmiau kardana pakabinamas guolis pasukus sukiojas į visas puses tvarkymas pakabinamo guolio 300 +keitė granata(padėvėta) sudėjau problema išnyko. Padėjau 440 Lt.

Neprisijungęs ~Schwein'steiger~

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
Išėmiau kardana pakabinamas guolis pasukus sukiojas į visas puses tvarkymas pakabinamo guolio 300 +keitė granata(padėvėta) sudėjau problema išnyko. Padėjau 440 Lt.
teisingai, taip ir reikėjo padaryt (+), o daug vargai kol išėmei tą kardaną? aš ir planuoju keistis tuos rankinio trosus bet tikiuosi išimti nieko nenuiminėdamas...

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
teks paleisti pakabinama nuo kebulo ir gali keisti trosus , bet reikia plonu ranku  ;) :D as savo taip keiciau  :)

Neprisijungęs ~Schwein'steiger~

  • Įrašai: 89
    • Žiūrėti profilį
teks paleisti pakabinama nuo kebulo ir gali keisti trosus , bet reikia plonu ranku  ;) :D as savo taip keiciau  :)
vat plonų rankų aš kaip tik ir neturiu, net db. rašant klaviatūroje po tris raides pasispadzia... (-) :[ :( :D
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Liepos 01, 19:06:20 sukūrė audi 100 c4 avant »

Neprisijungęs Dariuxxxassss

  • Lietuvių kalbos darkytojas
  • Klubo garbės narys
  • *
  • Įrašai: 3773
    • Žiūrėti profilį
na tada teks pavargti , nes ten nera tikrai labai jau geras priejimas , dar ir duslintuva nuo galiniu gumu turesi nukabinti , nusijimti tas blekas , tada pakabinamas ir tada pamatysi ten viskas tikrai nera lengva galiu pasakyti  ;)

Neprisijungęs raima

  • Įrašai: 2158
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
sveiki. ar verta tvarkyti greicio deze ar ieskoti kitos? c4 2.3l q

Neprisijungęs raganius

  • Įrašai: 301
    • Žiūrėti profilį
sveiki quatristai.kadangi tai mano pirmoji quattro po begales FWD ir keletos RWD tai pasidare idomu ar tikrai su quattro apsisukineti sunkiau kiemuose ir kur pilnai reikia susukti vaira. klausiu nes susukus pilnai vaira ir apsisukinejant ant asfalto jauciasi lyg galiniai ratai truputi praslidinetu,na toks jausmas kad jie suktusi per prievarta,aisku tas jausmas jauciasi nesmarkiai.ar tai taip turi but ar kas nors cia negerai? a4 b6 1.9tdi.

Neprisijungęs Horch

  • Įrašai: 118
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
sveiki quatristai.kadangi tai mano pirmoji quattro po begales FWD ir keletos RWD tai pasidare idomu ar tikrai su quattro apsisukineti sunkiau kiemuose ir kur pilnai reikia susukti vaira. klausiu nes susukus pilnai vaira ir apsisukinejant ant asfalto jauciasi lyg galiniai ratai truputi praslidinetu,na toks jausmas kad jie suktusi per prievarta,aisku tas jausmas jauciasi nesmarkiai.ar tai taip turi but ar kas nors cia negerai? a4 b6 1.9tdi.
Viskas tvarkoi, taip turi buti.

Neprisijungęs raganius

  • Įrašai: 301
    • Žiūrėti profilį
aisku tada.lauksim ziemos Q pasismaginimams  :D

Neprisijungęs wladkaa

  • Įrašai: 191
    • Žiūrėti profilį
seip guolis nuo bnv ~50 febinis granatos kardano apie 40lt na visa kita darbas gal siek tiek daugokai paeme 440lt?

Neprisijungęs bebaimis1

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
Klausimas profams, labai man aktualus: ar maniskei 1986m. A100tq 121Kw, tinka 1987m. A100t, ne q, 121Kw greiciu deze?

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Klausimas profams, labai man aktualus: ar maniskei 1986m. A100tq 121Kw, tinka 1987m. A100t, ne q, 121Kw greiciu deze?
Tikrai ne. paprastai aiskinant ne quattro dezeje nesideda kardanas. Taip kad butinai turi but quattro deze.

Neprisijungęs bebaimis1

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
Aciu uz infa! Dar norejau paklausti, ar auksciau minetos 2.2 turbo dezes "viduriai" gali tikti kaip donorai 2.2 turbo quattro greiciu dezei? Klausiu, nes mano tq dezeje tik per smarku girgzdesi isijungia antras begis-visi kiti veikia idealiai.

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Aciu uz infa! Dar norejau paklausti, ar auksciau minetos 2.2 turbo dezes "viduriai" gali tikti kaip donorai 2.2 turbo quattro greiciu dezei? Klausiu, nes mano tq dezeje tik per smarku girgzdesi isijungia antras begis-visi kiti veikia idealiai.
Kai jungi begi atrodo, kad per dantis pereina ? Na as labai jau daug nezinau, bet jeigu taip tai 2 begio sinchronizatorius turetu but. O ar tiks viduriai negaliu pasakyt, teks palaukt kol atsiras daugiau zinantis :]

Neprisijungęs bebaimis1

  • Įrašai: 17
    • Žiūrėti profilį
Aciu, Paradizai.

Neprisijungęs audi-90TQ

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
vis negaliu suprast vieno dalyko,pasiskaiciau cia biski apie q,bet neviska supratau ... pas mane audi 90q 2.2 typ 85 1985. Tai va kaip as suprantu blokiruotea: pirma padetis kai neijungtos blokiruotes,tai taip suprantu kad sukasi vienas priekinis ratas ir vienas galinis ratas (ta prasme kuriam lengviau) kai ijungiu  antra padeti tai uzsiblokuoja priekinis tiltas ir sukasi du priekiniai ratai visada (kad ir vienas ore kabetu)o galas lieka toks,kad kuriam lengviau suktis sukas,ijungus trecia padeti tai uzsiblokuoja ir galinis tiltas ir tada sukasi visi ratai visada.O dabar paskaitinejau kad kai ijugus pirma padeti tai blokuojasi centrinis difas (galvojau kad priekine blokiruote)tai kaip cia suprast?paaiskinkit kas ten blokuojasi centriniam dife?ir taip gaunas kad priekiniai ratai neuziblokuoja?

(aciu uz supratinguma)

Neprisijungęs audi-90TQ

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
dar klausimas prie to pacio jai neisjungi centrines blokiruotes ir vaziuoji  tolaiu sau koki 100km/h tai inai atsiblokuoja ar kas ten vyksta,ar cia jau negerai senam perehodui? (z)

 (jau issivaizduoju kaip pasipils cia kritika ir taip toliau...   na bet ne visi gi cia viska zino kaip as ;) )


Neprisijungęs Domas

  • 200 20v
  • Klubo narys
  • *
  • Įrašai: 18259
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
padėtys yra 3: 0 1 ir 2
0 padėtyje viskas sujungta opendiffais - pakelsi vieną ratą, tas ir suksis, stovėsi vietoj (niekas su varikliu "kietai nesujungta")
1 padėtyje sublokuotas centras, t.y. priekis ir galas sukasi tiksliai vienodu greičiu, kad nejudėti reikia pakelti kurį nors priekinį IR kurį nors galinį ratą (su varikliu kietai sujnugtos abi ašys, priekis ir galas, bet nei vienas iš ratų)
2 padėtyje pasilieka sublokuotas centras, tik dar sublokuojamas ir tarp galinių ratų esantis reduktorius. Todėl kietai su varikliu sujungti būna abu galiniai ratai, jie suksis visada, ir priekinė ašis, norint imobilisuoti auto reikia palekti ABU galinius ratus + bent vieną priekinį

Neprisijungęs Paradizas

  • Įrašai: 213
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Ir atsakant i klausima, tai niekas neatsijugia, kokia padeti isijungsi, taip ir bus visada, nepriklausomai nuo greicio.

Neprisijungęs audi-90TQ

  • Įrašai: 25
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Didelis dekui uz issamius atsakymus,dabar vikas aisku :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Liepos 14, 22:13:03 sukūrė audi-90 »

Neprisijungęs EDWISTDI

  • Įrašai: 82
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Sveiki. Nu ka pradesiu auto biski remontuot tai norejau paklaust, kiek reik tepalo i reduktoriu galini? ir koks geriausias?
Auto 2002m a4 2.5 TDI quattro.  ?!?
tik va dar viena beda  :V nerandu kur ipilt tepala i reduktoriu. Po apacia yra varztas isleidimo, virsuja yra alsuoklis, o sone nerandu kur pilt.
ar as ko nepastebiu?
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Liepos 17, 16:30:18 sukūrė EDWISTDI »