Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 515811 kartus)

Neprisijungęs s4power

  • Įrašai: 1370
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Techninė klausimų ir atsakymų tema.
« Atsakymas #50: 2008 Sausio 06, 11:29:31 »
gerai butu gaut manuala,gal ten kazka galima butu rast... bet jei rasit linka tai butinai idekit..