Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?

Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 241797 kartus)

Neprisijungęs simkaras

  • Įrašai: 1430
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Panevėžys
Sveiki, auto Passat B5.5 4Motion, automatas, 4 q karta.
Nuo 45 km/h, prasideda vibracija, ūžesys. Važiuojant tiesiu keliu pasukant į dešinę garsas ir vibracija dingsta, į kairę pasukus, nu labai jau minimaliai padidėja kažkas. Kaip ir rato guolis, bet iš kur ta vibracija eina?
Man nepatinka tokios bėdos, kur priežastis neaiški. Dėžė, torsenas, pusašias, granta, guolis? Kaip įsitikint, kad reikia keisti tikrai tą, ką reikia. Su dėžė dar bandyta ir tiptroniku junginėt bėgius, bet vibracija tik nuo greičio pasireiškia.
EDIT. Padangos buvo keistos iš vasarinių į žiemines  - irgi tas pats.
Ši istorija darosi įdomi :D. Pakeistas d.p. priekinis rato guolis, nuėmus tikrai matėsi laisvumas. Įdėtas kitas, tas pats š. Nuvaryta pas APD meistrus, pravažiavo pasakė, kad su dėže viskas tvarkoj, nebent problemos su kažkuriuo difu. Ant torseno kabo lašas, bet atsisukau, beveik 2 švirkštus suleidau, 30 gramų. Daugiau ant galinio matosi tik dulkėm apaugę(bet netikiu, kad pas kitus to nebūtų), ir šiaip auto stovi garaže, niekur jokių dėmių nėra. Patarė važiuot ant kelto, išsijungti ESP ir tikrinti. Informuosiu apie tolimesnę eigą :).

Istorijos pabaiga tokia, kaltas dešinys galinis rato guolis. Pakeitus viskas išsisprendė. Beje pasirodo passatui, jis yra identiškas kaip ir priekyje.