Alio alio
, kas turit c4 2,8 q Padėkit išsklaidyt abejones...
Visi kiti atkreipkit dėmesį TAI QUATTRO... Ne šiaip ceškė su 85 ar 128kw. vat... :[
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?action=profile;u=11584 klausk šito pono arba exstoro, kolkas tiek 2.8q pamenu
Baikit, aš tikrai ne ponas, tiesiog forumietis arba galit Aurimu vadinti, nu arba pagal niką.

Kaip tik užsukau paskaityti.

Klauskit, ką galėsiu, tą padėsiu. Kalbant apie greitį su 5 pavara, tai 200km/h pasiekiu dar be raudonų apsukų, kiek tiksliai ten lieka iki raudonų negaliu pasakyti, nes tokiu greičiu ne į apsukas, o į kelią žiūriu, bet manau įvaizdį susidarėt. Raudonų apsukų siekti su 5 pavara nesiryšiu, nes dar daug žolės reikia apšikti, kol patirties mašinos vairavime pakankamai įgysiu lakstyti max speedais. Šiandien kaip tik sulanksčiau ratlankį į bardiūrą, tiesa leistinais greičiais važiavau, bet tai vis tiek pagalvokit ką sulankstysiu lėkdamas virš 200km/h
![laughing out loud :-]](http://www.audiklubas.com/forumas/Smileys/3rdpty/f10.gif)
Juokauju žinoma, bet vis dėl to nenoriu bandyti max speed.

Mintis apie 3 pavarą labai tikėtiną, nes su trečia pavara ties redlinu ir būna apytiksliai apie 130-140km/h.
