Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Quattro techninė klausimų ir atsakymų tema.  (Skaityta 513368 kartus)

Neprisijungęs Dominus

  • Įrašai: 103
    • Žiūrėti profilį
Alio alio :-{ , kas turit c4 2,8 q     Padėkit išsklaidyt abejones...

Visi kiti atkreipkit dėmesį TAI QUATTRO... Ne šiaip ceškė su 85 ar 128kw. vat...  :[
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php?action=profile;u=11584 klausk šito pono arba exstoro, kolkas tiek 2.8q pamenu
Baikit, aš tikrai ne ponas, tiesiog forumietis arba galit Aurimu vadinti, nu arba pagal niką.  (aa)

Kaip tik užsukau paskaityti. :) Klauskit, ką galėsiu, tą padėsiu. Kalbant apie greitį su 5 pavara, tai 200km/h pasiekiu dar be raudonų apsukų, kiek tiksliai ten lieka iki raudonų negaliu pasakyti, nes tokiu greičiu ne į apsukas, o į kelią žiūriu, bet manau įvaizdį susidarėt. Raudonų apsukų siekti su 5 pavara nesiryšiu, nes dar daug žolės reikia apšikti, kol patirties mašinos vairavime pakankamai įgysiu lakstyti max speedais. Šiandien kaip tik sulanksčiau ratlankį į bardiūrą, tiesa leistinais greičiais važiavau, bet tai vis tiek pagalvokit ką sulankstysiu lėkdamas virš 200km/h  ;) :-] Juokauju žinoma, bet vis dėl to nenoriu bandyti max speed. :D

Mintis apie 3 pavarą labai tikėtiną, nes su trečia pavara ties redlinu ir būna apytiksliai apie 130-140km/h. :)