Biesas - tikra tiesa, pasikabinau, aciu dievuj kieme tik... o ne kur vienas miskuose... i dabar zinau kas kaip kur ir prie ko.
Del stabdziu magymo tai, sutares buvau avaryti masina i Audi centra Vilniuje. Taciau man paskambino kazkoks meistras is ten, issiaiskino kuo skundziuosi ir sake jop viskas cia taip ir turi buti. Jis dar paminejo, kad vienintelis budas iseiti is sios nemalonios situacijos kada du ratai (vienas priekinis vienas galinis) yra visiskai prarade sukibima, yra lengvai priminti stabdi arba lengvai uztraukti rankini ir bandyti lipti is tos nemalonios padeties. Jis minejo, kad tokiu atveju toji mistiskoji EDL sistema (apie kurios veikima niekas man atrodo nei girdejo nei mate nei jaute jos veikima) supranta, kad tie du ratai jau nebekabo ore, turi sioki toki sukibima ir tada va ji pradeda dirbti tik, nes kol du ratai kabo visiskam ore ir neturi rimtesnio pasipriesinimo EDL nusiplauna nuo sio reikalo ir narsuji vairuotoja (inerusi kur nereikia) palieka likimo valiai.
Kažkaip niekas ir neišsiaiškino ar veikia pas tave ta edl, o patikrinti labai paprasta, mašina suskersuoji ant kalniuko, kad du istriži ratai pasikeltu ir bandai važiuot, jei neveik edl mašina stovi o du ratai sukasi, nekart bandžiau ir visai neblogai veikė. Stabdžiai trumpais impulsais stabdo ratus ir mašina visada išvažiuodavo

A4 00m Q. O vat keletas džipu gerai sukreipus nejudėdavo!!! taigi edl yra privalumas.
Važiuojant mažu spinduliu ratu turėtu pasijausti toks lyg abs traskejimas, tai edl bando pristabdyti greičiau besisukančius ratus. Nevisa bet dažnai tas girdisi pas mane.
Tavo atveju nespaudžiant perdaug gazo turėjo suveikinėti edl, nebent kiti ratai buvo labai stipriai įsirėme ir mašina pajudint iš vietos buvo labai sunku, taigi edl nepakako jėgos. Tai nėra labai jau geras dalykas, bet nereik nert keurai per pusnis.