Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Kaip uzsukt Q  (Skaityta 20358 kartus)

Neprisijungęs Darren

  • Įrašai: 113
    • Žiūrėti profilį
Re: Kaip uzsukt Q
« Atsakymas #125: 2009 Gruodžio 16, 10:18:00 »
Veikia, hmm bet jei netvarkinga, tai visada taip butu. o gali but taip kad tarkim ratai greitai sukosi, greiciau negu 40km/h ir atjunge blokavima?