Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
Labas,
Svečias
. Prašome
prisijungti
arba
užsiregistruoti
. Did you miss your
activation email?
1 valandą
1 dieną
1 savaitę
1 mėnesį
Visada
Prisijungti naudojant vartotojo vardą, slaptažodį ir sesijos trukmę
Pradžia
Paieška
Kalendorius
Prisijungimas
Registruoti
Startline chip tunning
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
Kaip uzsukt Q
»
Žinutė #583155
« ankstesnis
sekantis »
Spausdinti
Puslapiai:
1
...
4
5
[
6
]
7
Žemyn
Autorius
Tema: Kaip uzsukt Q (Skaityta 20358 kartus)
Darren
Įrašai: 113
Re: Kaip uzsukt Q
«
Atsakymas #125
:
2009 Gruodžio 16, 10:18:00 »
Veikia, hmm bet jei netvarkinga, tai visada taip butu. o gali but taip kad tarkim ratai greitai sukosi, greiciau negu 40km/h ir atjunge blokavima?
Prisijungęs
Spausdinti
Puslapiai:
1
...
4
5
[
6
]
7
Viršun
« ankstesnis
sekantis »
Lietuvos Audi klubo forumas
»
Audi quattro
»
Quattro klausimai - atsakymai
»
Kaip uzsukt Q
»
Žinutė #583155