Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a6c6 3.0l quattro ar 2.7l fwd?  (Skaityta 6878 kartus)

Neprisijungęs Ownis

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Audi a6c6 3.0l quattro ar 2.7l fwd?
« Topic Start: 2017 Spalio 26, 16:18:52 »
Sveiki, planuoju greitu metu pirkti a6c6 ir esu siek tiek neapsisprendes kuri varianta rinktis. Noreciau suzinot realu skyrtuma tarp siu modeliu kuro sanaudu bei eksploatacijos kastu. Ar patvari siu modeliu quattro sistema? Ir tiesiog asmeniniu nuomoniu ka rinktumetes :)

Neprisijungęs AuG3

  • Įrašai: 3000
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi a6c6 3.0l quattro ar 2.7l fwd?
« Atsakymas #1: 2017 Spalio 26, 16:46:06 »
Sveiki, planuoju greitu metu pirkti a6c6 ir esu siek tiek neapsisprendes kuri varianta rinktis. Noreciau suzinot realu skyrtuma tarp siu modeliu kuro sanaudu bei eksploatacijos kastu. Ar patvari siu modeliu quattro sistema? Ir tiesiog asmeniniu nuomoniu ka rinktumetes :)
Atsiprašau, bet ŽIAURIAI keistas klausimas. jeigu pasiryžęs keliais litrais daugiau pilti tai aišku tik galindesnį ir quattro variantą. O apie eksplaotavimą pilna temų sukurta kam papildomai diskutuoti. Ta prasme jeigu lygintume 2,7quattro ior 3,0quattro tada jau skirtumai būtų. Bet siūolyčiau keturių varomų sistemą imti. Žiemą bent nesikas vienas varomas ratas.

Neprisijungęs Ownis

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi a6c6 3.0l quattro ar 2.7l fwd?
« Atsakymas #2: 2017 Spalio 26, 17:18:57 »
Zinau, gal kiek ir keistokai paklausiau, bet tiesiog tenka rinktis tarp siu variantu. Kiek domejausi quattro bent pora litru daugiau valgo, nera zinoma daug, bet idomu kitu zmoniu patirtis.

Neprisijungęs janiakas

  • Įrašai: 199
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Utena
Re: Audi a6c6 3.0l quattro ar 2.7l fwd?
« Atsakymas #3: 2017 Spalio 26, 20:31:44 »
Tiktai quattro. Bent mane nervina vienas buksuojantis ratas. :D

Neprisijungęs only AUDI

  • Moderatorius
  • *
  • Įrašai: 15998
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi a6c6 3.0l quattro ar 2.7l fwd?
« Atsakymas #4: 2017 Spalio 27, 02:28:13 »
Tai paskaityk C6 temą, ten viskas aprašyta, nereikės dar vienos temos kurti.Kad ir čia http://www.audiklubas.com/forumas/audi-c6/perkate-audi-a6-2-7tdi-arba-3-0tdi-informacija-pradedantiems/