Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi a4 1.9TDI Quattro  (Skaityta 28624 kartus)

Neprisijungęs egis222

  • Įrašai: 41
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Re: Audi a4 1.9TDI Quattro
« Atsakymas #25: 2008 Spalio 19, 09:27:17 »
Kai nupirkau zmonai tokia audi, vaziuokle buvo visiskai apleista, net pavojinga vaziuoti buvo, priekine dalis praktiskai mirus buvo, viska keiciau, o gale tik viena traukute teko pakeisti, taip kad pasidarykit isvadas ar jau labai brangus islaikymas quattro :)