Kai nupirkau zmonai tokia audi, vaziuokle buvo visiskai apleista, net pavojinga vaziuoti buvo, priekine dalis praktiskai mirus buvo, viska keiciau, o gale tik viena traukute teko pakeisti, taip kad pasidarykit isvadas ar jau labai brangus islaikymas quattro
