Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Žinutės - galingas

Puslapiai: [1] 2
1
Info update:
ABS + Steering assist blokų atnaujinimai problemą iš esmės išsprendė. Sakykim, išsprendė 80%. Ai, dar silentblokai du pakeisti. Ar turi tiesioginės įtakos šiuo atveju - vargu.
Tiek žinių.

2
Jop, active steering. B8,5
Tik ką iš "Moller".
"Taip, pas mus buvo čia tokia moteriškė su A5 B9, lygiai ta pati problema. Pasikeitė padangas į kietesnes - baigėsi vargas. Čia ABS blokas pradeda labai anksti įsikišinėt ir vibruoja".
- "Tai kad pas mane padangos žieminės, naujos, geros - Bridgestone Blizzak LM005, kame bėda?"
- "Tai pas ją tokios pat LM005 buvo, kažkokias paprastas užsidėjo, problemos baigėsi".

Pagal mane, tai ten ABS blokui reikalingas rimtas softo updeitas, o ne padangas "kietesnes" visiems montuoti, jei jam visur išskyrus lygų asfaltą atrodo kad tuoj-tuoj reikes antipraslydimą jungti. Idiotizmas.

3
Kolonėlę keičiau su tokiais simptomais. Ypač man jusdavosi rytais, tik užkūrus auto ir lėtai važiuojant iš garažo.
Su kokiu būtent modeliu buvo problema? Mašinoje aktyvus vairas irgi buvo?

4
Sveiki, Audi mėgėjai, žinovai ir tokiais besidedantys :)

Pastebėjau keistą ir nemalonią vibraciją, kuomet mašina važiuoji per duobetas gatves, ypač - prastais miško ir žvyro keliais: ne nuolat, bet dažnai ir su sunkiai paaiškinama logika vibruoja vairas. Vibracija - labai panaši į Lane Assist (eismo juostų palaikymo) / Active Steering (aktyvus vairavimas) vibraciją.
Mašinoje šios sistemos yra. Deaktyvavus vibraciją dėl eismo juostų palaikymo - problema išlieka.

Kas nors susidūręs?
Ačiū.

5
Džiaugiamės galėdami pranešti, jog galime pasiūlyti Bosch MD1 / MG1 variklio valdymo blokų programavimą naujausiems pagrindinių gamintojų automobiliams.


Naujausių Bosch MD1 / MG1 valdymo blokų programavimas: https://galingas.lt/naujienos/naujausiu-bosch-mdg1-ecu-programavimas/


VAG grupė
Labiausiai laukiami programavimui VAG grupės automobiliai be abejonės yra mažeji 1.5 TFSI EA211 EVO (96kW DACA ir 110kW DADA varikliai), taip pat – 2.0 TFSI EA888 (nuo 145kW DKTC iki 169kW DKTA galingiausioje versijoje). Šie varikliai atitinka naujausias griežtąsias Euro 6D-TEMP taršos normas. Be 1.5 TFSI ir 2.0 TFSI, VAG koncerno pagal naują tvarką pervadintų 35 TFSI, 40 TFSI ir 45 TFSI, Audi vairuotojai gali tikėtis itin linksmų rezultatų iš naujojo 3.0T V6 (EA839) variklio. Šis rimtas naujokas plaks naujajame Audi S4 modelyje, kai tuo tarpu 2.9T (EA839) dirbs Audi RS4 modelyje.

Geros žinios ir dyzelinių variklių gerbėjams: pilnai palaikomi tiek senesni 4.0TDI, tiek naujieji 3.0 TDI EA897 EVO2, turintys 170kW (45 TDI), 210kW (50 TDI), ir 262kW (Audi S4 TDI, S6 TDI, S7 TDI).

Naujieji Audi RS6 ir RS7, laukiami 2020 metais, turės 4.0 TFSI variklius, kurie jau dabar dirba Lamborghini Urus automobiliuose. RS6 ir RS7 turės naują MG1CS008 variklio valdymo bloką, kuris programuojamas jau dabar.

Bosch MD1CS004 TC298TP
Bosch MD1CP004 TC298TP & SPC5777
Bosch MD1CP014 TC298TP
Bosch MG1CS001 SPC5777
Bosch MG1CS002 TC298TP & SPC5777
Bosch MG1CS008 TC298TP & SPC5777
Bosch MG1CS011 SPC5777
Bosch MG1CS111 SPC5777
 
Lamborghini
Pasirodę 2018 metais, Lamborghini Urus neabejotinai yra vieni labiausiai laukiamų favoritų programavimui. Urus modelis yra varomas 4.0 TFSI (DCUA) variklio, originaliai turinčio iki 650Ag: būsima daugelio VAG flagmanų širdimi.

Bosch MG1CS008 TC298TP
 
Porsche
2018 metais Porsche pradėjus rimtą savo automobilių gamos atnaujinimą, rinkai buvo pasiūlyti nauji benzininiai varikliai: 3.0T (beveik identiškas Audi S4), 2.9T (beveik identiškas Audi RS4) ir 4.0T (Turbo ir GTS versijos). Visi jie atitinka naujausius Euro6D-TEMP taršos standartus. Gera žinia ta, kad naujojo Porsche 911 992 variklius valdo naujasis Bosch MG1CP007 valdymo blokas. Visi dabartiniai varikliai (Carrera S 3.0T), taip pat netolimoje ateityje (2019 rugsėjį) pasirodysiantys GTS ir Turbo modeliai yra palaikomi jau dabar.

Bosch MG1CP007 TC299TP
Bosch MG1CS002 TC298TP
Bosch MG1CS008 TC298TP

Važiuojam toliau. Kartu su jumis - dviem žingsniais priekyje!

6
Dyzeliniai varikliai / Re: kess v2 audi a4 b6 2002 aym edc15vm+ Problema
« Įrašytas: 2019 Rugpjūčio 26, 13:15:24  »
visi klausimai del Kess tik Alientech supporte :) o jei tai china shrzudas tai klausk geltonu zmogeliuku "sipport" (+)
Sveiki. problema kad ant kess meta error unknow ecu bet nuskaito ta ecu, issaugau faila ir neleidzio jo niekur paleisti remepinti, nei winols nei titanium.
 Tarp kess protokolo nera tokio edc15vm+
butinti nebandziau, internete isknisau bet info praktiskai neradau...
Patarkite kaip nuskaityti ta variklio kompa baisiai dekingas uz pagalba.

Jei reikės pagalbos / patarimo perkant originalų prietaisą - visada prašom. Kainas proto ribose tautiečiams pakoreguosime visada.
https://www.alientech-tools.com/en/dealer/lithuania/

7
Dyzeliniai varikliai / "Dyzelgeite" aptiktas "dyzelgeitas": skandalas tęsiasi :)
« Įrašytas: 2019 Rugpjūčio 22, 21:24:55  »
“Dieselgate” skandalo tęsinys: melagingas algoritmas – melagingame algoritme.

Visas straipsnis - čia:
https://galingas.lt/blogas/dyzelgeitas-dyzelgeite-skandalas-tesiasi


8
“Dieselgate” skandalo tęsinys: melagingas algoritmas – melagingame algoritme.

Visas straipsnis - čia:
https://galingas.lt/blogas/dyzelgeitas-dyzelgeite-skandalas-tesiasi

9
Vilnius / Re: Nuolaidos VAG automobilių programavimui "Galingas LT"
« Įrašytas: 2019 Birželio 18, 16:02:34  »
Jei atvyksite uzsiklijave Audi logotipa ant Renault, manau isimti padarysime del bendro reikalo ir juoko :)

10
Dažniausiai išgirstus klausimus mūsų srityje aprašome čia:
https://galingas.lt/klausimai/


Jei ką praleidome, ir jūsų nuomone reikėtų įtraukti į šį sąrašą - rašykite mums, būtinai apsvarstysime!  :)

11
Vilnius / Re: Nuolaidos VAG automobilių programavimui
« Įrašytas: 2019 Birželio 10, 23:51:01  »
Taip jau atsitiko, jog postas apie nuolaidas VAG grupei mūsų darbams forume vėl atsirado tik šiandien. Todėl tyliai, bet su malonumu siūlome Audi klubo nariams pratęsti nuolaidą dviems savaitėms, t.y. iki birželio 21 dienos.
Raktinis žodis - Audi Klubo Nuolaida 20%.

Susisiekite su mumis telefonu 860814443, mūsų interneto svetainėje, arba Facebook puslapyje:
www.galingas.lt
www.facebook.com/galingas.chip.tuning

Iki malonaus!

12
Straipsnis aktualia žalingos varikliui, galingumui bei sąnaudoms "dieselgate" programinės įrangos tema:


https://galingas.lt/blogas/nematoma-dyzelgeito-skandalo-puse/

13
Sveiki, "Audi klubo" nariai ir svečiai.
Čia priminsime apie mūsų atliekamas paslaugas, naujienas bei vykdomas akcijas.


Nepažadame itin greitai atsakyti į rūpimus klausimus forume, tačiau mielai lauksime jūsų el. laiškų, pranešimų bei skambučių.
Visa informacija - mūsų interneto svetainėje: www.galingas.lt

14
Vilnius / Nuolaidos VAG automobilių programavimui "Galingas LT"
« Įrašytas: 2019 Gegužės 29, 18:31:08  »
Sveiki, Audi klubo nariai!
Gavę aiškų priminimą apie tai, jog senokai nedovanojome nuolaidų savo darbams VAG grupės šeimininkams, darome išvadas :)
https://galingas.lt/naujienos/nuolaida-vag-grupei-2019-06/

https://galingas.lt/paslaugos/Reklama suderinta.


15
Vilnius / Re: Nerekomenduojami meistreliai ir servisiukai
« Įrašytas: 2015 Kovo 07, 13:54:24  »
Truputis deguto i galingas.lt statine: zodziu pacipavo ir ispjove man DPF 3,0tdi, paprasiau grazinti filtra, sako tipo tau tikrai to bevercio daigto reik? Sakau tai ne .. Atnese is kazkur...nu ka as zinau paprastas zmogus kiek kg turi ten būti...Parsivezu i gimta miesta nu ir deliodamas puzlle is to filtro matau kad tikrai ne visas atiduotas.. Nuvezu i supirktuve..2,1kg. Supirkejui atlikinejant filtro dulkiu analyzus ten su aparatura, jis manes klausia: cia opelio? Sakau A6. Sako baik meluot gi matau pagal tauriuju metalu kieki kad opelio...Saukau kiek duosi? Sako uz sita galiu 28eu duot bet jei A6 atveztum tai butu apie 4kg ir duociau apie 100eu.
 Tai va chebryte pasimokykit is mano istorijos... Galingas.lt (n)

Sveiki. Nemaloni, tačiau nebe nauja situacija: visų pirma, būtų ganėtinai smalsu sužinoti, kur yra ta puiki vieta, kur klientas, atvežęs 3.0TDI DPF filtrą (be katalizatoriaus), gauna 100EUR. Tai - nemaži pinigai, kurie leistų ženkliai sumažinti darbų kainą klientui.
Situacija su DPF filtrų išjungimu ir šalinimu pas mus tokia: kadangi statistiškai DPF filtrą pasiimti su savimi pageidauja 3-5% klientų, todėl dėl to galvos nekvaršiname nei sau, nei savo klientams. Greičiausiai taip yra todėl, kad pagrindiniai mūsų klientai - kontingentas, nekeliantis problemų lygioje vietoje nei sau, nei kitiems.
DPF filtrai pas mūsų mechanikus po mechaninio pašalinimo talpinami į bendras "bačkas", kurias kartą į mėnesį vežame į Kauną (ne į Vilnių todėl, kad čia mokama gerokai mažiau), ir turime vidutiniškai 600-800EUR naudą. Atsižvelgiant į tai, jog per dieną vidutiniškai suprogramuojame po 4 automobilius, kurie šaltu metų laiku apie 70%, o šiltu - apie 50% atvyksta DPF filtrų išjungimui ir šalinimui, gauname greičiau simbolinę pinigų sumą, tenkančią vieno automobilio DPF filtro kainai.
Klientui išreiškus pageidavimą pasiimti DPF filtrą su savimi, informuojame apie tai mechanikus, ir DPF filtras įkraunamas į kliento bagažinę. Manau, jog tokį norą išreiškėte po visų darbų, todėl surasti ir jums atiduoti DPF filtro likučiai galėjo būti supainioti su kito automobilio DPF. Deja, to nėra taip paprasta išvengti, viską talpinant į bendrą statinę.
Noriu pastebėti, jog saugodami savo ilgametį vardą, bei turėdami nuolatinį, didelį klientų srautą, negalime sau leisti piktnaudžiauti klientų pasitikėjimu, kad pernelyg dažnai nesikartotų tokios situacijos, kaip ši.
Kita vertus, ten, kur suprogramuojama po 3-4 mašinas per savaitę, tikimybė nepatikti kuriam nors klientui yra gerokai mažesnė, nei sutvarkant po tiek pat automobilių per dieną.
Man labai gaila dėl susidariusios situacijos - pirmadienį padarysim mini susirinkimą, kad tokie atvejai kartotųsi kaip galima rečiau. Ironiška, tačiau kaip taisyklė, tokie atvejai dažniausiai baigiasi taip ir nesulaukus nepatenkinto kliento kreipimosi į mus, o tik pasibarus mūsų adresu viešoje erdvėje :) Tai verčia daryti dviprasmiškas išvadas ir suabejoti kritikos objektyvumu.

Būtų malonu, jei susisiektumėte su mumis, ir galėtume surinkti kiek daugiau informacijos. Kartu ir išspręsti situaciją kaip galima konstruktyviau. Primygtinai paprašysiu suteikti informacijos apie tai, kur taip brangiai superkami DPF filtrai.
Ačiū už nuomonę, tai bet kokiu atveju išeis visiems į naudą.

16
Audi C6 / Re: Pokalbiai ir diskusijos
« Įrašytas: 2015 Kovo 07, 12:58:51  »
Truputis deguto i galingas.lt statine: zodziu pacipavo ir ispjove man DPF 3,0tdi, paprasiau grazinti filtra, sako tipo tau tikrai to bevercio daigto reik? Sakau tai ne .. Atnese is kazkur...nu ka as zinau paprastas zmogus kiek kg turi ten būti...Parsivezu i gimta miesta nu ir deliodamas puzlle is to filtro matau kad tikrai ne visas atiduotas.. Nuvezu i supirktuve..2,1kg. Supirkejui atlikinejant filtro dulkiu analyzus ten su aparatura, jis manes klausia: cia opelio? Sakau A6. Sako baik meluot gi matau pagal tauriuju metalu kieki kad opelio...Saukau kiek duosi? Sako uz sita galiu 28eu duot bet jei A6 atveztum tai butu apie 4kg ir duociau apie 100eu.
 Tai va chebryte pasimokykit is mano istorijos... Galingas.lt (n)

Sveiki. Nemaloni, tačiau nebe nauja situacija: visų pirma, būtų ganėtinai smalsu sužinoti, kur yra ta puiki vieta, kur klientas, atvežęs 3.0TDI DPF filtrą (be katalizatoriaus), gauna 100EUR. Tai - nemaži pinigai, kurie leistų ženkliai sumažinti darbų kainą klientui.
Situacija su DPF filtrų išjungimu ir šalinimu pas mus tokia: kadangi statistiškai DPF filtrą pasiimti su savimi pageidauja 3-5% klientų, todėl dėl to galvos nekvaršiname nei sau, nei savo klientams. Greičiausiai taip yra todėl, kad pagrindiniai mūsų klientai - kontingentas, nekeliantis problemų lygioje vietoje nei sau, nei kitiems.
DPF filtrai pas mūsų mechanikus po mechaninio pašalinimo talpinami į bendras "bačkas", kurias kartą į mėnesį vežame į Kauną (ne į Vilnių todėl, kad čia mokama gerokai mažiau), ir turime vidutiniškai 600-800EUR naudą. Atsižvelgiant į tai, jog per dieną vidutiniškai suprogramuojame po 4 automobilius, kurie šaltu metų laiku apie 70%, o šiltu - apie 50% atvyksta DPF filtrų išjungimui ir šalinimui, gauname greičiau simbolinę pinigų sumą, tenkančią vieno automobilio DPF filtro kainai.
Klientui išreiškus pageidavimą pasiimti DPF filtrą su savimi, informuojame apie tai mechanikus, ir DPF filtras įkraunamas į kliento bagažinę. Manau, jog tokį norą išreiškėte po visų darbų, todėl surasti ir jums atiduoti DPF filtro likučiai galėjo būti supainioti su kito automobilio DPF. Deja, to nėra taip paprasta išvengti, viską talpinant į bendrą statinę.
Noriu pastebėti, jog saugodami savo ilgametį vardą, bei turėdami nuolatinį, didelį klientų srautą, negalime sau leisti piktnaudžiauti klientų pasitikėjimu, kad pernelyg dažnai nesikartotų tokios situacijos, kaip ši.
Kita vertus, ten, kur suprogramuojama po 3-4 mašinas per savaitę, tikimybė nepatikti kuriam nors klientui yra gerokai mažesnė, nei sutvarkant po tiek pat automobilių per dieną.
Man labai gaila dėl susidariusios situacijos - pirmadienį padarysim mini susirinkimą, kad tokie atvejai kartotųsi kaip galima rečiau. Ironiška, tačiau kaip taisyklė, tokie atvejai dažniausiai baigiasi taip ir nesulaukus nepatenkinto kliento kreipimosi į mus, o tik pasibarus mūsų adresu viešoje erdvėje :) Tai verčia daryti dviprasmiškas išvadas ir suabejoti kritikos objektyvumu.

Būtų malonu, jei susisiektumėte su mumis, ir galėtume surinkti kiek daugiau informacijos. Kartu ir išspręsti situaciją kaip galima konstruktyviau. Primygtinai paprašysiu suteikti informacijos apie tai, kur taip brangiai superkami DPF filtrai.
Ačiū už nuomonę, tai bet kokiu atveju išeis visiems į naudą.

17
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2010 Liepos 06, 12:52:58  »
nu as taip ir maniau kad cia nesamone.nes gi dvieju programu nerasysi vienam varikliui.ir man pasakojo apie visus keturis cipus masinoi.tai varza power boksas ir dar kaskas ten turejo buti dar jums neregeto turbut ir negirdeto :D

viskas cia yra tiesa, galima nors ir belekiek cipu ideti :) taspats, kad pasidetum ant keleivio sedynes kompa, ir kaitaliotum mikroschemas. viena - miesto rezimui- kita uzmesciui eco, trecia galios atzvilgiu, trecia i kalna vaziuoti.

jei teko kada sportineje masinoje matyti, paneleje stovi keletas atminties mikriu, ir ten skirtingos darbo programos.

cia taip principinis veikimas. o kaip kievienai masinai padaryti sita dalyka jau visai kas kita. tai tiek. ir cia visai ne nesamone.

Idomios mintys cia pas jus, as maniau mes apie gatves masinas kalbam ir programuojami kompai i tema netelpa  :)
p.s. - VCDS Beta 10.3.0 laikas pakeisti 10.6 ;)


o tai ka negalima padayt dvieju programu, per jungtuka, paprastai gatvinei masinai?

Nera nieko neimanomo. Tik turekit pinigu, kaip sakoma ;)

18
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2010 Liepos 04, 22:58:42  »
nu as taip ir maniau kad cia nesamone.nes gi dvieju programu nerasysi vienam varikliui.ir man pasakojo apie visus keturis cipus masinoi.tai varza power boksas ir dar kaskas ten turejo buti dar jums neregeto turbut ir negirdeto :D

viskas cia yra tiesa, galima nors ir belekiek cipu ideti :) taspats, kad pasidetum ant keleivio sedynes kompa, ir kaitaliotum mikroschemas. viena - miesto rezimui- kita uzmesciui eco, trecia galios atzvilgiu, trecia i kalna vaziuoti.

jei teko kada sportineje masinoje matyti, paneleje stovi keletas atminties mikriu, ir ten skirtingos darbo programos.

cia taip principinis veikimas. o kaip kievienai masinai padaryti sita dalyka jau visai kas kita. tai tiek. ir cia visai ne nesamone.

Idomios mintys cia pas jus, as maniau mes apie gatves masinas kalbam ir programuojami kompai i tema netelpa  :)
p.s. - VCDS Beta 10.3.0 laikas pakeisti 10.6 ;)


19
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2010 Birželio 28, 11:13:18  »
Taip, panasiai.
DPF filtrai valomi kylant temperaturai del laikinai savaime persireguliuojancio degimo proceso (kuras deginamas taip, kad ismetamu duju temperatura pasiektu auksta temperatura.
FAP filtrai valomi naudojant specialu skysti (EOLYS).20
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2010 Birželio 26, 10:32:05  »
Realiai gatves masinoms stendas nera isganymas kazkoks mano nuomone. Cia Vilniuje apie stenda net nera minciu, nes pagrinde uzsiimam "gatves masinom", kuriose po kapotu - standartiniai viduriai.
Sudarant programa yra uzduodami visi parametrai taip, kad jie turi automatiskai atsispindeti dirbant varikliui. Tikrini rezultatus su diagnostika, stebi nukrypimus, ir darai isvadas. Jei kyla klausimu (taip buna labai retai) - siunciama masina ant stendo, pvz. i Gariunus. O su naujausiu metu TDI aplamai problemu nera: matai isskaiciuojama sukimo momenta ir sutaupai siek tiek laiko ;)

Beje, kam aktualu - pries gera menesi pradejom programiskai deaktyvuoti DPF/FAP dyzelino daleliu filtrus. Mielai kvieciam i svecius, jei kam reikes pagalbos ;)

21
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 15, 12:19:34  »
su tom varzom gal kas ir pasidaro
bet nemanau kad bus optimaliausias variantas
kas is to kad kuro daugiau pils varikliui jei oro tubekas daugiau nepus
geriausia is naujo perprogramuoti kompa ir tai kas tai supranta ir turi patirties
tada padarys geriausia varianta bet taip kad nuo dusios pasiknistu ir visam variklio sukiu diapazone sureguliuotu chipa taip kad svariai viskas butu


Niekas ten su jom nepasidaro - puse psichologinio efekto, puse dumu ir 2-5 Ag :D rezultate - mazdaug 15 Ag pojutis ;) Lietuviskas tiuningas, ko noret.

22
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 12, 09:26:43  »
Na.. yra juk visokiu nusimananciu veikeju :D
Nors tiesos yra- teoriskai juk ir zmogui dvi sirdis implanuoti galima, bet vargu ar kas tuo uzsiima :)

Jei jis laiko senovini varzos litavima prie siurblio chip tiuningu - taip. Keletui masinu teko daryti taip: pirma zmogus atvaziuoja skaudancia nuo tokio "chipavimo" galva (beje, zmogus is VW centro Vilniuje siulo tokias "paslaugas"), praso padaryti normalia programa. Galingumas aisku kyla daugiau psichologiskai nei realiai, bet dumu uztat sociai po saves palieki :)
Padarom, irasom - ir iskart bandom kas vyksta. Ir tik veliau islituojam ta pornografija. Tai praktiskai kaip ir du "chipai" vienu metu koki pusvalandi pabuna - bet tas varzeles ir dezutes "chipais" laiko tik bambukai. Atsiprasau, jei ka izeisiu. Prisegu viena super chiptiuningo nuotrauku (Golf 3 TDI 66kW) :D
Dar vienas taupusis tiuningas cia: http://obd.ec.cz/PowerBox/

23
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 10, 16:25:37  »
Bėje, dar apie kintamą geometriją. Pasakojo, kad dažnai ji stringa. Kaip ją patikrinti, kaip "atnaujinti" ir pan?

tikrinami sitie reikalai darant variklio diagnostika. o tvarkoma - valant arba restauruojant turbina ;)

24
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 10, 11:52:14  »
Pasitaiko ir tokiu kazusu..

25
Dyzeliniai varikliai / Re: TDI cipavimas
« Įrašytas: 2009 Rugpjūčio 10, 11:43:14  »
Na, svetimu zodziu 100% komentuoti negaliu, nes nezinau, ka jis konkreciai turejo omeny. Manau protingiausias ejimas butu uzsukti i svecius ir tiesiai sviesiai paprasyti sutvarkyti duminguma prie zemu rpm.. :) Aisku, jei viskas ok is mechanines puses.

Puslapiai: [1] 2