Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 B9 2.0TDI vairo vibracija duobėtu keliu: primena Lane Assist, bet...  (Skaityta 9584 kartus)

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki, Audi mėgėjai, žinovai ir tokiais besidedantys :)

Pastebėjau keistą ir nemalonią vibraciją, kuomet mašina važiuoji per duobetas gatves, ypač - prastais miško ir žvyro keliais: ne nuolat, bet dažnai ir su sunkiai paaiškinama logika vibruoja vairas. Vibracija - labai panaši į Lane Assist (eismo juostų palaikymo) / Active Steering (aktyvus vairavimas) vibraciją.
Mašinoje šios sistemos yra. Deaktyvavus vibraciją dėl eismo juostų palaikymo - problema išlieka.

Kas nors susidūręs?
Ačiū.
« Paskutinį kartą keitė: 2020 Lapkričio 26, 00:28:08 sukūrė galingas »

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Kolonėlę keičiau su tokiais simptomais. Ypač man jusdavosi rytais, tik užkūrus auto ir lėtai važiuojant iš garažo.

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Kolonėlę keičiau su tokiais simptomais. Ypač man jusdavosi rytais, tik užkūrus auto ir lėtai važiuojant iš garažo.
Su kokiu būtent modeliu buvo problema? Mašinoje aktyvus vairas irgi buvo?

Neprisijungęs Evka

  • Įrašai: 34007
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Mažeikiai
Su kokiu būtent modeliu buvo problema? Mašinoje aktyvus vairas irgi buvo?

Jop, active steering. B8,5

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Jop, active steering. B8,5
Tik ką iš "Moller".
"Taip, pas mus buvo čia tokia moteriškė su A5 B9, lygiai ta pati problema. Pasikeitė padangas į kietesnes - baigėsi vargas. Čia ABS blokas pradeda labai anksti įsikišinėt ir vibruoja".
- "Tai kad pas mane padangos žieminės, naujos, geros - Bridgestone Blizzak LM005, kame bėda?"
- "Tai pas ją tokios pat LM005 buvo, kažkokias paprastas užsidėjo, problemos baigėsi".

Pagal mane, tai ten ABS blokui reikalingas rimtas softo updeitas, o ne padangas "kietesnes" visiems montuoti, jei jam visur išskyrus lygų asfaltą atrodo kad tuoj-tuoj reikes antipraslydimą jungti. Idiotizmas.

Neprisijungęs galingas

  • Įrašai: 29
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Info update:
ABS + Steering assist blokų atnaujinimai problemą iš esmės išsprendė. Sakykim, išsprendė 80%. Ai, dar silentblokai du pakeisti. Ar turi tiesioginės įtakos šiuo atveju - vargu.
Tiek žinių.

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
11 Atsakymai
3163 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Lapkričio 14, 18:25:07
sukūrė Egiss
23 Atsakymai
4211 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2018 Vasario 03, 20:01:37
sukūrė fakitol
7 Atsakymai
1717 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2022 Birželio 23, 06:48:30
sukūrė Evka