Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?
Rodyti pranešimus

Čia galite matyti visus šio nario pranešimus. Matote tik tuos pranešimus, kurie buvo paskelbti jums prieinamose lentose.


Temos - volume13

Puslapiai: [1] 2 3 ... 20
1


Atlaisvinus karantino ribojimus Audi Klubas vėl visus kviečia susitikti ir  pasivaržyti lenktynių trasoje !
Visus į 2021 metų vasaros sezono kartingų  turnyrą  "Audi klubo" taurei laimeti, kurią įsteigė “Startline”.

Išbandysime, o tie kas jau bandė,  susirungs kartodrome su benzininiais-dujiniais kartingais  !

Renginio data:  2021 birželio 13 d, sekmadienis 16 val. (renkamės nuo 15:30)

Kviečiame atvykti  sekmadienį 16 val. ( birželio 13 d. ) į Kartlandą Vilniuje ir pajusti benzininio arba dujinio Dino  kartingo dvasią!

Atvažiuok susirungti dėl "Audi klubo" 2021 metų vasaros  "Startline" įsteigtos  taurės ! Varžybose taip pat  ir "Damų" ir "Vaikų" klasės !

Dalyviai: vaikai ir suaugusieji. Pradedantieji ir pažengę. Damos ir vyrai. Lenktynės tik trasoje!  Varžybų vieta : Parodų g. 1 , Vilnius

"Kartlandas" dalyviams pritaikys specialią nuolaidą.Po renginio gražiausio Audi automobilio  rinkimai.

Koordinatės:


https://www.google.com/maps/place/Kartlandas/@54.673712,25.22513,450m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x7963e451bf987378!8m2!3d54.6737955!4d25.2251126?hl=lt

Renginio rėmėjai :

"Startline"


UAB "Eoltas";

UAB "Gesada";

Servisas "Autofiksas";

Pirklenkijoje.lt

2
           Lietuvoje pristatytas naujas „Audi e-tron GT“ elektromobilis
Šiandien Lietuvoje tiesioginės transliacijos metu pristatytas naujas „Audi e-tron GT“ – keturių durelių „Gran Turismo“ elektromobilis, kuriame išraiškingas dizainas apjungtas su galinga pavara ir dinamišku valdymu.

 Pirmo visiškai elektrinio „e-tron GT“ premjera Lietuvoje įvyko trečiadienį, „Audi“ Pažangos šventės tiesioginės transliacijos metu. Renginyje apie automobilį papasakojo ir savo įžvalgomis pasidalino Moller Auto Keturi žiedai pardavimų vadovas Tadas Baltrušaitis bei Autojuta Kauno Audi centro pardavimų vadovas Vytautas Švedas.


 „Tai yra svarbiausia „Audi“ naujiena šiais metais, žyminti naują erą. Naujas „e-tron GT“ automobilis atspindi mūsų požiūrį į ateitį, nes ateitis priklauso elektromobiliams, todėl labai džiaugiamės galimybe pristatyti naująjį „e-tron GT“ Lietuvoje“, – sako Ilgvars Ļubka, „Audi“ prekės ženklo vadovas Lietuvoje ir Latvijoje.


 „Audi e-tron GT“ yra dinamiškas meno kūrinys, kurio visi paviršiai ir linijos tobulai suderinti – nuo priekinių žibintų su pasirenkamomis lazerinėmis šviesomis iki didelio difuzoriaus gale. Kėbulas yra itin aerodinaminis, o pasipriešinimo koeficientas siekia vos 0,24. Salonas taip pat atitinka klasikinę „Gran Turismo“ išvaizdą: vairuotojo ir priekinio keleivio sėdynės sumontuotos žemai sportiškoje padėtyje ir atskirtos plačia centrine konsole, o gale bus patogu net suaugusiems keleiviams.


 „Audi e-tron GT“ yra sportiškas kelioninis automobilis, pasižymintis itin dinamiškomis valdymo savybėmis. Priklausomai nuo versijos, jo elektrinių variklių galia siekia 350 kW (476 AG) „Audi e-tron GT quattro“ modelyje arba 440 kW (598 AG) „Audi RS e-tron GT“ modelyje. Starto kontrolė per 2,5 sekundės „Audi e-tron GT quattro“ leidžia išvystyti 390 kW (530 AG) galią, o „Audi RS e-tron GT“ – iki 475 kW (646 AG) galią. Iki 488 kilometrų (numatytas WLTP) nuvažiuojamą atstumą užtikrina 85 kWh talpos akumuliatorius, kurį galima įkrauti iki 270 kW siekiančia galia. Nuo 0 iki 100 km/val. automobilis įsibėgėja per 4,1 sekundės, o RS modelis – per 3,3 sekundės. Maksimalus greitis „Audi e-tron GT quattro“ modelyje siekia 245 km/val., o „Audi RS e-tron GT“ – 250 km/val.


 Pakaba išsiskiria subalansuotomis dinamiškomis ir komfortiškomis savybėmis, kurias užtikrina tokios technologijos kaip „Audi drive select“ sistema, visi vairuojamieji ratai, reguliuojama pneumatinė pakaba, elektrinė visų ratų pavara ir galinis riboto praslydimo diferencialas. Ratų dydis siekia iki 21 colio, o stabdžių diskų, kurie gali būti pagaminti iš anglies pluošto keramikos, skersmuo siekia iki 420 milimetrų.


 Kaip ir kiti „Audi“ modeliai, „e-tron GT“ turi visas junglumo galimybes. Multimedijos sistema, internetinės „Audi connect“ paslaugos ir pagalbinės sistemos yra itin pažangios, taip pat „Audi“ specialiai „e-tron GT“ sukūrė unikalų garsą, kuris skamba galingai ir progresyviai.


 Su naujuoju „Audi e-tron GT“ pristatoma ir „e-tron Charging Service“ paslauga, kuri leis naudotis beveik 170 000 įkrovimo vietų visoje Europoje. Sutartį pasirašę klientai reikalingą informaciją matys vienoje vietoje ir gaus vieną mėnesinę sąskaitą, taip kasdienį įkrovimą darant žymiai patogesniu ir pigesniu. Standartinė Lietuvoje esančiose „Ionity“ stotelėse įkrovimo kaina yra 0,79 Eur/kWh, su „e-tron Charging Service“ paslauga jis bus tik 0,31 Eur/kWh. Pirmus metus „Transit“ tarifas yra nemokamas, vėliau mėnesinis abonementinis mokestis bus 17,95 Eur


 Klientai naujuosius „Audi e-tron GT“ automobilius jau gali užsisakyti „Audi“ atstovybėse Lietuvoje – Moller Auto Keturi žiedai Vilniuje, Autojuta Kauno Audi centre bei Klaipėdos Audi
centre.

Informacijos šaltinis :


https://sc.bns.lt/view/item/384409

3
AUDI dalys / Senos Audi durų apdaila
« Įrašytas: 2021 Balandžio 19, 17:55:17  »
Dovanoju senos Audi išorinę durelių apdailą.
Administracinis dovanos mokestis- 1 butelis alaus.


Vilnius,
Jei jums  reikalingas daiktas rašykite privačią žinutę.
arba tel 8-6993-15-17

4
Böllinger Höfo padalinyje aistra derinama su tikslumu, inovacijomis ir tvarumu: serijinei gamybai ruošiamas vien tik elektra varomas „Audi e-tron GT“, kuriame didelė galia dera su rūpinimusi aplinka. Vien tik iš atsinaujinančių šaltinių išgaunama elektra ir šiluma, o gamyba nedidina anglies dvideginio taršos, rašoma pranešime.

Resursus tausojančioje automobilio gamyboje nenaudojamas popierius ir pakuotės, aliuminis ir polimerai gaminami uždaro ciklo procese ir tai bus pirmas naujas „Audi“, sukurtas be jokio fizinio prototipo. Naujojo „Audi e-tron GT“ pasaulinė premjera įvyks 2021 metų pradžioje, tačiau automobilio gamybos darbai pradedami jau dabar.

Nekarsulmo (Vokietija) gamykloje pradedama galingiausio „Audi“ elektromobilio „e-tron GT“ gamyba, o procesas „Audi“ Böllinger Höfo padalinyje yra ne mažiau unikalus nei pats automobilis, kadangi dar niekada nei vienas automobilis su keturių žiedų logotipu nebuvo taip greitai paruoštas serijinei gamybai.

„Nekarsulmo gamykloje jau dominuoja iš tinklo įkraunami hibridiniai modeliai, kadangi čia gaminama daugiausiai elektrifikuotų „Audi“ hibridinių ir iš tinklo įkraunamų hibridinių „A6“, „A7“ ir „A8“ versijų. „Audi e-tron GT“ bus pirmasis vien tik elektra varomas modelis, pagamintas gamykloje Vokietijoje, todėl tai yra dar vienas milžiniškas žingsnis į ateitį“, – sako gamyklos vadovas H.Stettneris.

„Audi e-tron GT“ gamyba

Ne tik šio „Gran Turismo“ modelio pavaros koncepcija yra tvari: visas gamybos procesas Böllinger Höfe yra nedidinantis anglies dvideginio taršos. 2020 m. pradžioje visoje Nekarsulmo gamykloje pradėta naudoti ekologiška elektros energija, o gamybai reikiamą šilumą tiekia šiluminė biodujų elektrinė. „Audi“ išnaudoja taršos kreditus iš sertifikuotų klimato apsaugos projektų padengti toms emisijoms, kurių šiuo metu neįmanoma išvengti naudojant atsinaujinančius energijos šaltinius.

Po Briuselio ir Győro gamyklų, nuo šiol Böllinger Höfas yra pirmoji „Audi“ gamybos linija Vokietijoje, kurioje vyksta anglies dvideginio taršos nedidinanti gamyba. Tai milžiniškas žingsnis Nekarsulmo gamyklai ir dar vienas etapas siekiant, kad iki 2025 m. visos pasaulyje esančios mūsų gamyklos užtikrintų neutralias anglies dvideginio emisijas“, – sako Peteris Kössleris, „Audi“ Gamybos ir logistikos padalinio valdybos narys, apibendrindamas pagrindinį „Audi“ programos „Mission: Zero“ tikslą.

Aplinkosaugos programa „Mission: Zero“ apima daug gamybos ir logistikos procesų, siekiant efektyviai ir tvariai mažinti ekologinę taršą. Pagrindiniai tikslai yra anglies dvideginio mažinimas, efektyvus išteklių naudojimas, bioįvairovė ir pažangūs vandens naudojimo sprendimai.

Ekologiška logistika

Siekiant neutralių emisijų gamybos, „Audi“ imasi nuoseklių ir visą vertybių grandinę apimančių sprendimų, todėl logistika yra ne mažiau svarbus veiksnys nei paties automobilio gamyba. Visi pervežimai traukiniais Nekarsulmo gamykloje neturi poveikio klimatui, o tarp autovežių aikštelės ir gamyklos važinėjantys lokomotyvai yra varomi suslėgtomis dujomis arba elektra.

Taip pat „Audi“ ekspertai inicijavo, kad didžiausi automobilių pervežėjai transportavimui naudotų biometano dujomis varomus sunkvežimius. Taip pat gamyklai reikalingas detales pristato du tolimojo pervežimo suskystintomis dujomis varomi sunkvežimiai.

Uždaro rato gamybos ciklas saugo aplinką

Taip pat gamykloje yra taupomos gamybai naudojamos medžiagos, o žaliavos yra perdirbamos. Geriausias to pavyzdys yra „Uždaro aliuminio rato“ ciklas, naudojamas aliuminio atliekų, atsirandančių štampavimo ceche gaminant šonines „Audi e-tron GT“ kėbulo dalis, perdirbimo grandinei. Kėbulo dalys yra labai išgaubtos, kadangi iš jų formuojamos efektingos „e-tron GT“ ratų arkos, pabrėžiančios „quattro“ pavarą, o itin sudėtingam aliuminio apdorojimui naudojamos pažangiausios technologijos. Dėl uždaro aliuminio apdorojimo ciklo gamykloje kasmet sutaupoma keli tūkstančiai tonų CO2 emisijų, sugrąžinant surūšiuotus aliuminio likučius tiekėjui, kur jie yra perdirbami ir vėl naudojami „Audi“ gamykloje.

Tačiau ekologinis mąstymas neapsiriboja vien tik aliuminiu. Polimerai perdirbami vadovaujantis „paverskime seną nauju“ šūkiu. Bandomajame projekte „A6“ ir „A7“ gamybos metu atsirandančios polimerų atliekos yra rūšiuojamos, smulkinamos ir perdirbamos į specialų pluoštą, kuris vėliau yra panaudojamas gamybai trimačiais spausdintuvais. Už trimatį spausdinimą atsakinga komanda Böllinger Höfe, atsižvelgdama į darbuotų pasiūlymus, diegia itin tiksliai pritaikytus patobulinimus – daugiau kaip 100 tokių patobulinimų yra naudojama „Audi e-tron GT“ gamyboje. Perdirbimo projekto tikslas yra sukurti tobulą uždarą polimerų ratą.

Sisteminis šaltinių tausojimas

Uždaras gamybos ciklas yra naudojamas ne tik žaliavų taupymui. „e-tron GT“ yra pirmas „Audi“ modelis, kuris buvo kuriamas nenaudojant jokių fizinių prototipų. Visa gamybos seka buvo išbandyta virtualiai, naudojant pačių sukurtą programinę įrangą ir virtualios realybės programas, ir kurios dabar sėkmingai naudojamos serijinėje modelio gamyboje. Kai kurie specialūs konteineriai, skirti pervežti pažeidžiamas dalis, taip pat buvo sukurti virtualiu būdu nenaudojant fizinių prototipų. Taip ne tik taupomas metalas, bet ir dalių apsaugai skirtos pakuotės.

Svarbiausias tikslas – apsieiti be atliekų ir popieriaus. Kėbulo gamybos ir surinkimo linijose beveik nebenaudojamas popierius. Nauji projektai, tokie kaip aptarnavimo programa, leidžia nenaudoti tradicinių įrašų ir taip pat padeda taupyti popierių. Logistikos padalinyje dabar bandomos skaitmeninės etiketės – jos pakeis popierinius lipdukus, esančius ant konteinerių dalių lentynose.

Tai ne tik itin efektyvu energijos taupymo atžvilgiu, bet ir, atsiradus pakeitimams, leis etiketes greitai perprogramuoti – tai yra svarbiausias pranašumas, palyginti su tradicinėmis vienkartinėmis etiketėmis. „Audi“ projektų komanda taip pat dirba su tiekėjais, ieškant papildomų sprendimų sistemingai mažinti pakuočių kiekį ir, atitinkamai, atliekas.

Sumanios gamybos ir tikslaus meistriškumo derinys

Böllinger Höfo padalinys, kur nuo 2014 m. gaminamas „Audi R8“, visada išsiskyrė aukštos kokybės standartais, galingais modeliais ir aistra kiekvienai detalei. Mažų apimčių sportinių automobilių gamybai pritaikytos patalpos, kurios yra „Audi“ Nekarsulmo gamyklos dalis, 2019 metais buvo praplėstos ir atnaujintos, įrengiant naujas gamybos linijas ir jas pritaikant „Audi e-tron GT“ gamybai. Tad čia dabar gaminami du visų laikų galingiausi ir greičiausi serijiniai „Audi“ modeliai.

„Dviejų techniškai visiškai skirtingų automobilių gamyba vienoje surinkimo linijoje yra visiškai unikali grupės praktika“, – sako gamybos vadovas Wolfgangas Schanzas. – Elektrinio keturių durelių kupė integracija į mūsų mažų apimčių gamybos liniją Böllinger Höfe ją transformavo į itin lanksčią aukštųjų technologijų gamybos liniją, kuri išsaugojo ir savo mažų gamybos apimčių ypatumus“.

Pirkėjai pirmąjį vien tik elektra varomą „Gran Turismo“ modelį galės užsisakyti iškart po pasaulinės premjeros kitų metų pradžioje.

Informacijos šaltinis www.15min.lt
Tiesioginė nuoroda į straipsnį :

https://www.15min.lt/gazas/naujiena/autorinka/naujas-audi-e-tron-gt-pradedama-serijine-gamyba-nulines-tarsos-gamykloje-220-14213785
Parduodama klubo atributika / 2021m. Audi Klubo kalendorius
« Įrašytas: 2020 Gruodžio 04, 09:00:04  »
2021 metus pasitinkame su nauju kalendoriumi.
Tikimės, kad kalendorius papuoš Jūsų namus, ofisą ar garažą, tai puiki dovana automobilistui.
Nuotraukos autorius Karolis S.
Nuotrauka daryta Kėdainių aerodrome, Audi žiedai suformuoti iš Audi automobilių.


Kalendoriaus kaina 7 Eur, siuntimas paštomatu arba paštu + 3 Eur.
Mokant pavedimu:

Asociacija Audi klubas sąskaitą SEB banke - LT727044060005379780
Mokėjimo paskirtis- Kalendorius
Kalendoriaus viršus:formatas 310x220 mm, spauda 4+0, 350 gr. kartonas,  dengtas UV laku iš vienos pusės;
Kalendoriaus apačia:formatas 310x220 mm;
Kalendoriaus lapai:formatas 310x210 mm, spauda 2+0, popierius kreidinis 90 g/m2;
Įrišimas:metalinė spiralė (juoda);
Pakabinimas:metalinė juostelė su pakabuku;
Kitos detalės:slankiojantis langelis;
Įpakavimas:skaidrus maišelis.

Kalendorių galima įsigyti ir gyvai:
Vilniuje - volume13
Kaune - Vycka100
Panevėžyje - dusia
Šiauliuose - britva
Daugiau informacijos : 8 699-3I-5I7

6
Kalėdinis stebuklas pagal Audi klubą 2020

 Siaučianti corona viruso pandemija ir karantinas neuždraus daryti gerus darbus. Jau aštuntą kartą Audi klubas organizuoja labdaringą akciją – „Kalėdinis stebuklas pagal audi klubą“. Kaip ir kiekvienais metais, iš anksto esame numatę kam skirsime dėmesį ir pagalbą prieš didžiąsias metų šventes. Tai šeima, gyvenanti socialiniame būste (bute) nedideliame Panevėžio raj. miestelyje. Jos viduje auga trys mažamečiai vaikai – 10m berniukas, 7m mergaite ir 4m berniukas. Vaikų tėtis miręs. Mama sunkiai vaikštanti, turinti dalinį nedarbingumą. Sunkiai besiverčiančioje šeimoje atsirado naujas mamos draugas, kuris šiandien yra vienintelis pagalbininkas ūkio darbuose. Jo gaunamos pajamos dirbant pas vietos ūkininkus yra bene vienintelis šeimos finansų šaltinis neskaitant menkaverčių pašalpų. Šeimos buitis gana skurdi. Vaikams trūksta elementarių baldų, kaip sveikos, nesulūžusios lovos ar elementarus rašomasis stalas pamokoms ruošti.

 Manome, kad mes visi galime padaryti šventę šiai šeimai prieš Kalėdas.
Visa per akciją surinkta parama bus panaudota reikalingų baldų ir daiktų pirkimui bei gruodžio 20 d. saugiai pristatyta į vietą.

 Paramą šeimai galite skirti pavedimu iki  2020-12-18d.:

Gavėjas - Asociacija Audi klubas sąskaitą SEB banke - LT727044060005379780

Paskirtis - Kalėdinis stebuklasJei pavedimu paramą skirti sudėtinga, ją galite gyvai perduoti Audi klubo miestų atstovams, susiderinus iš anksto:

Vilnius  +370 699 3I5 I7;
Kaunas  +370 674 33I 48;
Panevėžys +370 604 055 3I;
Ukmergė +370 628 827 48;
Marijampolė +370 675 037 89;
Vilkaviškis +370 628 386 45;
Telšiai +370 663 796 11;
Radviliškis +370 652 575 24


 Atgarsiai iš jau įvykdytų Kalėdinių stebuklų pagal Audi klubą:


https://www.radviliskiokrastas.lt/kaledinis-stebuklas-pagal-audi-kluba-7

https://www.15min.lt/gazas/galerija/audi-klubo-kaledinis-stebuklas-panevezio-rajone-gyvenanciai-seimai-139556#

https://www.delfi.lt/auto/laisva-pavara/audi-klubo-metu-pabaiga-su-dovanomis-sunkiai-besivercianciai-seimai.d?id=73212902

https://www.15min.lt/gazas/naujiena/gatve/kaledu-stebuklas-pagal-audi-kluba-dovana-sunkiai-besivercianciai-seimai-221-394221

https://klaipeda.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/gerasirdziai-pravirkde-skurdziai-gyvenancia-seima-725707


Sent from my iPhone using Tapatalk

7
Forumo dalyvių auto garažas / Audi Klubo garažas 2020
« Įrašytas: 2020 Lapkričio 25, 15:20:46  »
"Audi Klubo garažas 2020"

Skelbiami 2020 m. Audi klubo garažo rinkimai.
Koks jūsų nuomone šiais metais garažas forume vertas šio titulo ir kodėl ?


Savo nuomones ir siūlymus galite rašyti šioje temoje arba man privačia žinute.


Nugalėtojas bus apdovanotas specialia taure, diplomu ir firminiu 2021 m. Audi klubo kalendoriumi.


Nuomonės, komentarai laukiami iki 2020.12.14 d. 12 val.


Sent from my iPhone using Tapatalk

8

Kviečiame visus į 2020 metų rudens sezono kartingų  turnyrą  "Audi klubo" taurei laimeti, kurią įsteigė “Lazerinės Odontologijos Centras”.

Išbandysime, o tie kas jau bandė,  susirungs kartodrome su benzininiais-dujiniais kartingais  !

Renginio data:  2020 spalio 18 d, sekmadienis 15 val. (renkamės nuo 14:30 )

Kviečiame atvykti  sekmadienį 15 val. ( spalio 18 d. ) į Kartlandą Vilniuje ir pajusti benzininio arba dujinio Dino  kartingo dvasią!

Taurės, diplomai rėmėjų prizai greičiausiems, atminimo dovanėlės kiekvienam dalyviavusiam !

Audi Klubo bendruomenė stengdamasi apsaugoti savus ir svečius nuo "Covid - 19"viruso, kuris niekur nedingo, prašo laikytis visų būtinų rekomendacijų- veido kaukės bei saugaus socialinio atstumo tarpusavyje.

Atvažiuok susirungti dėl "Audi klubo" 2020 metų  "Lazerinės Odontologijos Centras" įsteigtos  taurės ! Varžybose ir "Damų" ir "Vaikų" klasės !

Dalyviai: vaikai ir suaugusieji. Pradedantieji ir pažengę. Damos ir vyrai. Lenktynės tik trasoje!  Varžybų vieta : Parodų g. 1 , Vilnius


Dalyvavimas varžybose pagal oficialų Kartlando kainininką:  ~10 eur.


"Kartlandas" dalyviams pritaikys specialią nuolaidą
(y)


"Kartlando" koordinatės:

https://www.google.com/maps/place/Kartlandas/@54.673712,25.22513,450m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x7963e451bf987378!8m2!3d54.6737955!4d25.2251126?hl=lt

9
Patarimai esant garaže / Kai pradeda "mušti" automobilio vairaratį
« Įrašytas: 2020 Spalio 05, 14:58:29  »
Paskaitykite, gal kažkam bus naudinga ateityje, straipsnis prisegtuke :


Informacijos šaltinis "Savaitė", Nr. 39, 2020 rugsėjo 24 d.

10
Rugsėjo 15 dieną „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje apie automobilius rašantiems žurnalistams iš Lietuvos ir Latvijos buvo pristatyti naujausi „Audi RS“ šeimos modeliai „RS 4“, „RS 5“, „RS 6“, „R8“ ir ką tik Baltijos šalis pasiekęs naujausias gamos automobilis „RS Q8“.


Žiniasklaidos atstovai dar kartą įsitikino itin didelėmis „Audi RS“ modelių, kurie automobilių entuziastus džiugina nuo 1994 metų, galimybėmis. Prieš 25 metus, kai pasirodė pirmoji RS versija „Audi RS2 Avant“, RS šeima itin išaugo, greitus automobilius vertinantiems vairuotojams siūlydama išskirtine dinamika, greičiu ir unikalia vairavimo patirtimi pasižyminčias mašinas.


Pernai „Audi“ šventė 25-ąjį RS šeimos jubiliejų, tad minint šią datą beveik visi modeliai buvo atnaujinti, taip pat buvo pristatyti nauji sportiniai automobiliai. Vienoje vietoje Baltijos šalyse pirmą kartą subūrus tiek daug RS automobilių, Lietuvos ir Latvijos automobilių ekspertai jų išbandyti susirinko „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje Kačerginėje. Konsultuojami patyrusių instruktorių, žurnalistai turėjo galimybę maksimalia galia išbandyti naujausius „Audi RS“ modelius, jų dinamiką ir valdymą vertindami lenktynių trasoje.


Bendra Kačerginės lenktynių trasoje bandytų devynių „Audi RS“ automobilių galia siekė net 4470 AG – neįtikėtinai daug Baltijos šalyse bandomiems automobiliams. Naujausias RS šeimos narys – „Audi RS Q8“ – turi keturių litrų V8 motorą, pasiekiantį 600 AG, ir yra sportiškiausias „Audi“ gamos SUV, apjungiantis eleganciją su itin didele dinamika, kuri leidžia iki 100 km/val. įsibėgėti vos per 3,8 sekundes. Tačiau šio automobilio galią buvo galima išbandyti ne tik lenktynių trasoje, bet ir bekelėje, taip įsitikinant visaverčio SUV galimybėmis. Naujausia „RS 6“ versija taip pat nei vieno bandytojo nepaliko abejingu. Po agresyvios išvaizdos kėbulu slepiasi 600 AG ir 800 Nm variklis, kuris iki 100 km/val. leidžia įsibėgėti vos per 3,6 sekundes. Traukos lenktynėse dalyvavo ir 570 AG bei per 3,4 sekundes 100km/val. pasiekiantis „Audi R8“ – šiek tiek mažesnę pastarojo galią dalyviai galėjo kompensuoti žaibiška reakcija į akceleratoriaus paspaudimą. Tačiau būtina paminėti, kad visi „Audi RS“ modeliai yra ne tik greiti lenktyniniai automobiliai – komfortas, saugumas ir puiki ergonomika yra lygiai taip pat svarbios markės vertybės.


„Audi“ markė seniai siejama su pergalėmis automobilių sporte, o itin plati RS modelių šeima įrodo, kad sportiška „Audi“ dvasia ir šiandien yra labai svarbi, – sako „Moller Baltic Import“ įmonės „Audi“ prekės ženklo vadovas Ilgvars Lubka. – Šiandien automobilių pasaulis itin greitai keičiasi ir tai atsispindi „Audi RS“ modelių gamoje – pasitelkus pažangiausias technologijas mašinų galimybės, jų valdymo savybės ir saugumo įranga tampa vis įspūdingesni.“ Šiemet Lietuvoje ir Latvijoje „Moller Baltic Import“ jau priėmė daugiau kaip dvidešimt RS modelių užsakymų ir tai yra didžiausia kada nors užsakytų RS modelių dalis mūsų rinkoje. „Audi“ siūlo itin plačią sportiškų automobilių gamą, kurioje galima rinktis iš daug skirtingų versijų. Kiekvienas automobilių gerbėjas ras geriausiai jam tinkantį RS modelį – pradedant nuo kompaktinių „RS 3“ automobilių, kurių naujo modelio laukiama kitais metais, praktiškų ir greitų „RS 4“, „RS 5“, „RS 6“, „RS 7“, galingų visureigių RS Q3 ir „RS Q8“. Ir žinoma, nepamirštant „R8“ superautomobilio,“ – sako Ilgvars Lubka. Unikalų renginį žiniasklaidos atstovams organizavo „Audi Lietuva“, bendradarbiaudama su „Audi Sport Driving Academy by Autojuta“.


https://www.youtube.com/watch?v=Wx0GQsIPsGU&feature=youtu.be
Informacijos šaltinis : www.15min.lt


Tiesioginė nuoroda į straipsnį :
https://www.15min.lt/gazas/naujiena/autorinka/naujausi-audi-rs-modeliai-nemuno-ziede-demonstravo-galia-iki-100-km-per-3-4-sek-220-1377610?copied

11
Renginiai Lietuvoje / "Audi žiedų formavimas" Daukšiai, 2020.08.15
« Įrašytas: 2020 Rugpjūčio 14, 09:13:07  »

https://www.facebook.com/events/215379942916188/

9:00 AMKėdainių aerodromas .
Dalyvių registracija .

10:00 AMŽiedų formavimas iš Audi automobilių

Tolesnė programa:"Švęskime Žolines kartu" !

Jau šių metų Rugpjūčio 15 d. per vieną gražiausių vasaros švenčių "Žolines" , "Istorinių Audi Klubas" kviečia paminėti ir pagerbti "Audi" keturių žiedų simboliką suformuojant "Audi" simbolį iš automobilių , aplankant gražiausias Kėdainių , Vilkijos ir Kauno vietas ir atsiduodant visos nakties linksmybėms prie laužo su palapinėmis ir gera nuotaika  sodyboje "Publika" Pravieniškėse .Prisiminus kovo 11 d. projektą ir atgarsius, palaikant tokią pat gražią idėją ir ją pratęsiant , kviečiame visus senovinių ir naujų Audi markės automobilių mylėtojus ir turėtojus dalyvauti renginyje , kuris startuos Kėdainių aerodrome ir aplankydamas gražiausias lankytinas vietas judės link Kauno Rotušės ,kur vyks jūsų išpuoselėtų automobilių demonstravimas ir fotosesija . Vėliau  renginys persikels į didelį žalią plotą turinčią sodybą Pravieniškėse kur šėlsime iki ryto , dalyvausime konkursuose ir būsime apdovanoti .Ruoškite savo žirgus , griebkite palapines ir nepamirškite geros nuotaikos !Dalyvaujantiems renginyje su nakvyne taikomas 25-ių eurų mokestis .( Į kaina įeina Palapinės mokestis sodyboje "Publika" , užkandžiai sodyboje ir sustojimo Vilkijoje metu )
Dalyvaujantiems tik dienos metu renginys NEMOKAMAS

12
2020.06.20 AURUM 1006KM POWERED BY HANKOOK LENKTYNIŲ PRISTATYMAS VilniujeJei yra norinčių, renkamės nuo 13 val. Gedimino pr.Tarp pristatomų automobilių bus ir mūsų kolegos automobilis Daugiau informacijos apie renginį :http://www.vilnius-events.lt/renginiai/aurum-1006km-powered-by-hankook-lenktyniu-pristatymas/[/font]

14
Kita / Dovanoju bilietą 100 GB vietos tavo failams
« Įrašytas: 2020 Vasario 21, 18:10:02  »
Dovanoju bilietą 100 GB vietos tavo failams saugoti nemokamai amžinai :)
Bilietas prisegtuke.
Sent from my iPhone using Tapatalk

15Kviečiame visus į 2020 metų žiemos sezono kartingų  turnyrą  "Audi klubo" taurei laimeti, kurią įsteigė “Lazerinės Odontologijos Centras”.

Išbandysime, o tie kas jau bandė,  susirungs kartodrome su benzininiais-dujiniais kartingais  !

Renginio data:  2020 kovo 1 d, sekmadienis 16 val. (renkamės nuo 15:30)

Kviečiame atvykti  sekmadienį 16 val. ( kovo 1 d. ) į Kartlandą Vilniuje ir pajusti benzininio arba dujinio Dino  kartingo dvasią!

Atvažiuok susirungti dėl "Audi klubo" 2020 metų  "Lazerinės Odontologijos Centras" įsteigtos  taurės !

Varžybose ir "Damų" ir "Vaikų" klasės !


Dalyviai: vaikai ir suaugusieji. Pradedantieji ir pažengę. Damos ir vyrai. Lenktynės tik trasoje!  Varžybų vieta : Parodų g. 1 , Vilnius

"Kartlandas" dalyviams pritaikys specialią nuolaidą
(y)

Koordinatės:


https://www.google.com/maps/place/Kartlandas/@54.673712,25.22513,450m/data=!3m1!1e3!4m5!3m4!1s0x0:0x7963e451bf987378!8m2!3d54.6737955!4d25.2251126?hl=lt

17
Vilnius / PERKELTA: Audi klubo nariams nuolaidos nuo mano imones!
« Įrašytas: 2020 Sausio 19, 17:41:12  »
Ši tema perkelta į Šiukšliadėžė (admin).

http://www.audiklubas.com/forumas/?topic=197448.0

Reklama laikinai paslėpta, kol bus suderinta.

18
Parduodama klubo atributika / Audi klubo 2020 metų kalendorius
« Įrašytas: 2019 Gruodžio 16, 13:25:56  »
2020 metus pasitinkame su nauju kalendoriumi. Tikimės, kad kalendorius papuoš Jūsų namus, ofisą ar garažą, tai puiki dovana automobilistui.Nuotraukos autorius Laimis S., nuotrauką spaudai koregavo Karolis S.


Nuotraukoje:
Audi RS7,  2016 m. 4.0 TT 412 kw degalai- benzinas
Audi Coupe 1974 m. 1.9 82 kw degalai- benzinas

Kalendoriaus kaina 7 Eur, su registruotu suntimu 10 Eur. Siunčiame per paštomatus, Lietuvos paštą.

Kalendoriaus viršus:formatas 310x220 mm, spauda 4+0, 350 gr. kartonas,  dengtas UV laku iš vienos pusės;
Kalendoriaus apačia:formatas 310x220 mm;
Kalendoriaus lapai:formatas 310x210 mm, spauda 2+0, popierius kreidinis 90 g/m2;
Įrišimas:metalinė spiralė (juoda);
Pakabinimas:metalinė juostelė su pakabuku;
Kitos detalės:slankiojantis langelis;
Įpakavimas:skaidrus maišelis.
Kalendorių galima įsigyti ir gyvai:

Vilniuje - volume13
Kaune - Vycka100
Panevėžyje - dusia
Šiauliuose - britva

Daugiau informacijos tel. 86993I517


19Audi draugai,

artėjant didžiosioms metų šventėms Audi klubas Jus kviečia 2019.12.15 (sekmadienį) 17 val. gerai praleisti laiką nemokamai ridenant rutulius Amerigo boulingo klube .

Nepamirškite geros nuotaikos ir pasiimkite kažkokį daiktą susijusį su Audi.


Originaliausio daikto savininko laukia prizas !


Trys geriausi ridentojai/jos bus apdovanoti taurėmis.


Nemokamo renginio metu Audi klubo kalendoriaus 2020 pristatymas.


Laukiame Jūsų adresu :


Viršuliškių g. 40, Vilnius 05112

http://www.amerigo.lt/vilnius

20
Kaunas / PERKELTA: Multitronic to quattro
« Įrašytas: 2019 Gruodžio 05, 23:01:51  »
Ši tema perkelta į Šiukšliadėžė (admin).

http://www.audiklubas.com/forumas/?topic=197370.0
Pasiskaitom forumo taisykles, susirandam tinkamą vietą klausimui ir tada klausiam.

21
Forumo dalyvių auto garažas / 2019 m. Audi klubo garažo rinkimai
« Įrašytas: 2019 Gruodžio 03, 09:51:00  »

"Audi Klubo garažas 2019"

Skelbiami 2019 m. Audi klubo garažo rinkimai.
Koks jūsų nuomone šiais metais garažas forume vertas šio titulo ir kodėl ?


Savo nuomones ir siūlymus galite rašyti šioje temoje arba man  privačia žinute.


Nugalėtojas bus apdovanotas specialia taure, diplomu ir firminiu 2020 m. Audi klubo kalendoriumi.


Nuomonės, komentarai laukiami iki 2019.12.12 d. 12 val.

22
Audi klubo asociacijos renginiai / Kalėdinis stebuklas pagal Audi klubą 7 2019m
« Įrašytas: 2019 Lapkričio 30, 14:29:33  »
   Kaip ir ankstesniais metais, prieš didžiąsias metų šventes, Audi klubo bendruomenė planuoja daryti “Kalėdinį stebuklą pagal Audi klubą”.
Šiais metais stebuklui pasirinkome sunkiai besiverčiančią šeimą Radviliškio rajone ir bandysime išpildyti jos norus, taip bent iš dalies pagerindami jų skurdžią buitį.   Šeimoje augo 9 vaikai, šiuo metu likę tik 4 : trys mergaitės- 13, 15 ir 16 metų bei berniukas – kuriam 18 metų. Kiti vaikai jau sukūrė šeimas ir gyvena savarankiškus gyvenimus, augina savo vaikus.   
  Vaikų tėtis miręs, mama gyvena su gyvenimo draugu, kuris rūpinasi šeima.   
  Neseniai bendrovė kurioje jis dirbo reorganizavosi, atleido daug darbuotojų, tame tarpe ir jį. Šiuo metu jis registruotas užimtumo tarnyboje, dirba pavienius darbus pas ūkininkus. Mama taip pat registruota užimtumo tarnyboje, dažnai lankosi pas gydytojus, jai diagnozuotos kelios ligos, sunkiai vaikšto.   
15 metų mergaitei šiais metais Kauno klinikose buvo atlikta širdies operacija, šiuo metu ji jau lanko gimnaziją. Mergaitės po pamokų lanko bendruomenės vaikų dienos centrą, aktyviai dalyvauja  veikloje. Berniukas mokosi technologijų ir verslo ugdymo centre, namo grįžta tik savaitgaliais.
  Šeimos norai kuklūs- svajoja apie skalbimo mašiną, nes šiuo metu turi seną skalbyklę “Ryga”, taip pat norėtų naujos patalynės, sunkiai vaikščiojanti mama nori tvirtesnių laiptų turėklų, nes jai sunku lipti laiptais.   
  Mes tikime, kad kartu su Jūsų pagalba išpildysime šitos šeimos norus ir padarysime šeimai tikrą Kalėdinį stebuklą.

  Gera daryti gerus darbus kartu…

  Norintiems paremti pavedimu piniginę auką galite pervesti į asociacijos Audi Klubas sąskaitą LT727044060005379780 mokėjimo paskirtyje nurodydami “Kalėdinis stebuklas”. Už paaukotas lėšas bus perkami būtini daiktai, greitai negendantis maistas.

  Smulkesnė informacija teikiama telefonu +370 699 3I5 I7

  Iš anksto dėkojame už Jūsų gerumą ir rūpestingumą, pagalbą.
 Šeimą su dovanomis aplankysime 2019.12.22 d. 11 val.
Norintys ir galintys kažkuo prisidėti renkasi :
Šiaulėnai, Radviliškio raj. Prie parduotuvės aikštelėje.  Miestų atsakingi asmenys, kuriems galite perduoti auką grynais ar daiktais:

Vilnius  +370 699 3I5 I7;
Kaunas  +370 674 33I 48;
Panevėžys +370 604 055 3I;
Ukmergė +370 628 827 48;
Marijampolė +370 675 037 89;
Vilkaviškis +370 628 386 45;
Telšiai +370 663 796 11;

Radviliškis +370 652 575 24;

Ši šeima Audi klubo nuomone, tikrai verta stebuklo.

23


Kviečiame visus į 2019 metų rudens sezono elektrinių kartingų-motociklų  turnyrą  "Audi klubo" taurei laimeti, kurią įsteigė “Lazerinės Odontologijos Centras”.
 
b]Išbandysime, o tie kas jau band[/b]ė,  susirungs kartodrome su kartingais arba motociklais !
 

Renginio data:
 
 2019 gruodžio 1 d, sekmadienis 15 val. (renkamės nuo 14:30)

 Kviečiame atvykti  sekmadienį 15 val. ( gruodžio
1 d. ) į eKartingų areną Vilniuje, ir pajusti elektrinio kartingo ir motociklo dvasią!
 SODI RTX kartingai, KTM Freeride E-SM motociklai.
 
 Atvažiuok susirungti dėl "Audi klubo" 2019 metų  "Lazerinės Odontologijos Centras" įsteigtos rudens sezono taurės !
 
 Varžybose ir "Damų" ir "Vaikų" klasės ! Dalyviai: vaikai ir suaugusieji. Pradedantieji ir pažengę. Moterys ir vyrai. Lenktynės tik trasoje!
Papildoma motociklų klasės taurė- trims greičiausiems!
 
 Varžybų vieta : Ukmergės g.
298 , Vilnius (Norfa XXL požeminė  aikštelė)
 
 Koordinatės: https://www.google.com/maps/place/Ukmergės+g.+298,+Vilnius+06143/@54.7369701,25.2274662,17z/data=!4m5!3m4!1s0x46dd910a90e5fd31:0xb62a2d8498c8f216!8m2!3d54.7376608!4d25.2292901

 
 Dalyvavimo varžybose speciali  kaina pagal kainyną ~ 10 Eur (dalyviams bus pritaikyta speciali nuolaida) . Jei nenorite dalyvauti patys, tuomet atvykite palaikyti savo draugų, pažįstamų ar tiesiog pabendrauti . Jūsu lauks VIP "Audi klubo" erdvė, joje nenuobodžiaudami galėsite stebėti varžybas!
 Po varžybų “ Dūzgės”. Norintys susirungti trasoje dėl "Audi klubo" taurės registruojasi šioje temoje.
 
 Tapkite renginio rėmėjais įsteigdami varžybų nugalėtojams prizus !


Generalinis renginio rėmejas:

“Lazerinės Odontologijos Centras”

Renginio rėmėjai :

“Pirklenkijoje.lt”
“Autofiksas”


 

24
Vilnius / PERKELTA: SOS kuro siurbliai
« Įrašytas: 2019 Lapkričio 19, 08:42:37  »

25
Variklis / Mechaniniai mazgai / Double Paltinium Iridium plius žvakės
« Įrašytas: 2019 Lapkričio 09, 20:05:18  »
Double Platinium Iridium plius žvAkės,  naudotos, stovis matosi nuotraukose,
Žvakės veikiančios.
Žvakių kodai matosi nuotraukose.
4 vnt.
1 vnt 1 e
Vilnius, tel. 8-6993I-5I7
Sent from my iPhone using Tapatalk

Puslapiai: [1] 2 3 ... 20