Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A8 Siurblio keitimas  (Skaityta 10348 kartus)

Neprisijungęs Gabriel

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 2755
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Audi A8 Siurblio keitimas
« Topic Start: 2013 Sausio 16, 22:29:49 »
Sveiki,

daug pridiskutuota apie A8 benzino kuro siurbli. Paaiskinsiu trumpai kaip viskas darosi.

Kadangi man istiko tokia beda, kad reikejo keisti. Tai pasiziurejes keleta filmuku kaip tai darosi, nusprendziau tai padaryti pats.

Visa operacija gana paprasta, man keista kaip sako, kad audi centre state 12 valandu siurbli.

Tai zodziu nuimame ta dangti. Atsukame slangeles, atsukame ta balta dangteli plastmasini, istraukiame balta kolba is jos. Tada atsukame juoda plastmasina verzle. IR traukiame kolba su siurbliu.

Iseme kolba, ja reikes isardyti, kad pakeisti siurbli, ja isardome. pakeiciame. Ir statome atgal, siek tiek reikes pazaisti pasukineti kol visa kolba ilenda i baka. Tada kolba reikia sukineti ir taikyti i skyle, darome tai kol pajauciame kai kolba graziai isistato i savo vieta. PRisukame ta ilga varzta. viska surenkame iR siek tiek ipilame i baka benzino, kad kolba uzsipildytu. nes benzinas patekes i baka patenka butent is pradziu per kolba. Ir jeigu viska gerai surinkome, bandome vesti. TUretu uzsikurti. ir viskas buti ok. ;)

Jeigu kas nors turi klausimu, galiu padeti atvaziuoti istatyti. ;)

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
10 Atsakymai
2566 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2009 Spalio 21, 11:39:29
sukūrė Varžtas
13 Atsakymai
2764 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Birželio 10, 12:21:19
sukūrė Leksas
4 Atsakymai
1427 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Spalio 29, 19:26:05
sukūrė Rycka_1984