Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas  (Skaityta 108489 kartus)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #50: 2010 Lapkričio 24, 16:21:32 »
pas mane autodata sena 3,18,žiūrėjau biški kitus variklius 1,9tdi,96 AFN ir 2000 AVG,tai skiriasi visi pinai prie kompo,o kadangi jau skrynai įdėti tai manau nebėr tolko daugiau aiškinti,biški užimta diena šiandien pas mane,jei reiks galiu įmest vakare fotkes pagal kurias saviškei jungiau,ten kažkokios numeracijos yra ant fotkių iš lenkų,bet gal ir be to susitvarkysit,juk sintetic yra dėjęs sau pilotą,tai ne žalias.

Neprisijungęs Sintetic

  • Įrašai: 2712
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #51: 2010 Lapkričio 24, 16:34:21 »
pas mane autodata sena 3,18,žiūrėjau biški kitus variklius 1,9tdi,96 AFN ir 2000 AVG,tai skiriasi visi pinai prie kompo,o kadangi jau skrynai įdėti tai manau nebėr tolko daugiau aiškinti,biški užimta diena šiandien pas mane,jei reiks galiu įmest vakare fotkes pagal kurias saviškei jungiau,ten kažkokios numeracijos yra ant fotkių iš lenkų,bet gal ir be to susitvarkysit,juk sintetic yra dėjęs sau pilotą,tai ne žalias.
as tu pilotu pridejes nesuskaiciuoju jau kiek, bet va niekad naujasnes nebuvo su afn, vis senesnes tos

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #52: 2010 Lapkričio 26, 10:54:07 »
tai kamnors pavyko isidet autopilota i a4 81kw afn varikliu? ir kur pradet ieskot man jungtuko su autopilotu, ir kokios kainos svyruoja? :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #53: 2010 Lapkričio 26, 11:56:49 »
Tu temą nuo pradžių paskaityk, Kambas į AFN ir dėjo. Rankenėlės ieškok bet kur, kur tik mašinas ardo, net čia forume skelbimų yra, kad parduoda. Kainos nuo kelių butelių alaus iki 100 lt

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #54: 2010 Lapkričio 27, 08:05:50 »
tai kamnors pavyko isidet autopilota i a4 81kw afn varikliu? ir kur pradet ieskot man jungtuko su autopilotu, ir kokios kainos svyruoja? :)

man pavyko isideti i afn autopilota, uz rankenele 60lt mokejau pernai

Neprisijungęs Liudzmaris

  • Įrašai: 1313
    • Žiūrėti profilį
nuo 2,5 tdi rankenele tinka?

Neprisijungęs M G

  • Klubo draugas
  • *
  • Įrašai: 6071
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
nuo 2,5 tdi rankenele tinka?
o kodėl turėtų netikt?

Neprisijungęs audia419tdi

  • Įrašai: 15
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Sveiki, sorry iskart uz galbut kvailus klausimus, bet kadangi esu visiskai zalias su audi, tai labai svarbi zinanciu nuomone, kad nenudegt.
prisiskaiciau afn afb ar kokie ten varikliu modeliai , galva susisuko.
a4 98.12 men, 66kw 1,9tdi, noriu autopiloto, pagal pateikta info juoku darbas paciam isidetm tik iskilo klausimas: turint toki modeli kaip mano pagal kuria instrukcija jungti pagal ta kur pirmam poste ? rankenele tiks nuo c4/a4 modeliu bet kuri su autopiloto funkcija? ar yra kazkokiu specifiniu daugiau/maziau kontaktu ir pns?

Neprisijungęs turbinis

  • Įrašai: 277
    • Žiūrėti profilį
Sveiki, sorry iskart uz galbut kvailus klausimus, bet kadangi esu visiskai zalias su audi, tai labai svarbi zinanciu nuomone, kad nenudegt.
prisiskaiciau afn afb ar kokie ten varikliu modeliai , galva susisuko.
a4 98.12 men, 66kw 1,9tdi, noriu autopiloto, pagal pateikta info juoku darbas paciam isidetm tik iskilo klausimas: turint toki modeli kaip mano pagal kuria instrukcija jungti pagal ta kur pirmam poste ? rankenele tiks nuo c4/a4 modeliu bet kuri su autopiloto funkcija? ar yra kazkokiu specifiniu daugiau/maziau kontaktu ir pns?

pagal pirmaja schema, rankenele netiks, reik nuo a4, a6, a8, (v8 beroc ta pati ) dar zinau aks turi rankenele 60 ar tai 80 norejo uz ja

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
pagal pirmaja schema, rankenele netiks, reik nuo a4, a6, a8, (v8 beroc ta pati ) dar zinau aks turi rankenele 60 ar tai 80 norejo uz ja
Rankenėlė tiks, tiesiog reikia perdėti tik pačią svirtelę
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,95092.0.html
http://www.audiklubas.com/forumas/index.php/topic,31510.0.html

Neprisijungęs mmmmindulis

  • Įrašai: 136
    • Žiūrėti profilį
Norejau pakalsauti ar b5 passatui su 1.9tdi ,svirtele su autopilotu jungiasi kaip ir audi a4 su 1.9tdi,ar skiriasi?

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
taip pat

Neprisijungęs fucis

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
O audi A6 2002? :) 1.8T? ;)
Radau cia elsoj schema, tai kontaktu nr. lyg kitokie?
Turiu svirtele su fiske, bet is jos iseina tik 4 laidai, o cia lyg rodo 6, tai kazin kaip cia daryt? Papildomus kontaktus i ja idet? :)

Neprisijungęs Tomashokas

  • Įrašai: 1746
    • Žiūrėti profilį
piloto rankenos fiškėj yra 10 kontaktų,naudojami yra 6,iš jų 2 yra sudubliuoti,taigi išeina 5 laidai,iš jų 4 eina į kompą,o 1 į pliuso saugiklį kompo dėžėj,ieškok dar vieno laido pas save.

Neprisijungęs fucis

  • Įrašai: 48
    • Žiūrėti profilį
sorry, biski nugrybavau, sesi gi ladai ir yra pasirodo:)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Kovo 17, 21:16:26 sukūrė fucis »

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
O gal kas turit A6 C5 rankeneles fiske pilotui pajungt?

Neprisijungęs Mircikas

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #66: 2011 Gegužės 03, 08:48:01 »
Daznai vazinejant uzmiestyje, sugalvojau isideti autopilota/tempomata/kruizo kontrole (kaip pavadinsi - taip nepagadinsi)
Jei si privaluma norite tureti savo automobilyje, jums reikes:
1. Autopiloto rankeneles (tinka nuo nuo a4 (pirmos kartos), A6/C4 kebule, galima pritaikyti ir nuo V8 (Sintetic duomenys)
2. Laidu
3. Lituoklio, ar kitu priemoniu patikimai sujungti laidus (as naudojau tokius spaustukus, kurie su skardele ipjauna laido izoliacija)

Darbu eiga:
1. Atjunkite automobilio akumuliatoriu, kad isvengtumete oro pagalviu klaidu ar kitu problemu.
2. Nuimkite vaira
     a) nuo prietaisu skydelio puses yra 2 varzteliai laikantys pagalv. Isssukite juos
     b) nuosukite vaira 24 ar 26 raktas. Jei jusu audi nuo 98 metu vairas gali buti prisuktas su didele zvaigzdute
3. Atsargiai nusiardykite plastmases dengiancias spynele ir sviesu/posukiu/valytuvu jungiklius
4. Nuimkite "ragus" (3. punkte minetas rankeneles)
5. Nuimkite plastmase dengiancia pedalus (gazo/sankabos/stabdziu)
6. Po kapotu vairuotojo pusej rasite keturkampa dezute. Ten yra masinos valdymo kompas. Issukite reikiamus vartelius kol pamatysite kompa ir daug laidu.
7. Per esancias skyles atsitempkite 4 laidus. Juosjunkite pagal toliau parodyta schema.
                             rankeneles kontaktu nr                   masinos kompo kontakto nr
                                         1                   ------>                    58
                                         2                   ------>                    34
                                         3                   ------>                    35
                                      4 ir 6                 ------>                    66
                                         5                   ------>                    i stabdziu varlytes 1 kontakta.
    paaiskinimas: 4 ir 6 rankeneles kontaktus galite sujungti i vienalaida ir temti iki kompo tik viena laida;
                       5 kontaktas eina i stabdziu ir sankabos pedalus. Ten pamatysite viena laiduka kuris eina tarp sankabos ir stabdziu pedalu 
                      (kiti eina kitur)
8. Viska surenkate.
SVARBU! isitikinkite kad pajungete visus laidus, ypac tai galioja oro pagalviu laideliams.

Neissigaskite, autopilotas is karto neveiks. Reiks susirasit zmogu kuris daro daignostikas arba turi vag-com programa. Jos pagalba aktyvuojama autopiloto funkcija masinos kompe.

"reik engine skiltyje ivest koda11463 (login funkcija) tiek ziniu" citata is Mindezas PM (aciu jam uz pagalba)

pas mane viskas puikiai veikia, jei kam prireiks pagalbos butinai padesiu.
Kodel audi a4 97m afn varikliui prijungus autopilota, aktyvavus ji ir ijungus (pastacius ant on pozicijos AP) masina nesiveda, be to prijungus diagnostika meta klaidas, jungiau pagal sita schema? :?

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #67: 2011 Gegužės 03, 09:28:15 »
Pradėk nuo to, kokias klaidas meta

Neprisijungęs Mircikas

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #68: 2011 Gegužės 03, 20:51:53 »
Audi a4 1997m 12men. pinai tiko kaip ideta 98m. audi a4 schema. Pries tau buvusiam komentare buvo rasyta apie trys laidus kuriu nera kur pajungti nusipirkus nauja rankenele, taigi tie laidai yra nuo posukiu, man teko autopiloto svirti issimti ir isideti i senosios vieta. Kitose rankenelese kitoj vietoj tie kontaktai, ta pati fyske netinka, bet is bedos galima prilituoti atsirinkus kur kas, bet manau lengviau persirinkti. Taigi sekmes kitiems dedantis autopilota. :)
« Paskutinį kartą keitė: 2011 Gegužės 08, 21:45:37 sukūrė Mircikas »

Neprisijungęs Dileriux

  • Įrašai: 2
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #69: 2011 Gegužės 16, 04:01:54 »
sweiki, noreciau isideti autopilota i a4 1.9 TDi 81kw (senesne ne facelipt) AFN varykliu. Borto kompas yra oginaliai, domina tik autopilotas. Turiu visa Rankele su autopilotu ir dar bortu kompu, taciau pastaroji nereikalinga man lieka, galeciau kzk pasiulyti jei domins. ( taciau cia sedano) o paimta nuo A8 taciau identiska kaip A4 visa. neturiu tik fiskes su laidu pyne. Kur meginti ieskoti jos?
arba kitas atwejis gal kas noretu apsiimti ideti ja pageidautina Vilniuje. Wag com turiu pats, tik nelabai turiu laiko pats ir noro zaisti. mieliau sumokeciau kas noretu padeti man si reikala. Jei tikrai galit apsiimti ir ideti rasykit i PM. laukiu pasiulymu.

Neprisijungęs ollo76

  • Įrašai: 699
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Aš dar nepasirinkau miesto
Re: Audi A4 1996m 1.9TDI autopiloto idejimas
« Atsakymas #70: 2011 Gegužės 31, 20:20:20 »
Ir as ilgai ieskojau fiskes piloto rankenai.Pasirodo ji pas mane metus po nosim gulejo :)Identiska nuo veidrodeliu reguliavimo,tik laideliu daugiau.A6 C5 1.9TDi schema autodatoj tiksli,tik 6 kontaktas jungiasi prie +

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Sveiki,

Norėjau paklausti kokius kontaktus reiketu jungti norint istatyti A4 2000m 1.9 TDI PD automobiliui autopilota.

Kiek suprantu rankeleneles kontaktai jau kitokie eis.

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Sveiki,

Norėjau paklausti kokius kontaktus reiketu jungti norint istatyti A4 2000m 1.9 TDI PD automobiliui autopilota.

Kiek suprantu rankeleneles kontaktai jau kitokie eis.
http://img847.imageshack.us/img847/5853/printingfromtmplt6.pdf

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Dekuj uz atsakyma. Bet nesu elektrikas, todel su schemom nedraugauju :)

Gal galetu kas paprasciau surasyti, koki numeriuka su kokiu jungti? :)

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Dekuj uz atsakyma. Bet nesu elektrikas, todel su schemom nedraugauju :)

Gal galetu kas paprasciau surasyti, koki numeriuka su kokiu jungti? :)
pradek draugaut

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
5 Atsakymai
2343 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2011 Spalio 27, 02:51:15
sukūrė deleted
15 Atsakymai
4002 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2013 Rugpjūčio 07, 12:45:47
sukūrė Aviatorius
5 Atsakymai
2026 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2014 Kovo 10, 18:57:52
sukūrė loto