Labas, Svečias. Prašome prisijungti arba užsiregistruoti. Did you miss your activation email?




Autorius Tema: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas  (Skaityta 120213 kartus)

Neprisijungęs Logic3

  • Įrašai: 341
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #50: 2010 Lapkričio 10, 13:24:30 »
gal parašyk man į skype, parodyk kokias tu ten schemas turi, aš parodysiu pagal kokias irgi dariau, nes dariausi iš 32 į 26 taippat  :)

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #51: 2010 Lapkričio 10, 21:14:26 »
Tai pala, tu is 32 dareisi i 26? Nes man is 26 i 32 reik darytis :)


Jei taip, tai galim spidometrais apsikeist ir nereix perdarinet :)

Neprisijungęs Justas.

  • Vilniaus miestas
  • Įrašai: 4387
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius

Neprisijungęs Logic3

  • Įrašai: 341
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #53: 2010 Lapkričio 12, 09:53:21 »
Tai pala, tu is 32 dareisi i 26? Nes man is 26 i 32 reik darytis :)


Jei taip, tai galim spidometrais apsikeist ir nereix perdarinet :)

mano mašinoje 26 kontakšų fiškės, o skydelyje 32 buvo.

Perdarinėjau iš skydėlio 32 perėjimą į 26   ;)

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #54: 2010 Lapkričio 12, 11:12:26 »
Na aisku.


Aš va sugalvojau tokia ideja, kaip galvojat, ar yra taip vadinama "mamka" i 26 jungti parduodama atskirai kur? Tuomet ta "mamka" perdarai i 32 (sujungiant laidus) ir prijungi prie 26 kontaktu "papkos" masinoje.


Tik klausimas kur tos mamkos ieskot? :) Ar butu toks dalykas kokioj lemonoj?
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Lapkričio 12, 11:18:07 sukūrė Bra1nSOFT »

Neprisijungęs Robertas.

  • Įrašai: 45
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #55: 2010 Lapkričio 12, 20:23:57 »
kaip ten del to tdi variklio kompo fiskes kontakto , ten turi but 9 kontaktas ir ten reik pajungt savo laida ? nes as buvau isardes ta deze man atrodo kad jau 9 kontakte yra zalias laidas ir jis aina kazkur jau , tai patarkit ka daryt man :)

Neprisijungęs marialis

  • Įrašai: 6
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #56: 2010 Lapkričio 16, 13:17:37 »
Sveiki,

Kas galetu man ideti bc ?
Mano Audi A4 1996m 1.9tdi 81kw

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #57: 2010 Lapkričio 27, 00:16:49 »
Ruosiuos perdaryt is 26 kontaktu i 32, perziurejau as cia diagramas kurias turiu ir iskilo pora klausimu.


Aisku suprantu kad ne viska reikia sujungt 32 kontaktu spidometre su borto kompu (t.y. ne visus laidus pavyks pagal diagrama pajungt), bet gal zinot ka reiskia:

K wire
W wire

?

Dar suziurejau, kad 32 spidometro diagramoj nera clock output jungties, diagnosis lead, ABS tik vienas yra (26 kontaktu schemoj ABS direct ir inverted yra), gong activation? Gal galit kas padet?


Ar isvis sitos schemos geros yra, o gal kas galetu pagelbet ir tiesiog pasakyt ka kur jungt, nes as pasimeciau, o ardyt nesinori kad poto sudas nesigautu...

Schemas pridejau:

http://img684.imageshack.us/img684/6581/26melynas.jpg

http://img525.imageshack.us/img525/3910/geltonas26.jpg

http://img547.imageshack.us/img547/9025/32melynas.jpg

http://img521.imageshack.us/img521/9311/32green.jpg

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Re: Audi A4 (B5) borto kompiuterio pajungimas
« Atsakymas #58: 2010 Lapkričio 30, 14:22:34 »
Tai nejaugi niekas negali padet ir pasakyt kaip ka sujungt kad pasidaryt ta perdaryma? :)

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Tai kiek suprantu nera sitam forume nei vieno elektriko ar bent jau nusimanancio zmogaus?


Ar jum hebra gaila 10 min savo laiko? :)

Neprisijungęs Bra1nSOFT

  • Įrašai: 10
    • Žiūrėti profilį
Nu va, su Logic3 pagalba pavyko ir man pasidaryt perėjimą iš 26 kontų į 32 ir sekmingai pasijungti spidometrą su borto kompu. Didelis dekui jam.


Auto mano 1997 m. A4 1.9 TDI 81 kw automatas, sedanas.

Kaip ir ką dariau, aprašysiu vėliau, bei galėsiu įmesti schemą kokį laidą su kokiu jungiau.


Viskas veikia tvarkoje, apsukas, greiti, variklio temperatūrą, kuro kiekį, laikrodį, kilometražą rodo teisingai (greičiausiai kad naujas spidometras nuo 1.9 TDI PD, o pas mane 1.9 TDI senesnis, todel viskas daug maz atitinka). Taip pat ir rodo akumo įtampą.


Tik vat keletas bedelių yra, bet manau jos išsprendžiamos:

1) Spidometro ir panelės apšvietimas įsijungia tik pasukus raktelį ir dega pastoviai (nereaguoja į šviesų įjungimą ir išjungimą) - spėjų kokį laiduką ne ten pajungiau, apšvietimas gauna pastovią srovę (greičiausiai reik ieškot problemos Terminal 58s laiduke, nes kiek žinau jis atsakingas už apšvietimą)

2) Neveikia tepalo temperatūros daviklis (greičiausiai nėra daviklio pas mane) - ar sudėtinga jį įsistatyt?

3) Mirksi immobilizeris, kad neatintinka raktas ir supypsi apie 3 kartus kai pasuku raktelį (bet mašinos negesina), šiandien iki darbo nuvažiavau be jokių problemų (~20 km) - kiek skaičiau tai reiktų kompa jungti ir perprogramuot spidometre kad pripažintu naują raktelį?

4) Kairys posūkis įjungiamas bet nerodo jo skydelyje - arba ne ten laiduką pajungiau, arba tiesiog perdegus lemputė, reiks išsiaiškint)

5) Airbag ir ABS lemputės pastoviai dega - pas mane 32 fiskeje neejo laidai nuo ju daviklio (negauna signalo ir dega), tai bandysiu pats vestis laidus i fiske ir ziuresiu ar padejo

6) Borto kompo ekrano pikseliai pabege ir nemazai, tai irgi mačiau temas, isivaizduoju ka reiks tvarkyt daug maz (o paciam ar sunku persilituot nauja ekraneli jei surast is kitur, ar koki kita varianta siulot?)

7) Borto kompas rodo kad perdegusios galines stabdziu lemputes ar lempute (galbut taip ir yra, bet speju kad kontakto kazkurio nepajungiau arba pas mane daviklio kokio neeina - kaip jus galvojat?)

8) borto kompas rodo kad variklio temperatura kritinej riboj (variklio temperaturos zenklas per visa ekrana sumirksi, tada sauktukas sumirksi ir vel temperaturos zenklas) ir meta sauktuka per visa ekrana, nors variklio temperatura rodo tvarkingai virsuje esantis daviklis (nezinau kur cia ieskot problemos...galbut jis gauna info iš tepalų? bet neturetu, gal kas minciu kokiu turit?)

9) rodo kad baiginejasi langu skystis (kiek zinau mano metu neejna daviklis, ar klystu? ar imanoma sia fukcija kazkaip atjungt?


Ar turit kas minciu del auksciau isvardintu bedu?


Siaip esu patenkintas dabartiniu rezultatu, reik dabar ji dar labiau patobulint :)
« Paskutinį kartą keitė: 2010 Gruodžio 30, 12:23:25 sukūrė Bra1nSOFT »

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
Nu va, su Logic3 pagalba pavyko ir man pasidaryt perėjimą iš 26 kontų į 32 ir sekmingai pasijungti spidometrą su borto kompu. Didelis dekui jam.


Auto mano 1997 m. A4 1.9 TDI 81 kw automatas, sedanas.

Kaip ir ką dariau, aprašysiu vėliau, bei galėsiu įmesti schemą kokį laidą su kokiu jungiau.


Viskas veikia tvarkoje, apsukas, greiti, variklio temperatūrą, kuro kiekį, laikrodį, kilometražą rodo teisingai (greičiausiai kad naujas spidometras nuo 1.9 TDI PD, o pas mane 1.9 TDI senesnis, todel viskas daug maz atitinka). Taip pat ir rodo akumo įtampą.


Tik vat keletas bedelių yra, bet manau jos išsprendžiamos:

1) Spidometro ir panelės apšvietimas įsijungia tik pasukus raktelį ir dega pastoviai (nereaguoja į šviesų įjungimą ir išjungimą) - spėjų kokį laiduką ne ten pajungiau, apšvietimas gauna pastovią srovę (greičiausiai reik ieškot problemos Terminal 58s laiduke, nes kiek žinau jis atsakingas už apšvietimą)

2) Neveikia tepalo temperatūros daviklis (greičiausiai nėra daviklio pas mane) - ar sudėtinga jį įsistatyt?

3) Mirksi immobilizeris, kad neatintinka raktas ir supypsi apie 3 kartus kai pasuku raktelį (bet mašinos negesina), šiandien iki darbo nuvažiavau be jokių problemų (~20 km) - kiek skaičiau tai reiktų kompa jungti ir perprogramuot spidometre kad pripažintu naują raktelį?

4) Kairys posūkis įjungiamas bet nerodo jo skydelyje - arba ne ten laiduką pajungiau, arba tiesiog perdegus lemputė, reiks išsiaiškint)

5) Airbag ir ABS lemputės pastoviai dega - pas mane 32 fiskeje neejo laidai nuo ju daviklio (negauna signalo ir dega), tai bandysiu pats vestis laidus i fiske ir ziuresiu ar padejo

6) Borto kompo ekrano pikseliai pabege ir nemazai, tai irgi mačiau temas, isivaizduoju ka reiks tvarkyt daug maz (o paciam ar sunku persilituot nauja ekraneli jei surast is kitur, ar koki kita varianta siulot?)

7) Borto kompas rodo kad perdegusios galines stabdziu lemputes ar lempute (galbut taip ir yra, bet speju kad kontakto kazkurio nepajungiau arba pas mane daviklio kokio neeina - kaip jus galvojat?)

8) borto kompas rodo kad variklio temperatura kritinej riboj (variklio temperaturos zenklas per visa ekrana sumirksi, tada sauktukas sumirksi ir vel temperaturos zenklas) ir meta sauktuka per visa ekrana, nors variklio temperatura rodo tvarkingai virsuje esantis daviklis (nezinau kur cia ieskot problemos...galbut jis gauna info iš tepalų? bet neturetu, gal kas minciu kokiu turit?)

9) rodo kad baiginejasi langu skystis (kiek zinau mano metu neejna daviklis, ar klystu? ar imanoma sia fukcija kazkaip atjungt?


Ar turit kas minciu del auksciau isvardintu bedu?


Siaip esu patenkintas dabartiniu rezultatu, reik dabar ji dar labiau patobulint :)
Ir kuo tu cia taip patenkintas:Puse skydelio neveikia.Rasyk kai viska sutvarkysi.

Neprisijungęs Poderis

  • Įrašai: 1217
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Kaunas
Tai kiek suprantu nera sitam forume nei vieno elektriko ar bent jau nusimanancio zmogaus?


Ar jum hebra gaila 10 min savo laiko? :)

Jiem ne 10 minuciu savo laiko gaila. O pinigu kuriuos gauna uz idejima. Zinios ir ismanymas kainuoja  ;)

Neprisijungęs jankazas

  • Įrašai: 2535
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Vilnius
Nu va, su Logic3 pagalba pavyko ir man pasidaryt perėjimą iš 26 kontų į 32 ir sekmingai pasijungti spidometrą su borto kompu. Didelis dekui jam.

Auto mano 1997 m. A4 1.9 TDI 81 kw automatas, sedanas.

7) Borto kompas rodo kad perdegusios galines stabdziu lemputes ar lempute (galbut taip ir yra, bet speju kad kontakto kazkurio nepajungiau arba pas mane daviklio kokio neeina - kaip jus galvojat?)

9) rodo kad baiginejasi langu skystis (kiek zinau mano metu neejna daviklis, ar klystu? ar imanoma sia fukcija kazkaip atjungt?


7) O kontrolerius dejai, kurie tikrina kiek elektros paima lemputes?

9) Davikliai buvo ir 95 m. a4 ir 90 m. B3, metai ne prie ko. Arba dedi siurbliuka su lygio tikrinimo funkcija, arba apgauni paduodamas i skydeli atrodo + (reik ziureti schemas). Galbut su VAGCOM galima isjungti sita tikrinima, neatsimenu.

Neprisijungęs revolt69

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
gal kas zino kas siauliuose galetu ydeti bc y audi a4 95m 1.8?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
gal kas zino kas siauliuose galetu ydeti bc y audi a4 95m 1.8?
tau niekas nesake,kad pradziai turi isigyti skydeli su b.c.

Neprisijungęs revolt69

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
o kas tau sake kad as jo neturiu?

Neprisijungęs Toto

  • Įrašai: 4511
    • Žiūrėti profilį
o kas tau sake kad as jo neturiu?
Jei turi,tai sorry.

Neprisijungęs warning

  • Įrašai: 2053
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Užsienis
kur kaune galetu ji ideti? ir kiek kainuotu?

Neprisijungęs revolt69

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį
gal kas turit schema is ondemand, kaip pajungt bc a4?

Neprisijungęs kiesa

  • Įrašai: 226
    • Žiūrėti profilį
Nu va, su Logic3 pagalba pavyko ir man pasidaryt perėjimą iš 26 kontų į 32 ir sekmingai pasijungti spidometrą su borto kompu. Didelis dekui jam.


Auto mano 1997 m. A4 1.9 TDI 81 kw automatas, sedanas.

Kaip ir ką dariau, aprašysiu vėliau, bei galėsiu įmesti schemą kokį laidą su kokiu jungiau.


Viskas veikia tvarkoje, apsukas, greiti, variklio temperatūrą, kuro kiekį, laikrodį, kilometražą rodo teisingai (greičiausiai kad naujas spidometras nuo 1.9 TDI PD, o pas mane 1.9 TDI senesnis, todel viskas daug maz atitinka). Taip pat ir rodo akumo įtampą.


Tik vat keletas bedelių yra, bet manau jos išsprendžiamos:

1) Spidometro ir panelės apšvietimas įsijungia tik pasukus raktelį ir dega pastoviai (nereaguoja į šviesų įjungimą ir išjungimą) - spėjų kokį laiduką ne ten pajungiau, apšvietimas gauna pastovią srovę (greičiausiai reik ieškot problemos Terminal 58s laiduke, nes kiek žinau jis atsakingas už apšvietimą)

2) Neveikia tepalo temperatūros daviklis (greičiausiai nėra daviklio pas mane) - ar sudėtinga jį įsistatyt?

3) Mirksi immobilizeris, kad neatintinka raktas ir supypsi apie 3 kartus kai pasuku raktelį (bet mašinos negesina), šiandien iki darbo nuvažiavau be jokių problemų (~20 km) - kiek skaičiau tai reiktų kompa jungti ir perprogramuot spidometre kad pripažintu naują raktelį?

4) Kairys posūkis įjungiamas bet nerodo jo skydelyje - arba ne ten laiduką pajungiau, arba tiesiog perdegus lemputė, reiks išsiaiškint)

5) Airbag ir ABS lemputės pastoviai dega - pas mane 32 fiskeje neejo laidai nuo ju daviklio (negauna signalo ir dega), tai bandysiu pats vestis laidus i fiske ir ziuresiu ar padejo

6) Borto kompo ekrano pikseliai pabege ir nemazai, tai irgi mačiau temas, isivaizduoju ka reiks tvarkyt daug maz (o paciam ar sunku persilituot nauja ekraneli jei surast is kitur, ar koki kita varianta siulot?)

7) Borto kompas rodo kad perdegusios galines stabdziu lemputes ar lempute (galbut taip ir yra, bet speju kad kontakto kazkurio nepajungiau arba pas mane daviklio kokio neeina - kaip jus galvojat?)

8) borto kompas rodo kad variklio temperatura kritinej riboj (variklio temperaturos zenklas per visa ekrana sumirksi, tada sauktukas sumirksi ir vel temperaturos zenklas) ir meta sauktuka per visa ekrana, nors variklio temperatura rodo tvarkingai virsuje esantis daviklis (nezinau kur cia ieskot problemos...galbut jis gauna info iš tepalų? bet neturetu, gal kas minciu kokiu turit?)

9) rodo kad baiginejasi langu skystis (kiek zinau mano metu neejna daviklis, ar klystu? ar imanoma sia fukcija kazkaip atjungt?


Ar turit kas minciu del auksciau isvardintu bedu?


Siaip esu patenkintas dabartiniu rezultatu, reik dabar ji dar labiau patobulint :)
Ir kuo tu cia taip patenkintas:Puse skydelio neveikia.Rasyk kai viska sutvarkysi.
visiskas bardakas,dinksta noras isidet borto kompa

Neprisijungęs Logic3

  • Įrašai: 341
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė
siaubas, dar nesusitvarkei? tik dabar užėjau į šitą tema, jau buvau pamiršes :) na man tai viskas gerai problemų neturiu, išskyrus (airbag negesta) (mirgsi lemputes kad perdegusios) ir del tepalo, visa kita veikia nepriekaištingai  :) (ateis šilti orai, meginsiu ir šitas problemas pašalinti) .Tikrai busi kažko primaišęs su laidais, dėl posukio, tiek dėl apšvietimo. daug laidų pasimesti labai lengva...

Neprisijungęs revolt69

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį







kas pades? ar sitos schemos tinkamos borto kompo pajungimui. 1.8 benzas, schemos is ondemand programos.

Neprisijungęs Logic3

  • Įrašai: 341
    • Žiūrėti profilį
  • Miestas: Ukmergė







kas pades? ar sitos schemos tinkamos borto kompo pajungimui. 1.8 benzas, schemos is ondemand programos.

kad nelabai eina iskaityti kas ten parasyta.

Neprisijungęs revolt69

  • Įrašai: 31
    • Žiūrėti profilį









gal dbr daugiau matysis, is dvieju daliu schema padariau

 

Related Topics

  Antraštė / Pradėjo Atsakymai Paskutinis įrašas
17 Atsakymai
6238 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2012 Sausio 09, 15:09:00
sukūrė GL
4 Atsakymai
1383 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2015 Gegužės 05, 20:27:09
sukūrė Alausdievas
1 Atsakymai
1000 Peržiūrėta
Paskutinis įrašas 2017 Kovo 04, 23:30:41
sukūrė only AUDI